Skoči na vsebino

Fiat Marea


Treker

Priporočene objave

Zanima me, ce ima kdo navodila od Fiat Marea Weekend 1.8 ELX v anglescini? Oz, ce kdo ve, kje je baterija oz. kje je povezava, da ura ostane nastavljena, tudi ko je avto ugasnjen. Vsakokrat ko avto vzegem namrec kaze 0:00 :(

Mogoce kaksen link na PDF?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slovenska navodila niso ok ? Imam pa tudi italijanska ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

italijanska natancnost... :P

zgleda da je memory kabel napelan na kontakt namest na varovalko pa na akku - pejd na servis in uveljavljaj garancijo! ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok: uf, avto je star 6 let, tako da z garancijo ne bo nic, ce je sam kabel, bi to lahko naredil sam :) A je tu pod radijem ali kje drugje?

hotschko: glej PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok: uf, avto je star 6 let, tako da z garancijo ne bo nic, ce je sam kabel, bi to lahko naredil sam :) A je tu pod radijem ali kje drugje?

hotschko: glej PM

samo kabel je anrobe napelan. vprasanje je zakaj. al je bil radio menjan al pa kaksno drugo sranje. elektricar, ali sam svoj mojster

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Včeraj, ko smo se vračali iz smučanja, nama je v avto priletel kamen in zadel sprednjo desno luč. Nova stane nekaj več kot 30.000 sit :BUA: ; no, če ima slučajno kdo rabljeno ali kdo ve za kakšno razbito mareo, ki pa ima cel sprednji konec, kar na dan z besedo.

lp

Mtb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno za v to temo, ampak da ne odpiram nove; torej zanima me povprečna poraba fiat marea-e 1,9 jtd ( 105 KM ), če jo kdo slučajno ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno za v to temo, ampak da ne odpiram nove; torej zanima me povprečna poraba fiat marea-e 1,9 jtd ( 105 KM ), če jo kdo slučajno ima.

cirka 10 litrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova stane nekaj več kot 30.000 sit

Brez zamere, ampak ta cena sploh ni visoka... poskusi kupiti kakšno luč za japonca... recimo Suzuki Maruti luč je bila cca. 6 let nazaj preko 50.000 SIT, pa je avto malo manjši kot Marea... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ne vem, če je ravno točno, moj Stilo z malo manj konji (80), praktično istim motorjem (razen par fines kot npr. drugačen turbo) in kar nekaj več kg, žre 5-6 litrov, več pa niti po najhujšem mrazu ne.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno za v to temo, ampak da ne odpiram nove; torej zanima me povprečna poraba fiat marea-e 1,9 jtd ( 105 KM ), če jo kdo slučajno ima.

Najina ima 110 konjev, 1,9 tdi in pije povprečno 6 litrov :P . Ravno zaradi tega imava zelo zelo rada ta avto. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najina ima 110 konjev, 1,9 tdi in pije povprečno 6 litrov :P . Ravno zaradi tega imava zelo zelo rada ta avto. .)

Lepo, lepše; letnik pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!