Skoči na vsebino

Motoboom 2004


Black Knight

Priporočene objave

Živjo,mene pa zanima kako je poskrbljeno za parking,in bi blo fajn da greste gremo z nekaj avti,zakaj?,2leti nazaj sem bil z lady in motorjem,pa so bli motorji parkerani pred vhodom,in so se ljudje sprehajali okoli njih, mi iz torbe sunili,rokavice in pod kapo,še sreča ,da sva dala čelade in jakne v-k blagajni,ko greva domov,pa sta bili jakni umazani od prahu in čeladi obravsani,kako bo poskrbljeno za varnost(bom imel nov motor in tut več opreme v $$$),tako da računam na kak avto ,da damo opremo notri,da jo ne nosimo s sabo,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče že kdo pomislil, da bi šli rajši čez Tuhinjsko dolino kot pa čez Trojane. :OK: Manj je prometa, pa še cesta je neprimerno boljša od tiste. Krofe boste pa že nekak prežvel, vam jih jaz prinesem!!! :P

LP

Ta pot je že tradicionalna: zbor na Barju, postanek na Trojnah, kjer se nam pridružijo še zamudniki in potem gasa proti Celju. Takoj za cestnino na Vranskem gremo na avtocesto.

Tako smo šli na zadnjih 5 Motoboomov.

Pa še mudilo se nam bo, ker moramo biti najkasneje ob 13-stih na Motosvetovem štantu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horči, hropči, a ti greš z vlakom? :hmm:

Al z avtotom?

p.s.

Kaj pa tisti, ki morda ŠE NE BOMO takrat imeli novga motorja, pa smo ta starga prodali? :cry: A nas boste grdo gledal? :cry: A se ne bomo smeli z vami družit? :cry: A se boste delal, kot da nas prvič vidte? :cry:

A pol tut enga pira ne bomo smel z vami spit? :cry: :cry: :cry:

:kva2: :kva2: :kva2: Vlakom.... :kva2: :kva2: u Cele z vlakom :kva2: :kva2:

MANUUUUUUU!!!! :fight2: :fight2: :fight2: :angry:

Zdej si me pa užalla, zato odgovor na P.S.: NE, NE in NE!!!

.

.

.

Nooooo, mogoče bi se odkupla

.

.

.

:beer1: dela čudeže.

;) ;) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene pa zanima kako je poskrbljeno za parking,in bi blo fajn da greste gremo z nekaj avti,zakaj?,2leti nazaj sem bil z lady in motorjem,pa so bli motorji parkerani pred vhodom,in so se ljudje sprehajali okoli njih, mi iz torbe sunili,rokavice in pod kapo,še sreča ,da sva dala čelade in jakne v-k blagajni,ko greva domov,pa sta bili jakni umazani od prahu in čeladi obravsani,kako bo poskrbljeno za varnost(bom imel nov motor in tut več opreme v $$$),tako da računam na kak avto ,da damo opremo notri,da jo ne nosimo s sabo,LP Curi

kombi si pozabil........... da das motor noter. :devil: kot si rekel je/bo nov. :)

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje bo povzetek tega pisanja-NOIS napiši kje se bo metala torta pa to in kdaj in ob kolikih, da nem spet zamudo metanja, ker na tleh ni najbolj priporočljivo jesti :D :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,dal sem resno vpr.,in če že odgovarjate naj bo resno;LP Curi

ce bo imel sanso dati stvari kam jih daj. ce pa ne kaj pa potem? bos se odpeljal?

ce si si kupil motor bos sedaj ko je nov stal cel cas zraven njega in ga strazil? in koliko casa je nov? ce te tako skrbijo te stvari je mogoce bolje da ne gres nikamor. samo v razmislek, ni kritika.

se pa strinjam s teboj, da je bilo parkiranje zadnjic na motoboomu bedno urejeno, predvsem za dnevne obiskovalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,problem ni v motorju,ampak opremi(čelada,jakna,rokavice,itd.),ja kam pa vi date vse te stvari,a jih sabo noste,če je skupinski prihod,a not parkirate,a kje drugje,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sva dva -> top case. razen jaken gre vse noter. ce sem sam (vecinoma potem ohne top zaboja) dam cote kaksnemu znancu za stand.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sva dva -> top case. razen jaken gre vse noter. ce sem sam (vecinoma potem ohne top zaboja) dam cote kaksnemu znancu za stand.

