Skoči na vsebino

Portugalska za pjoze


Pervy

Priporočene objave

ja jaz sem obdelal jug portugalske do lisbone (algarve) in je cudovit. obala,ceste, ljudi,.... vglavnem ti 100 %priporocam da gres. zdaj kaksnih vecjih napotkov nimam razen ce te zanima kaj posebnega. spis po urejenih in poceni kampih, cena hrane je OK,...

se pa splaca it v mesto Faro, ki je cisto na jugu na srecanje (najvecje v J Evropi) motoristov. tam se v 4, dneh zbere okoli 25.000 motoristov iz celega sveta (leta 98). srecanje je nekje okoli 20.7., za vec info poisci na internetu imajo svojo stran.

nujno idi v gibraltar, ki je super, pa poisci fante od Gibraltar MC. so ful prijazni in imajo super porihtano klubsko hiso kjer lahko zastonj spis. ne bo ti zal, ceprav mogoce malo cudno zgledajo so OK. jaz sem z njimi bil tudi na srecanju Faro, kjer sem kampiral v njihovem taboru in so mi pazli na motor, pa se vso pijaco so mi placali ker niso mogli verjeti da sem prisel iz slovenije do tja z 650-kubicnim coperjem (sedaj se tudi sam cudim).

tako na kratko, za vec info pa kar vprasaj kaj bolj specificnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Portugalska tudi severno od Lizbone zelo zanimiva. Posebno obalna cesta, vse do severne meje.

Pozor, z Atlantika piha stalen veter, ki nosi s seboj pesek s pešcenih plaž. Ponekod so na cesti pešceni zameti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja v okolici Cadiza (spanija), so super placi za srfat kar pa pomeni da ful piha. mene je sunek pri 120 potisnil na nasprotni pas in sem moral v grabn zapeljat da nisem celno udaril v avto. sledil je kontroliran padec, na sreco brez posledic. sem rabil celo sezono da me je strah pred vetrom minil. ampak naj te to ne odvrne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

@pervy

sorry! Bil sem malo out.

Konkretno:

1. Andaluzija ?

2. prevozena pot-priporocila (cesta, na kaj paziti, dnevne ture, spanje in pocivanje, porabljen cas) in nasveti (varnost na cesti in ob cesti, obnasanje in ostalo.

Pot predvidevam za september letos.

lp!

pjoze-rac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry tega je tolko, da je tezko tu napisat. se lahko na naslednjem forumskem srecanju al pa v lendavi pomenima ob zemljevidu. bo sigurno najboljse. ce pa nebo slo si bom vzel cas in napisal (morem tudi sam malo pogledat sem ze pozabil). no do septembra boma ze zrihtala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!