Skoči na vsebino

Prometna nesreca (2004)


Cacy

Priporočene objave

Iskreno sožalje tui z moje strani vsem svojcem in znancem!

Veliko sreče in varne vožnje! Vozite z glavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sozalje....

Fantje dekleta pazte nase, kajti avtomobilisti se niso navajeni da jim boste svigal mimo njihovih avtov....Pamet v roke pa bo.

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Prizorišče nesreče je bilo tudi za vsega hudega vajene policiste naravnost grozljivo."

Žal je šlo tudi za njihovega kolega.

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Sožalje vsem , ki so poznali oba udeleženca ! :cry:

Žal se sedaj ne da narediti čisto nič - MISLIM PA , DA BO MORAL ČISTO VSAK PRI SEBI PRVO RAZČISTIT PAR STVARI , DA BI TAKŠNIH STVARI BILO ČIM MANJ !"!

PA SREČNO VSEM !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z1000 in LJ registracija - me je mal zvilo, ker dva poznam, ki ustrezata temu opisu.... ocitno ni bil noben od njiju...

Drek... kmalu se je zacelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je včeraj zvilo (kurja polt),ob gledanju posnetka na TV kljub temu da ju ne poznam... :cry:

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...verjetno spregledal, da ima ta tudi že vključen smerokaz za zavijanje, saj ga je začel z veliko hitrostjo prehitevati prav takrat, ko je tovorno vozilo že zavijalo...

Verjetno je tovornjakar zmigouc prizgal sele ko je volan zacel obracat... Takrat je bilo ze prepozno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je tovornjakar zmigouc ....

Bi bilo zelo fino, če ne bi bili preveč pametni in vsevedni. Nauk zgodbe tiči verjetno drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bilo zelo fino, če ne bi bili preveč pametni in vsevedni. Nauk zgodbe tiči verjetno drugje.

Ceco- prav maš.......................... Kura bi že vedel :nono: 23 let :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk zgodbe tiči verjetno drugje.

S tem bi se strinjal.

Bi bilo zelo fino, če ne bi bili preveč pametni in vsevedni.

Kolikor jaz opazam (pri avtomobilistih), redko kdo med voznjo prizge zmigovc, dokler ze ne zacne zavijati.

Sicer pa, ce so za motorista predvidevali, da je spregledal zmigouc, a to pomeni, da se ne sme predvidevati, da mogoce sploh ni bil prizgan?

Za nesreco sta ponavadi potrebna dva. Ponavadi je tudi splet vecih okoliscin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se z moje strani sozalje druzini. Prvi teden, da je lepo vreme in ze se je zacelo najhujse :( :cry:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaaaaaaaaaaaak neeeee noooooooo.

Pa če pomislim, da se mi je tam blizu zgodila dost podobna nesreča. Sama sem bila kriva, ampak na srečo sem imela dovolj majhno hitrost in ni bilo hujših posledic. Od takrat vsaj vem, da moram biti pozorna na 'sumljivo' zmanjševanje hitrosti, tudi če ni nobenega žmigavca. Kako vozniki hitro pozabijo na pravilo, ki se ga učijo v avtošoli: najprej nakaži smer, prepričaj se, da je varno zavijati, zmanjšaj hitrost in šele nato zavijaj. bemu.

Sožalje družinama in tistim, ki so ju poznali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem opazil imena motorista in sopotnika(ce) oz.od kje sta?Mogoč člana kakšnega kluba?Če bi bilo mogoče bi se udeležil slovesa,ali se kaj pripravlja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem opazil imena motorista in sopotnika(ce) oz.od kje sta?Mogoč člana kakšnega kluba?Če bi bilo mogoče bi se udeležil slovesa,ali se kaj pripravlja?

Miha Štrukelj iz Domžal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je res potrebno vsakogar in vse po zobih vlacit? nista ne prva in na veliko zalost ne zadnja v takih okoliscinah. zalostno, da postane neznan clovek zanimiv sele, ko umre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!