Skoči na vsebino

2T olja


Jason

Priporočene objave

Zdej je novi Motul Scooter Expert. Je pa za 100SIT drazji kot pa prejsnje olje. Po mojem ni nic drugac sam drugo etiketo so dal pa expert zraven napisal da se bolj fancy slis pa da ga lahko podrazijo. Ne vem zakaj sem mislil da je to cist sinteticno olje. Zdej sem opazil da gor pise semi-sinetik. Pa 2500SIT je. Po mojem bom kar Valvoline Scooter zacel noter tankat. Je tud semi-sintetik pa je sam 1800SIT. Upam da bo vredu za nepredelano 180 runnerco.

Kaj se vam zdi?

Daj raje nekaj malega še zraven, pa kupi full sintetično od Valvoline. Pomoje se splača dat tistih 2.4000 al kolk že je, pa maš po mojih izkušnjah zelo dobro olje. Pri olju se ne splača pretirano šparat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tudi js strinjam., bul da kupuješ dobro olje za več dnarja.., pa ne rečem da ni tisto olje dobru., ampk zarad tega pol ne bi bilo tako poceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok km si pa na začetku tanku Motula??

Tam nekje do 3000km, pol pa sem slišal od drugih da tudi tankajo cenejše olje in gre zadeva brez problemov.

Aja, mam pa Gus kit 70, menjan izpuh, polinijev varijator in 17,5 uplinjač.

Poznam primere ko so ribnile mašine, samo to je blo zaradi tega ker sploh niso nalili olja, al pa se vozli brez zračnih filtrov.

Pa ne me narobe razumet, še vedno kupujte olje za skuterje. Da nebo keri not vlival ono, ko piše za kosilnice. Pravim samo da jo vsako olje na katerem piše da je primerno za skuterje, res dovolj dobro za nepredelane in na "easy" predelane skuterje.

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih zdele sem primerjal Motul Scooter in Valvoline Durablend Scooter. Oba imata isti napis pri standardih(API TC,JASO FC). Razlika v ceni je pa 700 SIT. Jaz bom kar Valvoline notr tankal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Motorji ne ribajo zaradi petrolovega olja ampak zato ker na enkrat zamenjas drugo olje katero je vrjetno malo drugacno in je ocitno materijal malo "navajen" tiste viskoznosti.

Mogoce pride do tega ker je potrolovo olje malce slabse ali pa je prevec vsestransko,od motork naprej,pa je to isto olje kot tisto vcasih,samo da se sedaj imenuje scooter.

Sok je zato ker pride do nenadne menjave.

Ce bi na zacetku ko je motor nov tankali petrolovo olje nebi nic crknlo.

Vrjetno kot pa pravim da je malo bolj redko ali manj viskozno olje in to pac pri zdihanem motorju pripelje do zablokiranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Kako je zdaj z TTS-om

Jst ga u minija tankam in res da fula kapla iz izpuha sam to je po moje dobro ali pač

Je kulker tulk uredu TTS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj z TTS-om

Jst ga u minija tankam in res da fula kapla iz izpuha sam to je po moje dobro ali pač

Je kulker tulk uredu TTS?

je uredu sam ne za minija, kapla ti pa zato ker je olje premastno in se ti paca v izpuhu

to olje je narejeno da izgoreva pri višjih obratih (kroske) kot jih dosega tvoj mini

rajši tankaj cenejše olje, bo bolš za motor in tvojo denarnco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kero je najboljše olje za skuterje? Cena ni važna, hočm sam da lepo dela (SR50 DiTech)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kero je najboljše olje za skuterje? Cena ni važna, hočm sam da lepo dela (SR50 DiTech)

LP

Meni je na servisu za Aprilio rekel: Motul Scooter Expert ... Da je baje ta najboljši za DiTec-a ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bos daju tts-a u navadn nepredelan skuutr??

Škoda dnarja

ja ne vem raj bolš notr kokr kr eno olje..sam da je :) jst sm drgač za mojo 180ko skos tanku Sellenia Racing pa če tko pogledaš TTS sploh ni tok drg ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!