Skoči na vsebino

Motoboom 2004


Black Knight

Priporočene objave

Odhod na MOTO BOOM z motorji:

v soboto, 13. marca, ob 11:00, na črpalki na Barju na južni LJ obvoznici smer proti Zagrebu

Pot: po obvoznici in kasneje po AC do izvoza Krtina. Nato po stari cesti čez Trojane in postanek na kavici in krofu. Ob 12:00 odhod iz Trojan do Celja.

Gorenjska in Primorska sekcija se nam pridružita na črpalki, ahko pa kdo pride direkt na Trojane.

Skupinska voznja do CE bo mala generalka za The Ride Day.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odhod na MOTO BOOM z motorji:

v soboto, 13. marca, ob 11:00, na črpalki na Barju na južni LJ obvoznici smer proti Zagrebu

Pot: po obvoznici in kasneje po AC do izvoza Krtina. Nato po stari cesti čez Trojane in postanek na kavici in krofu. Ob 12:00 odhod iz Trojan do Celja.

Gorenjska in Primorska sekcija se nam pridružita na črpalki, ahko pa kdo pride direkt na Trojane.

Skupinska voznja do CE bo mala generalka za The Ride Day.

Tadej

..pridem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odhod na MOTO BOOM z motorji:

v soboto, 13. marca, ob 11:00, na črpalki na Barju na južni LJ obvoznici smer proti Zagrebu

Pot: po obvoznici in kasneje po AC do izvoza Krtina. Nato po stari cesti čez Trojane in postanek na kavici in krofu. Ob 12:00 odhod iz Trojan do Celja.

Gorenjska in Primorska sekcija se nam pridružita na črpalki, ahko pa kdo pride direkt na Trojane.

Skupinska voznja do CE bo mala generalka za The Ride Day.

Tadej

Sej sem vedu,da imaš organizacijske sposobnosti.

Kot je napisal nekdo......

.......pridem,ampak.....................prej za mašo dam,da bo SOLNCE!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odhod na MOTO BOOM z motorji:

...

...

Tadej

Nekateri vas bomo pa na kavici v Vranskem poslušali, ko se boste mimo peljali! B) B)

Jasno se v Celju spet vidimo in :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri vas bomo pa na kavici v Vranskem poslušali, ko se boste mimo peljali! B) B)

Jasno se v Celju spet vidimo in :beer2:

HHV.....brez zamere......ampak domačini rečemo na Vranskem...... :rolleyes: :004

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa resno sprašujem, če gre še kdo od tistih ta zaresnih "počasnel" z 125ccm(4t) motorji na Moto Boom, da bi se lahko zraven uštulili, ker mislim, da bomo(Killy, Zeus in jest) za "glavno" skupino malce prepočasni :ph34r:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa resno sprašujem, če gre še kdo od tistih ta zaresnih "počasnel" z 125ccm(4t) motorji na Moto Boom, da bi se lahko zraven uštulili, ker mislim, da bomo(Killy, Zeus in jest) za "glavno" skupino malce prepočasni :ph34r:

LP by gebre

Jaz mam sicer 600ccm,sam sem bolj počasnela,tko da gremo lahko skupaj v Lagano-Turističnem stilu .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 karji, ne se sekirati.

Sem jaz tudi vozil 125ccm 4t na forumskih skupinskih vožnjah in ni bilo težav, ker skupine kolikor toliko prisebnih voznikov ne divjajo in je tistih 80 km/h, kolikor 125ke brez napora zmorejo, ravno prav (na ravninah).

Ne dajajte se v podrejeni položaj. Tudi vi ste motorciklisti in kot taki ravnopravni. Bodo že počakali na kakšnem dolgem klancu, :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 karji, ne se sekirati.

Sem jaz tudi vozil 125ccm 4t na forumskih skupinskih vožnjah in ni bilo težav, ker skupine kolikor toliko prisebnih voznikov ne divjajo in je tistih 80 km/h, kolikor 125ke brez napora zmorejo, ravno prav (na ravninah).

