Skoči na vsebino

Prometna nesreca (2004)


Cacy

Priporočene objave

Pravkar sem dobil informacijo, da je v okolici Slovenske Bistrice v prometni nesreči umrl prvi letošnji voznik motornega kolesa. Poleg njega naj bi umrla tudi sopotnica.

Podrobnosti še ne vem, vseeno pa vsem skupaj še enkrat: PAZITE TAM ZUNAJ, BODITE PREVIDNI TER PAZITE NASE IN NA DRUGE .....

SREČNO VOŽNJO TUDI V LETU 2004!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo za nesrečo sem se peljal mimo z motorjem in so me obrnili tako da sem po bližnji njivi šel mimo. v CE zvedu da je bil udeležen motorist zato sem se zdaj ustavil na poti nazaj ker je cesta še vedno zaprta.

policaj mi je rekel, da je motor oranžen Z1000 z LJ registracijo. prehitevala sta tovornjak, ki je zavil levo. bilo je mimo v trenutku, nista imela možnosti. :cry:

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalostno, zgodaj se je ze začelo saj vozniki se ne zavedajo, da ko je ze dovolj to

plo smo ze na cestah ZATO PAZIMO SE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo pred Konicami :doze: voznik umrl sovoznik se bori za življenje, če že ni prepozno :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upajmo, da imaš prav in da je še možnost, meni je policist na mestu nesreče rekel, da "nista imela šans" in sta podlegla poškodbam takoj! Bilo pa je vzporedno z bencinsko postajo tepanje, ki je na AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keep me posted! Sašo slišal da sta žal oba umrla - radijska novica!

LP Bajsi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ :cry: vidla pr dnevniku baje da je bla punca stara 23 let,par minut za tem pa me je že fotr klicu s cmokom v grlu,kje sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet -se je že začel. Upam da bo tega čim manj oz.nič!!

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazimo, punce in fantje....

Sem šel včeraj iz Nm Uzzyu na kavo, sem imel deve precej nevarni situaciji.

če ne bi vozil že z "predstrahom", in bil že precej vnaprej pripravljen, bi se lahko slabo končalo.

Pazite, pazite, ljubi moji. In ljube moje.Nihče ne bo pazil na nas, če sami ne bomo.

Majhni smo pa tudi prinoreti znamo....

Pa tudi večini se jebe za nas...

Škoda ju je.....

Naj nam bosta v večno (in edino) opozorilo...

Sožalje vsem , ki so ju poznali !

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi sončni žarki so zasijali in prehitro ugasnili za dva mlada življenja :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18.03.2004

Prometna nesreča s smrtnim izidom

Na regionalni cesti Sl. Konjice - Sl. Bistrica sta v prometni nesreči umrla motorist in sopotnik

Dne 18.03.2004 ob 13.44 uri se je v križišču, na regionalni cesti izven naselja Tepanje zgodila prometna nesreča z udeležbo tovornega avtomobila s priklopnim vozilom ter voznikom in sopotnikom motornega kolesa.

Voznik motornega kolesa je s svojim sprednjim delom trčil v sprednji del tovornega vozila v trenutku, ko je 64 letni domačin s tov. vozilom zavijal levo v smeri Oplotnice. V prometni nesreči sta v trčenju umrla voznik in sopotnik, iz Domžal in Ptuja, oba stara 23 let .

Operativno-komunikacijski center

Generalne policijske uprave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začelo se je... :cry: :cry: :cry: :cry:

Letos sem naredil šele 25km, toliko, da sem peljal svojo Suzi na zrak, pa sem že skoraj obležal za robom ceste. Ostali vozniki nas očitno še ne pričakujejo.

Sožalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pazit je treba, sem imel tud jaz že par situacij ta teden, kjer je blo ozko, ljudje sa pač še niso navadil na motoriste in mislijo, da so face, če te z AX om hočjo prehitet, ko voziš v koloni.

