Skoči na vsebino

Odrezana strehca


WiDo

Priporočene objave

No js na Typhoon-u sploh nimam blatnika ker sm ga tak odrezo da je lahk ceu blatnik gor al ga pa ni in zgleda fajn, hehe moja bunda od uzadih tut!To mi po glavi sprica! :D

Je pa ful sraje pr Typhoon-u ker ce hoces blatnik dol uzet gre se zadnja luc zraven tak da mors lepo odrezat! .)

Samo nekaj ne razumem. Kako si lahko čist odrezal blatnik :? se pravi čist do plastik. Ker mojga ne gre bolj oz. gre vendar potem bi blo zelo grdo, ker bi se precejšen del tanka videl zadaj ven. Tank poteka vzporedno s cesto. Tako da sem jaz s žaginim lisom drsel po dnu tanka in vrezal tako kot imam zdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj tak sem jaz mislo. Tam ko maš narejen nosilec za tablico. Za nosilcem se vidi 4 cm tanka ven. Jaz pa sem rezal po dnu tanka, ko je sploščen ravno navzven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18-1078158507.jpg

Grega tole maš dobr odrezan :notworthy: A pa ti ful šprica?

Jest mam zaenkrat odrezan do tm kokr je odsevnik na strehci, zej pa res ne vem a bi do konca odrezov al neb, kr zej mi skorej nč ne šprica, pa dost hudo zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je original brez podaljška, ki je sice dolg pol metra in če vozim še koka zadi z njim po tleh drajsam.

post-18-1078232338.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo roba kolk majo te lene kaj jih mas na DNA lukne? Ker vidim da so 14col pa bi si jaz nekaj takega omislo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega tole maš dobr odrezan :notworthy: A pa ti ful šprica?

Jest mam zaenkrat odrezan do tm kokr je odsevnik na strehci, zej pa res ne vem a bi do konca odrezov al neb, kr zej mi skorej nč ne šprica, pa dost hudo zgleda.

Tako je. Če režeš prideš do neke meje ko ti potem že tista kovinka polička za kovček pobere umazanijo. Samo je meja za odsevnikom nekje. Šprica pa niti ne tolk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo roba kolk majo te lene kaj jih mas na DNA lukne? Ker vidim da so 14col pa bi si jaz nekaj takega omislo :hmm:

Kam bi pa ti 14 col djal :hmm: Na Italjeta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se ti zdi da bi šlo gor k uzmetje ni obremenjen sam k gre pa fedr do konca not gre pa že pr orginal dimenzijah na milimetre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sem mislo ce bi spredaj dal blatnik dol :hmm: Vem da bi blo knap ampak probo bi samo rad ker so felne specialne :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sem mislo ce bi spredaj dal blatnik dol :hmm: Vem da bi blo knap ampak probo bi samo rad ker so felne specialne :yea2:

Kaj pa vzmetenje? Hočem rečt, da neboš potem na grbino prpeljal pa si boš hladilnik razbil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to ni mozno ker je air cooled :D Predaj tisto roko gre omejit tak da bi mela krajse gibanje, mogo bi si se zadaj nekaj omislit da mi nebi tanka razbilo :xx:

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, zej sm se končno odloču glede strehce :OK: Odloču sm se da je nebom rezov, ampak sm jo samo odmontirov in malo skombiniral s zadnjo lučjo :OK: :OK:

post-18-1082666130.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!