Skoči na vsebino

Odrezana strehca


WiDo

Priporočene objave

Zanima me kako se kej obnese tazadna strehca če je čist odrezana, kr zgleda mi ful noro, sam me skrbi da nam pol koj vs mokr? Aja, a gdo ve točn za Typhoona kako se obnese?

Tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak ti bom reko jaz sploh nimam zadnjega blatnika(ta vecji) mam pa tistega malega takoj pri kolesu gor pa ni glih uzitek po mokri cesti vozit ker ti sprica po hrbtu! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm mokr z orgonal streho :fight2: in z eno pomožno k jo mam za zdej pozim :BUA:

sam je bol k nč k mi sam mal prši po jakni :angry: če ni pa nč ti pa prov šprica :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake toliko bi lahko malce logično pomislili preden odpirate nove teme.

al pa v temi stayling uprašu :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako se kej obnese tazadna strehca če je čist odrezana, kr zgleda mi ful noro, sam me skrbi da nam pol koj vs mokr? Aja, a gdo ve točn za Typhoona kako se obnese?

Tenks

Jaz mam na Typhoonu odrezano kolk se da. Tako kot je na oni sliki narejeno vsaj na mojem (l.95) ne moreš nardit edino če tank vstran vrežeš en kos :) Bom jutri poslikal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, ko boste odrezali, ne preveč čudno na tehničnem prgledu gledati, če vas bodo zavrnili. Količina zadnjega blatnika je namreč določena in predpisana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, ko boste odrezali, ne preveč čudno na tehničnem prgledu gledati, če vas bodo zavrnili. Količina zadnjega blatnika je namreč določena in predpisana.

:blink: :blink: :blink:

Res? Kje pa se lahko to pogleda? Samo razlika je če maš ti 15cm blatnika na skuterju kot pa na APN-u, ker boš bolj moker :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ve kdo kolk blatnika mors met da naredis thnicnega? Je tisti spodnji mali blatnik nad kolesom dovolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti mali blatnik je nameščen zato, ker je zgornjega, velikega, blatnika premalo.

Zadeva ni določena v centimetrih, temveč v kotnih stopinjah.

Koliko. Najmanj toliko, kot ga je na originalno kupljenem vozilu. Ker, če bi imelo le-to premajhen blatnik, ne bi dobilo homologacijske listine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja torej..... :cry: Grega pred tehnicnim boma mogla se sraufat :angry: :BUA:

Jah, pridi k meni pa boma karton lepla zadaj :lol1:

Ti samo salotejp prinesi, ono mam jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh se bomo pa ze potrudli pa naredli tak kot beno :P Sej ni tak svoh samo jaz bom vseeno mel blatnik gor le na tehnicnem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr AF1 mam odrezano, tk da je cela strehca sam registrska tablica... ...pa zgleda ko original... ...ze original fakersko, torej... :P ...na nobenem tehnicnem ni noben nic mjavku, pa v dezju nism nikol od zadaj moker! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi dol snel strehco da lepš zgleda, učinek je pa porazen :(

Imam namen tako snemljivo in upogljivo narest ki bi jo imel ob lepem vremenu v zicu,ko se pa uščije pa na hitro gor pritrdit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi dol snel strehco da lepš zgleda, učinek je pa porazen :(

Imam namen tako snemljivo in upogljivo narest ki bi jo imel ob lepem vremenu v zicu,ko se pa uščije pa na hitro gor pritrdit :OK:

pol bi mogl tisto upogljivo plastiko dobit, s kere so nekatera ravnila narjena in se da do konca upognit, pa ne poči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js na Typhoon-u sploh nimam blatnika ker sm ga tak odrezo da je lahk ceu blatnik gor al ga pa ni in zgleda fajn, hehe moja bunda od uzadih tut!To mi po glavi sprica! :D

Je pa ful sraje pr Typhoon-u ker ce hoces blatnik dol uzet gre se zadnja luc zraven tak da mors lepo odrezat! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!