Ne dajajte se v podrejeni položaj. Tudi vi ste motorciklisti in kot taki ravnopravni. Bodo že počakali na kakšnem dolgem klancu, :P

Ata Brrrm hoče povedati, da se vas za kakšen :beer1: z veseljem počaka! :D

Alla, hvala za popravek. NA Vranskem! Evo, že znam, vidiš? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi lahko jaz se enkrat dal pobudo da bi se gorenjski clani organiziral u manjso skupino pa bi se odpelal proti Celju v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi lahko jaz se enkrat dal pobudo da bi se gorenjski clani organiziral u manjso skupino pa bi se odpelal proti Celju v soboto.

a je težko do LJ prikurit ?? pa kak km ali dva več naredit !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni tezko-sploh ne. Sam s tem sm samo hotu dosezt, da bi se gorenci mau bl spoznal pa ksne fure skp zecel vozt. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej,če me vzamete z sabo,se bi vam pridružil :OK:

Kolko pa je bencinskih na tistem koncu :P al bo kdo z zastavo mahu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej,če me vzamete z sabo,se bi vam pridružil :OK:

Kolko pa je bencinskih na tistem koncu :P al bo kdo z zastavo mahu :lol1:

Če boš tolkšno štruco s sabo pritrogal, kot jo imaš v avatarju, se ti ni treba nič bat, bodo motoristi na sredo obvoznice skakal in te na parking usmeril! Samo potlej bo štruca manjša. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče že kdo pomislil, da bi šli rajši čez Tuhinjsko dolino kot pa čez Trojane. :OK: Manj je prometa, pa še cesta je neprimerno boljša od tiste. Krofe boste pa že nekak prežvel, vam jih jaz prinesem!!! :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi lahko jaz se enkrat dal pobudo da bi se gorenjski clani organiziral u manjso skupino pa bi se odpelal proti Celju v soboto.

Kot sem že povedal štartamo Killroy, Zeus in jest v soboto z Bleda pa greš lohka z nami (če nas boš lahko dohajal :lol1: :xx: ) Potlej pa se bomo najbrž priključil LJ timu, vse ostalo dogovorljivo:)

Peco s kje pa sploh si?

LP by gebre

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo horjulis vulgaris,najdalša štruca,ki ti jo lahko prinesem je 6m dolga :D sam ne vem kako bi jo na motor naložu :hmm: pri tej dolžini rata prcej lomljiva .) A bi bil zadovoljen z hlebom velikosti,da bi pasal v moj kovček na motorju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri vas bomo pa na kavici v Vranskem poslušali, ko se boste mimo peljali! B)  B)

Jasno se v Celju spet vidimo in  :beer2:

Horči, hropči, a ti greš z vlakom? :hmm:

Al z avtotom?

p.s.

Kaj pa tisti, ki morda ŠE NE BOMO takrat imeli novga motorja, pa smo ta starga prodali? :cry: A nas boste grdo gledal? :cry: A se ne bomo smeli z vami družit? :cry: A se boste delal, kot da nas prvič vidte? :cry:

A pol tut enga pira ne bomo smel z vami spit? :cry: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni tezko-sploh ne. Sam s tem sm samo hotu dosezt, da bi se gorenci mau bl spoznal pa ksne fure skp zecel vozt. :notworthy:

Če si zelo želiš skupinske Gorenjske fure predlagam da odpreš novo temo in tam povabiš Gorence na Motoboom z odhodom ki bo vam ustrezal.

Jaz bi šel pa mogoče že kaj prej :hmm: glede na to da grem z avtom (lahko imam zastavo pek :P ) in se lepo v miru pripeljem ob enajstih že v CE. Potem pa sem zato da popoldne udarimo eno masovno furo v Čeplje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že povedal štartamo Killroy, Zeus in jest v soboto z Bleda pa greš lohka z nami (če nas boš lahko dohajal :lol1: :xx: ) Potlej pa se bomo najbrž priključil LJ timu, vse ostalo dogovorljivo:)

Peco s kje pa sploh si?

LP by gebre

Lahko bi se zmenil ja-zarad hitrosti pa ni blema-itak je se usrana cesta takrat, tko de se ne da podit :zzz:

Drgac sm pa iz okolice Tržiča tko, de me lahko spotoma poberete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se zmenil ja-zarad hitrosti pa ni blema-itak je se usrana cesta takrat, tko de se ne da podit  :zzz:

Drgac sm pa iz okolice Tržiča tko, de me lahko spotoma poberete.

Pa se magar dobimo okol 10ih pr Rondoju v Kranju(če ne več kje-tm pr Mercatorjevmu mega superkul špon bombastičnem velecentru zaviješ levo(če greš iz centra),mejčkn naprej je pa bar Rondo pri krožnem križišču :) )

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol tut enga pira ne bomo smel z vami spit? :cry: :cry: :cry:

Pir z nami boste že lahko popili, če nam ga boste plačali. :beer1: ;) :P :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!