Skoči na vsebino

Motosvetova Sreda v [*****]


Noise

Priporočene objave

Tukaj bomo objavljali kua dogaja v Twinu "ta" teden...

Tema je namenjena izključno objavam, ki bodo POVEDALA KAJ SE BO DOGAJALO V TWINU... Komentarje na pretekle srede itd. naredite v NOVIH TEMAH!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co// <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Mislim, da smo se sedaj le uskladili - projekcija iz Dolomitov bo v sredo, 28.11.2001.

V A B L J E N I

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

Če se ne motim, je za danes Suzuki obljubil diase iz Maroka ! Suzuki, dej glas, pa sporoč, a bo kej iz tega, al ne !

Lojzi ma vas rad

Hola!

A glas bi rad od mene - ves, danes me nekaj grlo boli, pa sepetam - upam, da me vseeno slisis, Lojzi... Ce ne gre drugace, pa bolj naglas beri! Torej diasi bodo, ampak enkrat drugic, vas ne smem prevec razvadit.

No resno, ta mesec je tolk zurov in vsega, da zadevo lahko mirno prestavimo na januar, ki je (vsaj zame) najbolj pust in zalosten mesec (hja, poleg februarja in ...). OK?

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:V sredo, 12. 12. ima MK Orel rezervirano klubsko sobo v Twinu.

Tisti, ki smo bili v Twinu 5.12. smo zato sklenili, da se motosvetovci to sredo ne bomo dobili. Srecanje se prelozi na 19.12. ko bo v TWINU sploąna prednovoletna motoristicna zurka, na katero so vabljeni vsi motoristi. Igral bo band EL MARIACHI.

Tadej

Jutri se torej v TWINU NE dobimo, ker imajo Orli žur.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO sredo, 26.12. se dobimo v Old London Pubu na turnirju bilijarda...

Komentarji na tole & zbiranje dvojic za bilijard v drugi temi...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vas zanima, kaj je to dynojet, kaj pridobi motor ce zamenjamo izpuh, katero olje je najboljse za vas motor, katera je najboljsa veriga, itd?

Na vsa ta vprasanja vam bo to sredo, 16.1. po 21. uri v Twinu odgovarjal Tomaz Turk, serviser iz Elise, bivsi dirkac, mehanik dirkalih moto ekip,, ...

Tadej

Uredil - Perla on 15/01/2002 11:57:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!