Pa da ne bo potem ms.com štant spet prekrit z opremo, tako kot 2002, ko smo razprodajo naredili :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,dal sem resno vpr.,in če že odgovarjate naj bo resno;LP Curi

a bi rad, da ti garderobo postavimo + masažno kopel? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bodo meli motoristi letos prost vstop al placajo,..kurc pa taka organizacija da se placa,...

Motoristi morjo pa ja povsod zastonj pridt a ne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi povsod zastojn...sej ves da damo ves denar za moped, da nam se za celado zmanjka kaj sele za vstopnino :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi povsod zastojn...sej ves da damo ves denar za moped, da nam se za celado zmanjka kaj sele za vstopnino :lol:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bodo meli motoristi letos prost vstop al placajo,..kurc pa taka organizacija da se placa,...

tud če bi bilo za plačat...a ti bi res bilo težko dat tistega jurja za edino tovrstno prireditev v sloveniji...pa še kej popusta dobiš če si študent, upokojenec.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud če bi bilo za plačat...a ti bi res bilo težko dat tistega jurja za edino tovrstno prireditev v sloveniji...pa še kej popusta dobiš če si študent, upokojenec.... :D

a delavski razred pa naj plača, kar za vse ! za upokojence, študente in zase ! :BUA: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a delavski razred pa naj plača, kar za vse ! za upokojence, študente in zase ! :BUA: :zzz:

+ za motoriste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a delavski razred pa naj plača, kar za vse ! za upokojence, študente in zase ! :BUA: :zzz:

v sloveniji al si študent, upokojenc al pa motorist...ostalo predstavlja 20 % prebivalstva.... :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil drugace parkirni prostor za motoriste takoj za kontejnerjom, kjer je blagajna? :?

Lahko bi nas pa tudi not pustil parkirat, ampak to so ze pobozne zelje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bodo meli motoristi letos prost vstop al placajo,..kurc pa taka organizacija da se placa

a delavski razred pa naj plača, kar za vse ! za upokojence, študente in zase

ŠKRTUZLI!!! ni čudno da nimamo svoje piste....vse je preveč drago....miljon je preveč za soliden nov motorček, jurja je preveč za vstopnino na edini moto sejem pri nas, jurja in pol je prevec za solidno revijo in katalog motociklov, 200 sit več kot stane paket sekret papirja je prevč za Motorista...na koncu boste pričakovali da vam motosvet plačuje vstopnine na motozbore in ure prisotnosti na njegovih spletnih straneh :angry:

kupite si cenejše mopede s kubaturo do 500ccm--imeli boste cenejšo registracijo, manjšo porabo goriva in denar za vstopnino na motoboom.....

katastrofa :angry:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rkupite si cenejše mopede s kubaturo do 500ccm--imeli boste cenejšo registracijo, manjšo porabo goriva in denar za vstopnino na motoboom.....

JA CE MAS TI TAKEGA SE NE POMENI DA MORJO DRUUGI TUT MET TAK MOPED.....
ŠKRTUZLI!!! ni čudno da nimamo svoje piste....vse je preveč drago....miljon je preveč za soliden nov motorček, jurja je preveč za vstopnino na edini moto sejem pri nas, jurja in pol je prevec za solidno revijo in katalog motociklov, 200 sit več kot stane paket sekret papirja je prevč za Motorista...na koncu boste pričakovali da vam motosvet plačuje vstopnine na motozbore in ure prisotnosti na njegovih spletnih straneh 

HJA CE MAS PA PREVEC DENARJA SE PA PRIPOROCAM DA SE MEN KUPIS GUME PA TO...NA TVOJEM MOPEDU ITAK DRZIJO 3 LETA EN PAR GUM,JS PA S TREMI PARI GUM ZE SKORAJ KUPIM TVOJ MOTOR....

RAJS DAM VEC DNARJA PA GREM NA IMOT KOT PA TAM V CELJU..GOVORI SE DA SPLOH,DA SE VEDNO BOL SLABSA CELA ZADEVA...ORGANIZACIJA PA TO..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAJS DAM VEC DNARJA PA GREM NA IMOT KOT PA TAM V CELJU..GOVORI SE DA SPLOH,DA SE VEDNO BOL SLABSA CELA ZADEVA...ORGANIZACIJA PA TO..

govori se marsikaj...najboljš da greš enkrat pogledat pa boš vidu....mogoče ne boš tako razočarat kot misliš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!