Skoči na vsebino

hudo :(


erzo

Priporočene objave

Lol 1x se je za mano pripeljal jaz pa ful gledam po luftu kaj spet neki halikopteri pa letala letajo :D :D Pol pa vidim eh erzo se je pripelo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebeno je to:)

na ptuju so mislili da se speedfight moj dere. pa sn priso z dna-jom od robija te pa tak stala nastala:)

enrkat smo meli piknik pa jaz mojega speedyja ob 4 vjutro v enem naselju zakurblam pa se odpelam pol pa drugi dan kolega rece ki je mama skoro popizdla pa je bla kar precej bajt vkraj:)

cuje se pa tak na 1km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj se tudi kr dere mogoce me je grega kaj slisal ko sem se v nedeljo enih parkrat pelo po ulici samo meni ma specialn zvok (70cc+ K&N :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda je fajn ko tuli pa ono pa tretjo :) ko pa te en stari na peš coni ustavi pa ti reče da si avspuh popravi, pa tak 30 ludi glea kaj te zaj :) super je ubil bi ga, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene boli k**** kaj si drugi mislijo!!! Staremu bi ga jaz se v obrate navijo :P Sicer pa nevem kolk mas z izpuhom km naretih poglej zadnji dusilec ce je tista volna hin(crn,mastna) al pa da mas dihtungo na izpuho hin :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je čisto možn da je dihtunga. Ker ko je meni enkrat kak cm dihtunge na dušilcu ven pado se tud nisem rad vozo, ker je blo malo glasno O:-)

Se mi je pa zgodlo, da mi je sred blokov pred Magdalensko cerkvijo, kjer so imeli mašo dobesedn odpadel dušilec (popustil je zvar na tisti cevki, ko se lonec zoži) :lol1: :lol1: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo za Giannelli-e je zancilno da jim zelo hitro zgori steklena volna v dusilcu.Posledica derenje kot da mas DC9.Druga stvar je to da je lahko tesnilo zanic in se spet dere(samo pri metal roru tega ni).Kot tretjo 70-ka dela svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh menjam na 3, 4 mesce pa se skoz dere isto, podložka je ql sn gleo zdaj, čist neobrabljena je še, res da 14.000rpm ni malo, samo ni mi več, raje mi nea gre več, samo da se nea dere pa da nea dam 100k spet da si vse nazaj nareim. Naj mi en nekaj pove pametnega, pliis :? :? :xx: :? :angry: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor je zelo preprost....................to da se ti bo nehal dret, pa da bo se kam slo zal ni mogoce, tko da lohk na to pozabis.................(oz. je mogoce pa raj noces slisat tega).........ena moznost je tista ki si jo ze omenil, da das nazaj mal bl orig. kose in se z tem peljes, al pa utisas zvok iz fergija (ker se ta ponavadi dere bolj kot izpuh), in zamenjas dusilec na motorju (to tudi spremeni karakteristike motorja in predvsem izgled)...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro razumem da se dere, ne pa da se te sliši na 500m, sej to ni normalno..

Mojmu sošolcu se ga sliš na več ko na 500m, pa ma prov vredi zvok. Bi mew tut jst tazga. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič naj te ne bo sram. Moj je imel iz auspuha tako luknjo k stara kurba (un pimpek iz denfra mi je v lonc padu), pa se brez dusilca sem bil (zahvala TTS-u), slišalo pa se me je več kot en km zračne linije daleč, pa mami mi je prepovedala se s pržganim vozt v našo ulico ker sem sprožil vse alarme in zbujal gluhe. Neki ata se je celo ponudil da mi pelje skuter na izrednega tehničnga tako, da motor nebi več videl ceste.

Sicer pa le preglej da ti kje mim ne tolče, gianneliji pa, kot so že omenili, itak ratajo glasni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce noces da se tak dere ves kaj naredi tista cev v obliki U ko drzi dusilec si vzemi eno dimenzijo manjso rostfrei cev pa jo z menjaj! Malo ti ga bo zadusili se bo pa ziher manj drl .)

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!