Skoči na vsebino

2T olja


Jason

Priporočene objave

lol

kako pa to serviser nastavi? sej se da nastavit dokaj dober ko gledas kk se kadi iz avspuha.. sam kej vec pa ne vem.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

kako pa to serviser nastavi? sej se da nastavit dokaj dober ko gledas kk se kadi iz avspuha.. sam kej vec pa ne vem.. :cry:

zadet mors mesanico bencin/zrak/olje, vse to ti pa pove barva svecke, ce pa gledas kok se kadi iz auspuha pa bl mal nardis :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle bom reku jst tankam Agip semy sinsetik pa je glih taprav ole.

Nikol ni blo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zrak in štangas vem, to znam. ampak zanima me za tisto oljno pumpico, koliko nategniti zajlo... :hmm: po barvi svecke? more bit taka rjavkasta(lešnik) ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nitro freek: jest mam agip 2t speed pa dela vse ok, bp.

@ticko: zdej kaksna barva... hmm zlo tezko ti odgovorim na to vprasanje, sliki mi svecko pa ti povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bit more taka kavna oz iste barve ko kava.

Takrat je prav mešanca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nitro  freek: jest mam agip 2t speed pa dela vse ok, bp.

Agip ole je ful fajn ole.

jst sm ga že v avtomatika tanku.

v scooterja pa ne dam druga not ko agip.

Pa še pocen je. 1679 SIT :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi iskalni,najdi temo o sveckah in imas tam not barve sveck in je to to.Tema pa veste kaksna je ne bit :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme je nejbolši ole za skuterje motul, slednjega tut uporablam, 600-tko.

Ja sam če gledaš kaka je cena tega olja je agip semiy sintetic tut ful vredu olje.

Pa primairjaš ceno motula 600 pa agip semy sintetic pa boš opazu vlko razliko.

Aja pa še agip olje je ful vredu ker je že semy sintetic olje za dost vlke obrate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kje bi pa lahko kupil ta Agip 2T?To ga direkt notr vlijes, a mors posebej delat mesanco?

A je ta olje boljs kot pa TTS?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tts za obične scoote ni dobr ker je za višje vrtlaje drgač je ta olje vredu pa recmo za krosle nj bi blo tud vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni razlike, tudi ce petrolovo tankas. sam manj disi odzadi :)

sem kupo val motul scooter power za 3 cuke, pa je bil isti kurc kot z najslabsim motulom al pa celo petrolom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem v trgovin gledal mal cene teh olj.Motul Scooter je 2300, Valvoline scooter 1800,elf 1400 sit.

Valvoline je delno sinteticen. A je motul full sintetic?

Zdej pa ce mi loh en pove al je valvoline dost dobr al ne? A ma kdo izkusnje z njim? A naj raj kar motula notr dajem?

Ce zacnem uporabljati drugo olje a je treba kej nastavljat za mesanco vijak al ne?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko en prosim pove ali je treba kej nastavljat vijak za olje, ce zacnes uporabljat drugo olje? Prej sem uporabljal tts, zdej pa mislem motul scooter. Motor je pa Runner 180.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

bolj tezk bos racunal, ker se specifikacije spreminjajo s temperaturo, pr tem mors se upostevat d je na razlicnih delih masine razlicna temperatura, pa da je koeficient trenja od materialov, toleranc, koncentracije olja v bencinu, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdej je novi Motul Scooter Expert. Je pa za 100SIT drazji kot pa prejsnje olje. Po mojem ni nic drugac sam drugo etiketo so dal pa expert zraven napisal da se bolj fancy slis pa da ga lahko podrazijo. Ne vem zakaj sem mislil da je to cist sinteticno olje. Zdej sem opazil da gor pise semi-sinetik. Pa 2500SIT je. Po mojem bom kar Valvoline Scooter zacel noter tankat. Je tud semi-sintetik pa je sam 1800SIT. Upam da bo vredu za nepredelano 180 runnerco.

Kaj se vam zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ponavad kupm Motul power scooter 2t za 3400sit. Zanima me kje bi se dal kupt u lublan ta ole, pa da je cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3400sit za 1L olja?

Jaz sem na začetku tudi tankal samo Motul-ovo, ker sem mislil bi drugač lahko blo kaj narobe. Pa vam povem da sploh ni straha. Zdaj tankam Petrolovo (nekje 800 STI je 0,5L ), ali pa Castrol-ovo za skuterje (1500 je 1L). Prevoženih mam 21k km in brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3400sit za 1L olja?

Jaz sem na začetku tudi tankal samo Motul-ovo, ker sem mislil bi drugač lahko blo kaj narobe. Pa vam povem da sploh ni straha. Zdaj tankam Petrolovo (nekje 800 STI je 0,5L ), ali pa Castrol-ovo za skuterje (1500 je 1L). Prevoženih mam 21k km in brez težav.

Kok km si pa na začetku tanku Motula??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ponavad kupm Motul power scooter 2t za 3400sit. Zanima me kje bi se dal kupt u lublan ta ole, pa da je cenejši.

na kaki mašini :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!