Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Vrjetno greva 2 v soboto.

Midva sva tista, ki greva v soboto in če koga zanima imava še en prostor na prikolici, če bi se nama rad kdo pridružil. Štart je iz Ljubljane proti MB.....Vreme zanekrat kaže da bo prijetnih 15 stopinj z občutkom 18-ih. Cena pri organizatorju pa je 110 eur za cel dan. Če koga zanima naj mi sporoči na PM.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena kandidata za sobotno pannonio:D

jaz pa še en kolega bi tudi prišla. Če bo vreme, seveda! Na pannoni še nisem bil in me zanima kako je z prijavo pa to. Plačamo na kraju dogodka? Treba še komu kaj prej javit, da pridema oz. če še je sploh frej? Hvala za odgovore:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena kandidata za sobotno pannonio:D

jaz pa še en kolega bi tudi prišla. Če bo vreme, seveda! Na pannoni še nisem bil in me zanima kako je z prijavo pa to. Plačamo na kraju dogodka? Treba še komu kaj prej javit, da pridema oz. če še je sploh frej? Hvala za odgovore:OK:

Za soboto je tkole na info@stardesign.at pošlji mejl in se pofočkaj, da boš prišel v soboto in povej svoje podatke in to je to, plačaš pa na mestu samem. Se vidmo v soboto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako zdaj, a gremo ju3?B) mi lahko kdo malo bolj pojasni kako pridem do steze?na kerem izvozu z ac. ali kej podobnega? hvala za odg. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako zdaj, a gremo ju3?B) mi lahko kdo malo bolj pojasni kako pridem do steze?na kerem izvozu z ac. ali kej podobnega? hvala za odg. lp

Hola mojster,

mislim da so tisti, ki so mislili it, že šli pred nekaj urami ;) če se jim slučajno še želiš pridružiti, boš moral zlo zgodaj vstat, te čaka dobre 4 ure vožnje, je pa fajn da si vsaj ob 8 uri tam, da urediš papirnate zadeve

ker vem da zelo boli vprašat strička Googla kje se pride tja, sem ga jst namesto tebe ;) (lahko se grem pa tud pelat namesto tebe, da se ne boš matral :P )

srečno, veliko užitka, pa cele kosti in plastike želim :OK:

post-163-078573100 1287165189_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš moral zlo zgodaj vstat, te čaka dobre 4 ure vožnje

No,mi smo še do sedaj vedno prišli v 2 urah... :OK:

Pa fajn rejsajte!!!! :grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

mislim da so tisti, ki so mislili it, že šli pred nekaj urami ;) če se jim slučajno še želiš pridružiti, boš moral zlo zgodaj vstat, te čaka dobre 4 ure vožnje, je pa fajn da si vsaj ob 8 uri tam, da urediš papirnate zadeve

Tip je iz Ljutomera. 4 ure je iz Ljubljane. Če so ob 8:30 gor je čist OK, tahitra skupina pri stardesign racing gre zadnja in maš še ful časa da segreješ gume in vse postoriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pri napovedanih stopinjah max 9, Realfeal 7, katero zmes Dunlop GPjk bi bilo fajn met? Sicer mam trenutno doma bolj malo izbire samo rabljeno 12 in 80, ampak mogoč se kje komu še kaj drugega valja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri napovedanih stopinjah max 9, Realfeal 7, katero zmes Dunlop GPjk bi bilo fajn met? Sicer mam trenutno doma bolj malo izbire samo rabljeno 12 in 80, ampak mogoč se kje komu še kaj drugega valja :)

Na Dej-zi smo imeli podobne razmere; gor sva imela 12-ko in se je obnesla odlično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa reku, da daj gor 6680. Vse kar je mehkejše je slabše. Jst sm mel pri 11 stopinjah najprej 7704 gor (jo ni pretirano jedl). Ko sem dal pa za dirko soft gor je bila pa po 7 krogih dobro požrta in to nova guma, držala je dobro. Kolega je imel pa 6680 gor in je odlično se obrabljala in tudi delovala. Nisem pa strokovnjak, če nardi tiste 2 stopinje razlike v zraku tako razliko v gumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dobr držala ja, vse dokler nism šou u "robido" :headbang:. Drugač je pa do takrat guma delala dobr, sam pomoje nimaš kej falit tut s 7712.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dobr držala ja, vse dokler nism šou u "robido" :headbang:. Drugač je pa do takrat guma delala dobr, sam pomoje nimaš kej falit tut s 7712.

Ma najbolj, da kr vse zmesi sabo vzame:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma najbolj, da kr vse zmesi sabo vzame:)))

Eh, Sportsmartke zih ne bo trgal, to bi blo najbl zihr :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Sportsmartke zih ne bo trgal, to bi blo najbl zihr :P

No pa dileme ni več, uzam sportsmart, pol pa obvezno povej kako se obnese, da bom vedu še jst za drugič

Bom pršparou mal € pr gumah, za morebitna popravila na motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Sportsmartke zih ne bo trgal, to bi blo najbl zihr :D

:)

Road Smart je ta prava izbira. Pa imaš en set gum za 5 let.... :P:D

Pa prosim da nebi kakšen nadobudnež res mislil, da bo svobodnaptica01 šla na Panonio s Sportsmart...

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dileme ni več, uzam sportsmart, pol pa obvezno povej kako se obnese, da bom vedu še jst za drugič

:)

Pri 2:45 ni blo problemov na Daisyu, ko so ble razmere enake.

Fotka gum po 2 dneh na Pannonii je pa na drugem PC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!