Skoči na vsebino

2T olja


Jason

Priporočene objave

uuu kašnih 5k za TTS ?! :blink: tok sm jst daju za Sellenio racing..no še mal več.. maš u BTCju hala A k majo dele za avte - motorje.. mal čez 3k je biu TTS..ne vem kako je zdej k že par mescou nism biu hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene TTS-a se po trgovinah tko razlikujejo da kr joj. V eni trgovini je 4500 za liter, v neki drugi pa 3000 liter :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sok je zato ker pride do nenadne menjave.

Ce bi na zacetku ko je motor nov tankali petrolovo olje nebi nic crknlo.

Vrjetno kot pa pravim da je malo bolj redko ali manj viskozno olje in to pac pri zdihanem motorju pripelje do zablokiranja.

A tebe petrol placuje da jim delas "reklamo" :grrr :lol1: , roko na srce, olje je totalno sranje, lihkar sem podru eno gilero ki ima 12000km, vse original samo blokade zunej, stalno je clovek uporablju to olje in morm rect da je auspuh totalno zamasen, prav tako kot tudi izpusni kanal :nono:

Poznam pa primerke ki so z Agip 2T Speed nardil preko 15 000km pa je bil bat v bistveno boljsem stanju, medtem ko sta bila izpusni kanal in izpuh ko nova :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agip 2T to je sintetik? kje se ga dobi? Ker na črpalkah se dobi samo enga mineralnega

Ja, full sintetika isto kot npr motul 600

evo se slika agipa o katerem govorim

post-1614-1162236237.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

nič ne bi bilo narobe. če se olja med samo ne mešata, potem bo motor najprej porabil tistega, ki je težji, potem lažjega. če pa se mešata, potem bo naredil neko mešanico, ki bo po kakovosti med obema oljema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

liter na 500 km je kr veliko. moj skuter mi je pil okoli 1 liter na 1000 km. zdaj tzr pa 1 liter na 1200 km.

ja meni so tudi priporočali motul scooter expert, samo vseeno tankam motul 600 oz. po novem 710.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dajem husquarna olje al pa stihl

res dora olja samo dajem malo več kot 4 procente notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dajem husquarna olje al pa stihl

res dora olja samo dajem malo več kot 4 procente notr

Ma 4 % je prevec... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za res dobra olja se da 1.5 % mesacna.....

sam jst dam use po 3%-4% bolje drzi ga nego lovi ga :) (se prau da sm 100% da nau ribnl)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem delu mešanco nazačetk mal jačjo, se pravi 5% k sem meu now kit, ti bogara mi se z riti kadil kot da mam dizla :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!