Skoči na vsebino

tehnični podatki SV 650 SUZUKI


Priporočene objave

Npr. da se zanimam za nakup novega Suzukija SV 650. Odprem galerijo, kjer si hočem ogledati nekaj tehničnih podatkov. Predvidevam, da je sliko in podatke za objavo poslal generalni uvoznik.

No podatkov o moči, navoru in vrtljajih ni. Mogoče je to verzija SV-ja brez mašine.

Zgleda, da avspuha tudi. Verjetno ga je potrebno doplačati kot dodatno opremo.

Podatkov o skupni dovoljeni teži tudi ni. Sedaj ne vem, če se bom v Dubrovnik peljal sam ali s sopotnico. Ali bom lahko naložil še prtljago?

Podatkov o tipu goriva tudi ni. Da ne gre tale SV na DIESEL? Aja, saj ta model itak opcija brez mašine.

Podatkov o največji hitrosti ni. Da ne gre tale SV mogoče 300 na uro?

Podatkov o ceni tudi ni. Kot smo že ugotovili, da ta SV nima mašine in avspuha predvidevam, da jih generalni uvoznik deli kar zastonj.

SEDAJ PA RESNO. NPR. KUPUJEM MOTOR VREDEN OKOLI 2 MIO. TOLARJEV, PA SE GENERALNEMU UVOZNIKU NITI TOLK KURAC NE DVIGNE, DA BI SE TOLK POTRUDIL, DA BI VSAJ PRISKRBEL NAJOSNOVNEJŠE PODATKE O ŽELJENEM MOTORJU.

NO, DA O KAKI TESTNI VOŽNJI SPLOH NE GOVORIM, KER SE MI BODO ŠE KRAVE SMEJALE.

Če mi kdo ne verjame, naj pogleda sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, če nisi ti že malo preveč razvajen kupec. ;)

Ali pa celo odtujen kupec.

Bi vse izza računalnika rad opravil.

Kaj pa negovanje medčloveških stikov z globokimi pogovori s prodajalci iz oči v oči? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, jaz pa menim, da ima Tadej kar prav.. To zadevo sem opazil že pri mnogih prodajalcih.. Ja, res smo razvajeni kupci, ampak to je po moje normalen razvoj dogodkov.. Če imaš računalnik, katerega bistvo je ¨posredovanje¨ informacij, potem tudi pričakuješ, da boš te informacije tudi dobil..

prijaznost do kupcev je postala pomembna komponenta.. in če nekdo ne bo gud-gaj, se bo pač šlo k drugemu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, če nisi ti že malo preveč razvajen kupec. ;)

Ali pa celo odtujen kupec.

Bi vse izza računalnika rad opravil.

Kaj pa negovanje medčloveških stikov z globokimi pogovori s prodajalci iz oči v oči? :rolleyes:

Že sama taka pomanjkljivo izpolnjena tabela in s tem pišmeuhovski odnos do potencialnih kupcev me odvrne od tega, da bi stopil do salona.

Generalni uvoznik si nabrž misli: Ah kaj bi se trudil s to tabelo. Če bo raja hotla kupit motor bo itak k meni (velikemu bossu) prišla v MOJ salon pol jo bom pa še prepričal, da bo kaj dodatne opreme kupla...

Eden od raje mu sporoča: FUCK YOU!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že sama taka pomanjkljivo izpolnjena tabela in s tem pišmeuhovski odnos do potencialnih kupcev me odvrne od tega, da bi stopil do salona.

Generalni uvoznik si nabrž misli: Ah kaj bi se trudil s to tabelo. Če bo raja hotla kupit motor bo itak k meni (velikemu bossu) prišla v MOJ salon pol jo bom pa še prepričal, da bo kaj dodatne opreme kupla...

Eden od raje mu sporoča: FUCK YOU!

Tadej

Kaj pa tist gumb zraven ki piše hitri skok na proizvajalca ?

A pri proizvajalcu tud nič ni ?

Saj linkana informacija je tudi informacija.

Mene nič ne moti če me nekdo preusmeri kam drugam in če potem tam to dobim.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa so to namenske odločitve.

Če bi bilo vse O.K. se tudi mi nebi o tem tukaj pogovarjal.

Tudi tako je lahko reklamna poteza uspešna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...NO, DA O KAKI TESTNI VOŽNJI SPLOH NE GOVORIM, KER SE MI BODO ŠE KRAVE SMEJALE.

Če mi kdo ne verjame, naj pogleda sliko.

cow_teeth_smiling.jpg

lp .)

BTW: mi nismo čist nč razvajeni sam nekateri se še nismo navadl na odnos slo uvoznikov do kupca <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tadej bo lahko kar lepo žolčno zgodbo napisal v sticky debati kako sem izbral pravi motocikel..

tadej, živce šparaj za spomladansko vožnjo z novim Suzukijem SV 650, pa bo.. boš videl, da bo boljše..

"gole" pomirjajo.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se neka stvar objavi na internetu z namenom prodaje, pa nej bo to motor, avto, hi-fi,.... uporabnik pričakuje da če že cena ni navedena, da so vsaj tehnični podatki popolni in taki kot se zagre, da ti ni treba za vsako stvar v trgovino klicat...

