Skoči na vsebino

2T olja


Jason

Priporočene objave

ful malo k so una k skori nč ne kadijo

Sej je večina teh olj anti-fume...torej proti kajenju. Če je pa mrzla mašina pa itak kadi k da je mašino razfukal pr F1 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kko to da majo na avto neti tts tuk pocen u trgovin pa skor 24euru? je to sploh mozno?

js ga dobim za 11 eur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kko to da majo na avto neti tts tuk pocen u trgovin pa skor 24euru? je to sploh mozno?

lhko d je z poljske

polska je znana predvsem po ponaredkih v orginal flašI=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še zmerej prisegam na tts olje dozdej najbolše pa še lep vonj ima :OK:

men je ob uporabi tts-a in kateregakoli bencina poraba narastla.

ob uporabi motula 600 ali 710 in bencinu 100, pa se je poraba znižala

kko to da majo na avto neti tts tuk pocen u trgovin pa skor 24euru? je to sploh mozno?

zakaj pa ne? jaz sem ga kupovala za starih 2000 sit. pa je bil takšen kot je treba, ker je bil od enega, ki trenira in mu je bil sponzor castrol in je imel tega dosti preveč kot ga je potreboval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ob uporabi tts-a in kateregakoli bencina poraba narastla.

ob uporabi motula 600 ali 710 in bencinu 100, pa se je poraba znižala

zard olja bl tesko da se ti poveca poraba pomojm se zmanjsa ce tankas super 100 tko sm nekje slisu :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zard olja bl tesko da se ti poveca poraba pomojm se zmanjsa ce tankas super 100 tko sm nekje slisu :OK: :OK:

ja to nej bi blo res , ker pride do bolšega izgorevanja oz. popolnejšega, drgač pa pr 2t nevem k se vse meša z olom :OK: , pr 4t se pozna za kake 0.5l+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej so skor usa ta malo drazja dost kwalitetna tko da ni tok udvisn kaj tankas. Vazn da ce mas neki high end ne tankas petrola :OK: Pa tud tko bols mal drazi use najbolje za motor!

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem še jaz vozu scooterja sem vanj vlival Castrol scooting 2t, olje res odlično. motro delo ko urca, je pa sintetično olje. Castrol Scooting 2T je vrhunsko motorno olje sintetične tehnologije razvito za najzahtevnejše 2-taktne skuterje zadnje generacije.Castrol Scooting 2T se uporablja v vseh visoko obremenjenih 2 taktnih motociklih in skuterjih (do 125ccm). Primerno je za uporabo v agregatih , ki uporabljajo osvinčeni ali neosvinčeni bencin v mešalnem razmeju do 50:1 (upoštevajte mešalno razmerje, ki ga predpisuje proizvajalec motocikla). Ustreza specifikacijam: API TC; JASO FC; ISO L E-GD.

http://www.ciao.de/Castrol_Scooting_2T__2254082

post-15096-1176150053.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj pa pravite o olju Castrol Actevo za 2T skuterje? Vlivam, ga v original runnerco (vse original še zaenkrat) in morem rečt, da se pozna razlika med tem in petrolovim oljem. Lepše vžge in tudi pelje se lepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik je pa tud v psihi ja...

Mogoče tut ja, sam neki se pa zihr pozna kr baje lepše podmazuje tole olje kot pa Petrolovo :hmm: ... Kaj pa ostali pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se z reeskotom, velik je u psihi :D

sej je razlika med olji, sam ti tega stoposto nebos opazu (z voznjo mislim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo mogoče kupuje tts prek bolhe kej je nek za 10€ al še majn????

java script:emoticon(':hmm:', 'smid_24')

:hmm:nism prepričan ali je original ali ponaredek :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo mogoče kupuje tts prek bolhe kej je nek za 10€ al še majn????

java script:emoticon(':hmm:', 'smid_24')

:hmm:nism prepričan ali je original ali ponaredek :hmm:

Temu se reče originalni ponaredek :D Pomojm je uriginal nebom pa nic trdiv ker ga tam nisem kupoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga kupoval iz (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) za 11€ pa mislim, da je original :) Nikoli nisem imel nobenih problemov...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!