Skoči na vsebino

2T olja


Jason

Priporočene objave

no ja, kot sem ze mislim da napisal.. se vedno motul 600.. mi ni zal not tankat, ker je razlika ko dan pa noc v primerjavi z unim navadnim dvotaktolom od motula..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, jaz sem kupoval navaden dvotaktol od motula za skuterje.. dvomim da je to isto kot scooter power..

sicer pa, prej sem dajal 2400 za dvotaktol, zdaj dajem pa 2500 za motul 600..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se moj komentar na petrol...MIX-je podn SINT je v redu olje (lepo izgoreva pa tud mal visje obrate zdrzi) Hm una za scooterja ne poznam govoricam pa ne verjamem tko da povem sam kaksne izkusnje mam jst. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim na embalazi od motula 600 in 800 pise premix only.To naj bi po moji logiki pomenilo da mors sam mesanco nardit ne pa da ti jo skuter nardi.Morda se motim. Ce bi imel skuterja bi verjetno tankal kar petrolovga. V kroslo sem pa vedno 600 in 800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim na embalazi od motula 600 in 800 pise premix only.To naj bi po moji logiki pomenilo da mors sam mesanco nardit ne pa da ti jo skuter nardi.Morda se motim. Ce bi imel skuterja bi verjetno tankal kar petrolovga. V kroslo sem pa vedno 600 in 800.

ja sej eni sami delamo olje :) oz. mešamo z benzom :> bol ziher kot pa da skut sam meša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim na embalazi od motula 600 in 800 pise premix only.To naj bi po moji logiki pomenilo da mors sam mesanco nardit ne pa da ti jo skuter nardi.Morda se motim. Ce bi imel skuterja bi verjetno tankal kar petrolovga. V kroslo sem pa vedno 600 in 800.

premix only je samo 800tka. 600tka ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga sam uporabljam, za moje pojme zelo dobro olje, full sintetično. Po uporabi tega olja smo enkrat vzeli cilinder narazen (menjava obročkov) in so bile saje minimalne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tankam Petrol Scooter 2T že polna 3 leta in zadeva laufa brez problema. Mislim da je blo to olje prej pakirano v neko roza embalažo :BUA: , ampak da gre za isti proizvod.

No v glavnem 70ccm, resonančni izpuh, pa to olje, pa se še ni pojavila nobena težava. Mam pa prevoženih 19.000km. Danes sem ga pelal na redni servis....

Kot kaže še bo laufal in laufal.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo izkušnje al kej več ve o valvoline 2t unemu za 2500, full syn se mi zdi

Ga uporablajm tud jaz in [2fast4u] na MHR Team-u .Super olje,minimalno saj...Ga bom uporabljal tud to sezono :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi loh nekdo povedal kolk je cena oljev Motul Scooter in petrol ze skuterje pa kje bi dobil Motul Scooter najcenejs? Baje nekje v Avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A bi loh nekdo povedal kolk je cena oljev Motul Scooter in petrol ze skuterje pa kje bi dobil Motul Scooter najcenejs? Baje nekje v Avstriji.

Jst sm dou za 1 litr Motul Scooter 3400sit, kupu sm ga pa u tc-motoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni prevec :topic:

zanima me kk se nastavi kolk olja pije motor. vem da je gas zajla ki se razdeli, ena gre tja v fergazer na batek, druga pa se zahakla v tisto sranje ko odpira olje, in zdej me zanima kk more bit tista zajla našpanana da je popolna mešanica? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!