Popravljeno . Popravil Jacque
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi kdo ne verjame, naj pogleda sliko.

Tadej, da nisi ti zgrešil naslovnika? Ne vem, zakaj se jeziš na uvoznika, če pa si te pomanjkljive podatke in velike luknje našel na Motosvetu?

Hočem rečt - niso vsega uvozniki krivi ... in tudi Motosvet ni popoln.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, da nisi ti zgrešil naslovnika? Ne vem, zakaj se jeziš na uvoznika, če pa si te pomanjkljive podatke in velike luknje našel na Motosvetu?

Hočem rečt - niso vsega uvozniki krivi ... in tudi Motosvet ni popoln.

Sklepam, da je Motosvet dobil podatke od uvoznika. Mislim, da Motosvet ni zanalašč brisal nekaterih podatkov.

Mogoče gre pa res za model brez mašine in brez avspuha :hmm:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da je Motosvet dobil podatke od uvoznika. Mislim, da Motosvet ni zanalašč brisal nekaterih podatkov.

Mogoče gre pa res za model brez mašine in brez avspuha :hmm:

Delno smo krivi mi, delno pa obupno slaba podpora s strani nekaterih uvoznikov. Kontaktirali smo vse, prosili za pomoč, odzvala pa se jih je le peščica (in tisti imajo skoraj popolne podatke).

Delamo pa seveda na tem, da katalog motociklov sproti izpopolnjujemo.

LP, Noise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar jaz iščem podatke od zadevah na našem trgu jih ponavadi raje poiščem na nemških uradnih straneh kot pa kakih .com straneh ki so ponavadi zelo "medcelinsko" obarvane ali pa celo samo za zda in so za evropejca netočne in verjetno so še podatki v raznih "čudnih" merah, zadeve ki se pa prodajajo na nemškem trgu so pa ubistvu iste kot pr nas in ker je tam velik trg in kokurenca bolj ostra se prodajalci malo bolj potrudijo tudi na spletu.

http://www.suzuki.de/code/td.php?id=30

lp -pero- :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlakocepci !! V zbor !! :BUA:

Balkan-kan-kan ..... še zmeraj in za zmeraj !

imam rad balkanologe ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlakocepci !! V zbor !! :BUA:

Balkan-kan-kan ..... še zmeraj in za zmeraj !

imam rad balkanologe ! :ph34r:

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlakocepci !! V zbor !! :BUA:

Balkan-kan-kan ..... še zmeraj in za zmeraj !

imam rad balkanologe ! :ph34r:

Za tebe ne vem, ampak če dam jaz 2 MIO za motor, hočem da bodo uvozniki korektni.

Meni pač ne odgovarja način: Če hočeš kupi, če ne pa ne.

Imam bratranca v Avstriji in je tudi motorist. Bi ti lahko on govoril o profesionalnem pristopu in prodaji motorjev.

Vesel sem zate, ker si že z nikakvim odnosom zadovoljen.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe ne vem, ampak če dam jaz 2 MIO za motor, hočem da bodo uvozniki korektni.

Meni pač ne odgovarja način: Če hočeš kupi, če ne pa ne.

Imam bratranca v Avstriji in je tudi motorist. Bi ti lahko on govoril o profesionalnem pristopu in prodaji motorjev.

Vesel sem zate, ker si že z nikakvim odnosom zadovoljen.

Tadej

V bistvu imaš prav, ker zahtevaš to, kar bi ti po pravilu moralo pripadat.

Vsi bi morali bit tako tečni, pa bi bilo bolje.

Predvsem pa je treba tečnarit na pravem mestu.

Nikoli pa ne bo tak, kot bi si človek želel.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delamo pa seveda na tem, da katalog motociklov sproti izpopolnjujemo.

*cough*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tehničnih podatkih pogrešam način hlajenja. To se mi zdi bolj koristen podatek, kot pa tip bencina.

Ja, to pa ja vidiš iz slike, sej ni nobena znanost. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bravo!

Iz slike lahko vidiš tudi kakšne so zavore, sekundarni prenos, število valjev in še kaj drugega, pa je vseeno med podatki.

Pri nekaterih motorjih se malo težje iz slike vidi vidi kako so hlajeni, sploh pa niso vsi taki strokovnjaki, da bi to videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tehničnih podatkih pogrešam način hlajenja. To se mi zdi bolj koristen podatek, kot pa tip bencina.

Kadar jaz iščem podatke od zadevah na našem trgu jih ponavadi raje poiščem na nemških uradnih straneh kot pa kakih .com straneh ki so ponavadi zelo "medcelinsko" obarvane ali pa celo samo za zda in so za evropejca netočne in verjetno so še podatki v raznih "čudnih" merah, zadeve ki se pa prodajajo na nemškem trgu so pa ubistvu iste kot pr nas in ker je tam velik trg in kokurenca bolj ostra se prodajalci malo bolj potrudijo tudi na spletu.

http://www.suzuki.de/code/td.php?id=30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!