Skoči na vsebino

KDO SI


Priporočene objave

Po moje me ne bojo odpeljali, sem bla preveč tečna, pa me nočejo nazaj  :cry:

Če vseeno pridejo povej, mogoče vzamejo mene? :OK:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okolica pravi, da sem včasih nenormalen, suiciden, samodestruktiven, egoističen, samozaverovan, brez osnovnih manir in moralnih vrednot in še kaj. pravijo da sem perverzen v vseh pogledih.

kaj me briga!

sem samo jaz, tako do sebe kot do drugih, na cesti in za mizo, v hribih in na morju, v zraku in pod vodo.

lp

vaš pervy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem samo jaz, tako do sebe kot do drugih, na cesti in za mizo, v hribih in na morju, v zraku in pod vodo.

lp

vaš pervy

the Blowjob collector ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vse in jaz sem nic. Jaz sem vir vsega in ponor taistega. Jaz sem center vesolja in jaz sem tisto ki ga obdaja. Jaz sem bog in jaz sem satan. Jaz sem prijatelj in sem sovraznik. Jaz sem crno in sem belo. Jaz dajem zivljenje in jaz jemljem zivljenje.

JAZ SEM VSE, JAZ SEM CENTER SVETA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem to v kar sem in me je druzba oblikovala z mojimi odlocitvami vsak ja ali ne prinese tisoc novih odprtih vprasanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siten, zavaljen debeluh, ki iz fotelja svoji boljši 1/2 stalno teži naj mu prinese hladen pir in vrečko čipsa, da ne zamudi svoje najljubše južnoameriške nadaljevanke. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo sem jaz?

Sem obraz, varno skrit za ekranom račnalnika. Sem samo eden v množici drugih. Sem drugačen, a neponovljiv.

To sem jaz :lol1:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SEM VSE, JAZ SEM CENTER SVETA.

hmmm ta svet ratuje malo majhen za naju dva! :hmm: no ja dokler boma še obadva za šankom mela plaz bo še menda šlo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem Boris, oče dveh krasnih otrok (parčka) vse ostalo pa je postranskega značaja. Onadva sta edini razlog, da bo nekoč, ko me ne bo, nekdo vedel kdo sem bil. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem Boris, oče dveh krasnih otrok (parčka) vse ostalo pa je postranskega značaja. Onadva sta edini razlog, da bo nekoč, ko me ne bo, nekdo vedel kdo sem bil. ;)

Ja, ja, sem vedno trdil, da imajo ljudje otroke predvsem zato, da si postavijo živ spomenik.

Ampak ne se sekirat, mi nihče ne verjame, otroke imajo baje vsi iz čiste krščanske ljubezni (do bližnjega in ne do sebe, da se razumemo)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem velik, rastem in se razvijam. Mogoče enkrat zrastem in takrat BOM.

To pa naj bo tudi moj zadnji post pod tem nickom. Se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!