Skoči na vsebino

Danščina


Špilferderber

Priporočene objave

torej.. iščem prevajalca za danski jezik (lahko PM)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklič naše prevajalke iz hieronima (01) 433 95 24, če one nimajo kere, ki bi tole znala prevest, potem pa ti ostane samo še Veleposlaništvo kraljevine Danske (01) 438 08 00 , pa njih vprašat če koga poznajo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nucam prevod 20 besed.. online translatorji so odpovedali..

kaj hudiča pomeni Vejledende udsalgspris?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spily, če gre za samo 20 besed, ti jih lahko jaz pomagam v angleščino pretvorit. Imam prijatelja na Danskem. Bi pa trajalo kakšen dan ali dva. Saj veš, mail gor - mail dol. No, če ne najdeš drugega, mi pošlji tekst.

Še ena možnost je, da se obrneš na Robycopa. Ima ljubco gor. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej.. iščem prevajalca za danski jezik (lahko PM)

hvala

prijavljen sem na dveh prevajalskih forumih ... pošlji mi tekst, ali pa ga prilimaj kar sem notri v temo, pa bomo uštimali ...

Lp, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena možnost je, da se obrneš na Robycopa. Ima ljubco gor. :P

Ljubca še ne značist dobr. Pravi, da mora govort nemško s krompirjem v gobčku, da jo vikingi štekajo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubca še ne značist dobr. Pravi, da mora govort nemško s krompirjem v gobčku, da jo vikingi štekajo. B)

Ne bit ziher da vam bo kaj zrihtal na PFS ni bil čist ziher a je punca tam al kje drugje? A je šla zarad študija al zrad česa drugega? a je sploh šla? a ta študijska smer sploh obstaja, a je na danskem??????? :hmm: :lol1: :lol1: Neviđeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit ziher da vam bo kaj zrihtal na PFS ni bil čist ziher a je punca tam al kje drugje? A je šla zarad študija al zrad česa drugega? a je sploh šla? a ta študijska smer sploh obstaja, a je na danskem??????? :hmm: :lol1: :lol1: Neviđeno

No, nasledn dan sem biw že ziher. B) Mal sem mel zamegljeno percepcijo takrat, kokr bi reku Pepy (genius), izgubljen v času in prostoru! B)

Drgač pa vse to drži, lej post od NfR zgoraj, se oglaša s severa... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to res, potem ne more več biti NfR, temveč je NfD :P

Ne bo se odrekla Materi Rusiji. :grrr Je babuška. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!