Ugotavljam da hujše motorje kot si kupujem, bolj počasi in previdno vozim. Že sedaj imam najmanj trojno zavorno razdaljo da je kar smešno za pogledat, kolk placa je med mano in avtom, pa bolj po levi strani pasu, pa nobenmu za ritjo, pa cvikam in prehitim kolono postopno, pa... Ma sej nima veze, v glavnem sožalje družinama motoristov.

lp

Rudi

p.s.

A se ve, če sta bila naša člana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se peljal mimo po AC in na razdalji 3km videl tri nesreče (na AC dve in vzporedno pri Tepanjah tista motoristična nesreča)

:cry:

tip je bil svak od moje sodelavke...

moram priznat, da me je zadeva tako šokirala, da sem popoldne pri 22 celzijevih izkoristil za tek in ne za moped :unsure:

sožalje domačim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bo za nesrečo spet kriva neprilagojena hitrost in nepazljivost motorista :cry:

V dveh urah tri nesreče, dva mrtva

V Tepanjah umrla motorist in njegov sopotnik, pogrešajo 20-letnega fanta

TEPANJE - Včerajšnje toplo in s soncem obsijano popoldne je na plan zvabilo tudi številne kolesarje in motoriste. Žal je bilo tudi krvavo, saj sta na regionalni cesti med Tepanjami in Mariborom življenje izgubila mlada človeka, motorist in njegov sopotnik. Prometna nesreča se je zgodila nekaj minut pred 14. uro na stari regionalni cesti med Slovenskimi Konjicami in Slovensko Bistrico, pred odcepom za Oplotnico. Voznik tovornega vozila, naloženega z lesom, naj bi zavijal levo proti Oplotnici.

Po neuradnih podatkih je motorist, ki je pripeljal za njim, verjetno spregledal, da ima ta tudi že vključen smerokaz za zavijanje, saj ga je začel z veliko hitrostjo prehitevati prav takrat, ko je tovorno vozilo že zavijalo. Po pripovedovanju prič je bilo trčenje silovito, motorist, po neuradnih podatkih naj bi šlo za mladega fanta, pa je na kraju dogodka, čeprav je imel čelado, obležal mrtev. Njegovega mladega sopotnika je vrglo na drugo stran cestišča v obcestni jarek. Prizorišče nesreče je bilo tudi za vsega hudega vajene policiste naravnost grozljivo. Od motorja z ljubljansko registracijo ni ostalo tako rekoč nič, saj se je razletel na tisoč kosov. "Ker je cesta na tem delu ravna in pregledna, vsi zelo radi pritisnejo na plin. Živimo tik ob cesti, tako da smo vajeni marsikdaj slišati samo zvok, medtem ko motorja ni videti nikjer več. Nedavno se je nekdo z motorjem z veliko hitrostjo peljal kar po zadnjem kolesu," so nam pripovedovali tisti, ki živijo tik ob tej cesti in so vsak dan v strahu za življenja, še zlasti otrok. ...

vir: Dnevnik, Mojca Marot,  petek 19.3.2004@03:09

...PAZITE NASE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak včeri gledal na TV dnevniku.

Tovornjak je zavil levo. Poraja se mi naslednje vprašanje (po toči zvoniti je žal prepozno!)? Kolikokrat smo tukaj na forumu debatirali in razpravljali:

1. Da se ne nikoli ne prehiteva v križišču! Ta je bil še na T.

2. Da se nikoli ne prehiteva s "svetlobno" hitrostjo. Če bi hitrost pred prehitevanjem zmanjšala bi videla, da gre tovornjak nekam počasi, kar je "sumljivo" in bi tako lahko predvidevala, da bo zavil. Glede na posnetke razbitega motorja in kako daleč od trka stran je bil in kako daleč stran je bilo eno truplo, je morala biti hitros precejšnja.

Nikogar ne obsojam, kar je je. Dajmo si to ostali zapomnit, da bo letos čim manj takih novic.

Sožalje vsem prizadetim.

Tadej :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!