Skoči na vsebino

Ironija


Priporočene objave

Pred časom sem bili na Podelitvi pokalov državnim pravkom v spretnostni vožnji.

(http://www.motosvet.com/tun_article.php?cid=1_1_886_2).

Še posebej mi je ostala v spominu kategorija junior. Otroci so s svojimi starši prišli po pokale, pokale so dobili vsi, ki so tekmovali. Iz otroških oči je žarelo veselje.

Po svoj pokal za osvojeno tretjo mesto je prišel tudi Rok Rokavec. Med prejemanjem pokala so se ponosnemu očetu (dolgoletnemu izkušenemu motoristu) kar rosile oči. Bil je ponosen na sinov uspeh. Juniorje in njihove starše je bilo prijetno opazovati tudi na zakuski po podelitvi. Juniorčki in starši so si zadovoljni ogledovali in primerjali pokale.....

No potem pa pred kratkom izvem, da se je Roku smrtno ponesrečil njegov očka. Po toliko prevoženih kilometrih, po toliko izognjenim nevarnostim, ki so prežale na cesti ga je starka s koso pričakal na Rogli.... Kakšna ironija! Glupo :?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKOR GALEBI

IN VALOVI

SE SREČUJEMO,

GALEBI ODLETE,

VALOVI ODPLUJEJO,

IN MI

ODHAJAMO...

(JONATHAN LIVINGSTON - GALEB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brane rokavc je umrl na rogli?

žalostno, ironično

to pomeni da ga letos ne bo več na mirni

sožalje vsem ki so ga poznali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne vidim tle nobene ironije. A zdej ker je pa motorist bil, bi pa mogu obvezno na motorju umret al kaj ... mislim, prav neumno vse skupaj ...

... slava mu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je tisčal motor skos do konca pa se mu ni nikol nč zgodil pol je su pa na smučanje ko bi človk najmanj pričakoval da se ti kej zgodi je pa v grabn z smučkam zletu (če je to ta nesreča ki je bla pred kratkim na rogli ko je en z glavo ob skalo prbu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je tisčal motor skos do konca pa se mu ni nikol nč zgodil pol je su pa na smučanje ko bi človk najmanj pričakoval da se ti kej zgodi je pa v grabn z smučkam zletu (če je to ta nesreča ki je bla pred kratkim na rogli ko je en z glavo ob skalo prbu)

Hmm, dvomim. .. tam so govoril, da je bil tisti smučar že skor slep in orenk naglušen ... tak človk pa ja ne bi motorja tišal do konca, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, dvomim. .. tam so govoril, da je bil tisti smučar že skor slep in orenk naglušen ... tak človk pa ja ne bi motorja tišal do konca, a?

Mislim da si malo zamešal človeka.... starejši občan se je smrtno ponesrečil na smučišču Stari vrh. Brane, ki se je ponesrečil na rogli naj bi bil star 45 let, tako da težko verjamem da je bil pri teh letih že skoraj slep in naglušen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si malo zamešal človeka.... starejši občan se je smrtno ponesrečil na smučišču Stari vrh. Brane, ki se je ponesrečil na rogli naj bi bil star 45 let, tako da težko verjamem da je bil pri teh letih že skoraj slep in naglušen

jep ... tist smučar je bil cirka 70 let star ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni znal--al ni hotel. Kot sem prebrala jaz se ni hotu spustit in ko je žičničar obupal, mu je poveznil nazaj, varnostno zaporo in upil naj počaka do naslednje postojanke kjer bojo žičnico ustavili in bo lohk mirno izstopil. No ata se je pol premislil in skoču v globino (10 m :? ).

Vsi primeri so tragični in naj počivajo v miru.

Zakaj grejo eni prej drugi kasnej?--mogoče so krive vile rojenice al sojenice----ne vem.

Se je pa človek, ki se je v sodu spustil čez niagarske slapove ubil na pločniku, na nekem olupku. Ironija--ne vem, tragedija pa sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je to...

Na Rogli se je smrto ponesrečil smučar

Med smučanjem pod sedežnico Planja je smučar zapeljal s proge in umrl

Na smučišču Planja na Rogli se je včeraj okoli 15.30 smrtno ponesrečil 45-letni smučar iz Trebnjega, ki je bil na Rogli na počitnicah z ženo in sinom. Po prvih ugotovitvah naj bi bil na dokaj ravnem delu smučišča - smučal je po progi pod štirisedežnico Planja - nenadoma zapeljal v cel sneg oziroma na neurejen del proge, tam pa potem padel v strugo potoka pod štirisedežnico in z glavo zadel v skalo. Poškodbe smučarja so bile tako hude, da je umrl na kraju nesreče.

vir: Večer.com

Moje sožalje vsem ki ste ga poznali in imeli radi... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ironija zelo podobna kot ta, je tudi v mojem življenju pomenila prelomnico in dokončno dosegla, da sem nehal ločevati stvari na nevarne in ne-nevarne, saj tako ali tako nikoli ne veš kje te čaka.

tudi za to trdim, da motorji in podobne aktivnosti niso nevarne, oziroma ni razlog, da bi si o tem razbijal glavo. če je fajn je fajn, ubiješ pa se itak lahko tudi v domači kuhinji. v konkretnem primeru pa je šlo za čisto nesrečo oz. pomanjkanje sreče, saj smo se na tistem mestu leta in leta vozili brez težav, očitno pa je bilo v tem trenutku nekaj drugače kot ponavadi.

sožalje vsem prizadetim! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doslej so torej slovenska smučišča v zadnjih 50 letih terjala 6 življenj... in še 2 življenji sedežnice in vlečnice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je Rok (sin) počel na DP :notworthy:

Mislim da je imel dober zgled v družini

Sožalje vsem, ki ste ga osebno poznali :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!