Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

... za rekorde postavljat pa gonte "mean maschine " (Yamaho)

pr Yamadi se pa nism zmotila no ;) Yamaha + Jada = Yamada :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, fantje, zdaj pa -lepo prosim- naj prizna tisti, ki je Gregsu premikal oddajnik!

Te matra, a?! :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te matra, a?! :naughty: :winkiss:

Saj ne, da ti ne privoščim... :blush: A si gledal kaj PanTiming? :oops:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da ti ne privoščim... :blush: A si gledal kaj PanTiming? :oops:

D.

S premikanjem transmiterja 2.11 brez premikanja 2.15.8. kaj je zdej Gregs "kter cajt bo zdej taprau"? :naughty:

Kat a mu ti premikaš tajmer k se rolaš? :kva2:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa? (kaj vse se da pri Grgsu malce premaknit?) :naughty:

Saj ne, da ti ne privoščim... : A si gledal kaj PanTiming?

S premikanjem transmiterja 2.11 brez premikanja 2.15.8. kaj je zdej Gregs "kter cajt bo zdej taprau"?

Kat a mu ti premikaš tajmer k se rolaš?

Kaj ste vsi pametni... :P :P :P

Katke ni bilo... pa 2:15,81 je bil levi krog, 2:11,81 pa desni.... ;)

Pan sem gledal in 3 krogov mi na dirki sploh niso zabeležili, tako da ne morem primerjati. Tako da.... bo treba verjeti lap timerju...

Danci, saj vem, da mi privoščiš... tako kot jaz vsakemu... sem pa vseeno vesel, da mi je vsaj en krog optimalno ratal in mislim, da je to moj limit s serijskim motorjem. Zdaj moram samo osvojiti konstantnost, pa bo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S premikanjem transmiterja 2.11 brez premikanja 2.15.8. kaj je zdej Gregs "kter cajt bo zdej taprau"? :naughty:

Kat a mu ti premikaš tajmer k se rolaš? :kva2:

Ti bom jest razjasnu to skrivnost. Ne boš verjel ma tudi transponderjem se včasih zrola in tako je bilo tudi na izpisu od Racerja (Gregsa). Namesto časov posameznih krogov ja bil izpisan skupni čas dveh (ali treh nisem ziher) krogov skupaj. Na Gregsovem lap timerju je bil izpisan najboljši čas 2:11.xx, ki je bil na žalost narejen ravno takrat, ko se je uradnemu časomerilcu utrgalo (verjetno zaradi hitrosti :naughty:). Happy ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom jest razjasnu to skrivnost. Ne boš verjel ma tudi transponderjem se včasih zrola in tako je bilo tudi na izpisu od Racerja (Gregsa). Namesto časov posameznih krogov ja bil izpisan skupni čas dveh (ali treh nisem ziher) krogov skupaj. Na Gregsovem lap timerju je bil izpisan najboljši čas 2:11.xx, ki je bil na žalost narejen ravno takrat, ko se je uradnemu časomerilcu utrgalo (verjetno zaradi hitrosti :naughty: ). Happy ???

Si razblinil sanje; kako si lahko tako grob in brez obcutka, kot slon v trgovini s porcelanom? :D

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si razblinil sanje; kako si lahko tako grob in brez obcutka, kot slon v trgovini s porcelanom? :D

Kaj čš, tak sm. :unsure: Bo Terminator mal potreniral pa bomo še njemu čestitali za dober čas na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čš, tak sm. :unsure: Bo Terminator mal potreniral pa bomo še njemu čestitali za dober čas na pisti.

kateri od njih? Terminator I, II, III ali IV?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S premikanjem transmiterja 2.11 brez premikanja 2.15.8. kaj je zdej Gregs "kter cajt bo zdej taprau"? :naughty:

Kat a mu ti premikaš tajmer k se rolaš? :kva2:

Katke ni bilo, pa tudi drugače jo besni kučopazci podijo dol če je obuta v rolerje :rolleyes: , tko da mišn imposibl premikat transovemiterje :whistle:

Jah fantki se bo treba mal potrudt zdej Gregsa ujet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah fantki se bo treba mal potrudt zdej Gregsa ujet :naughty:

Jap, ampak punce ste sedaj sele v nezavidljivi situaciji. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hmmm... ko takole gledam tale (res malce zmedeni) PanTiming, mojih 2:17,802 za prvič v levo sploh ni tko slabo izpadlo :) (u bistvu je izpadlo približno tako dobro kot so mojemu sosedu lasje in zobje, ko je šel v penzijo :) )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola družba,

šel prečekirat in videl da je PanPhoto že dal na Net slikce od ponedeljka in torka!! navali narode :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, daj še kakšno poročilce.... ;) In še kakšno sliko.... :grim Kdo je imel zakupljeno stezo in kakšen je bil razpored?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jura Racing

Frej trening cel dan, razen pauza ob običajni uri (12.00 - 13.00 se mi zdi)..če so pa mel kako porazdelitevv grupe pa ne vem, ampak pomoje ni blo tega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jura Racing

Frej trening cel dan, razen pauza ob običajni uri (12.00 - 13.00 se mi zdi)..če so pa mel kako porazdelitevv grupe pa ne vem, ampak pomoje ni blo tega.....

Pannonija je zakon :worship:Res je bilo dobro, mogoče popoldne malo gužve, s časom 2:20,.. za prvič pa kr zadovoljen, bo drugič boljš :OK:

Popravljeno . Popravil Zorman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hola!

Pismo, ampak vremenska za tole nedeljo, 28.10., je pa zmer bolj fajna... pa ne da bomo moral it v soboto po kosilu spet gor??? o kriza... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še dopoldne vozit v desno, popoldne pa v levo... in dve dirki... ja grozn... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene Pannonija v nedeljo na žalost ne bo videla... :(

Je toliko obveznosti, da enostavno ne gre...

Kdor bo šel, naj maksimalno uživa... še zame malo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!