Skoči na vsebino

Vtrgan sedež


[2fast4u]

Priporočene objave

em.. mam eno težavo ... imam vtrgan zic na skuterju kam bi lahko dau to popravit ali na novo preoblečt?

In če bi rat meu nekoliko drugačno preobleko naprimer: da je nekaj narisano gor ... KJE TO DOBIM?

LP!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='28 Feb 2004 @ 12:22'] em.. mam eno težavo ... imam vtrgan zic na skuterju kam bi lahko dau to popravit ali na novo preoblečt?

In če bi rat meu nekoliko drugačno preobleko naprimer: da je nekaj narisano gor ... KJE TO DOBIM?

LP!!

Ker si tud iz MB, maš na glavnem trgu oz. na koroški cesti tapetnika, ki to dela. Tip je malo v moji žlahti se mi zdi :hmm: Za napis pa moreš dat enemu ko to dela. Če res hočeš ti lahko naslov zrihtam ampak ni poceni verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmz.... ti si tuji z mb? ql torej bi se lahko enkrat ko bo bol toplo zmenla in šla poglejat skupaj če ti je... ? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm kupu skaj pa sprej za skay (bev) pa sm sedeš preobleku sam... B)

se ni problema

zgleda pa skor ko original... k sm črke mav premejhne naredu :D

evo še slika

post-18-1077971748.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry to mas vreji zic sporihtan :OK: Ampak kaj se ta sprej kaj lusci ali odpada ker jaz bi si pa direkt tam ko sedim en logo spricno pa nebi rat mel pol na vsakih hlacah takega logota :P

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si bom mogel zdej tud v kratkem preoblečt zic, k je mal ob strani vtrgani.....pa tud razmišljam da bi si kakšen logotip dal noter všit, ne napisat.....to sem gledal na DSF kako so to notr šivali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je sošolc en sprej zrihtov baje da se ga u sloveni sploh ne dobi sam ne vem... pa ne gre dol.... tud če bi ga hotu dol spravt ga ne morm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je sošolc en sprej zrihtov baje da se ga u sloveni sploh ne dobi sam ne vem... pa ne gre dol.... tud če bi ga hotu dol spravt ga ne morm :D

sej pol je dobr če nč ne gre dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Den a nove se da kupt, v mislih imam sam zic :?

pomoje se ziher nekje da dobit.........sej oni ko nardijo totalko tud morejo nekje dobit zic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj se splaca sedež preoblect- jst sm ga glih pred kratkim dau in zgleda :OK:

pol sedeža je rde?, pol pa ?rn usne- delo pa usne me je pa pršlo 7k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja morta bit saj 2 k sam ne morš dobr nrdit... če nisi profi u tem .)

usne morš fullll napet zato da ni gub enga morš pa met zravn da ti samo s tistam klanfcam use prpne... pa tud če ti ne reta pa dol pobereš pa šeenkt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je to da mam rdeč zic pa je zdej že skor črn :P , pa ne ven če ga bi preobleku da ne bo pol še grši :P

moj je tud že bolj temno rdeč...sam pa ga z razredčilom spucam pa je oK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če plastiko in to pucaš z nitro rezredčilom ti use razžre :hmm: samo če pa pucaš z tessarol-om je pa to kakor odlično čistilo. jaz sem s tessarolom un lim k je ostal k sm nalepke dol odlepo, pa je spucal fajn, razžrl pa ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bencin al pa nafta ni tok močn topilo da bi plastiko takoj razžrl sam je pa dobr pol oprat/dobr pobrisat take vrste razrečilo dol ;)

drgač pa zavorna tekočina ti pa v minuti sprav kero kol barvo dol :) lahk si pa z njo tud barvo uničš če ti kje pušča al pa k not dolijš <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!