Skoči na vsebino

Prometna nesreca (2004)


Cacy

Priporočene objave

Iskreno sožalje tudi iz moje strani :cry: .

Sem ravno ležala v mariborski bolnišnici, ko mi je sestra prišla povedat za nesrečo da me je kar stisnilo pri srcu. Pazite nase, saj veste, da je motorist vedno žrtev in povrhu še vsega kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pazit je treba, sem imel tud jaz že par situacij ta teden, kjer je blo ozko, ljudje sa pač še niso navadil na motoriste in mislijo, da so face, če te z AX om hočjo prehitet, ko voziš v koloni.

Ugotavljam da hujše motorje kot si kupujem, bolj počasi in previdno vozim. Že sedaj imam najmanj trojno zavorno razdaljo da je kar smešno za pogledat, kolk placa je med mano in avtom, pa bolj po levi strani pasu, pa nobenmu za ritjo, pa cvikam in prehitim kolono postopno, pa... Ma sej nima veze, v glavnem sožalje družinama motoristov.

lp

Rudi

p.s.

A se ve, če sta bila naša člana?

Tudi moje sožalje družinam pokojnih mene je kar zvilo ko sem videl posnetke na Tv sicer pa teden nabiram kilometre in vsakodnevno doživljam razna izsiljevanja avtomibilistov in tovornjakarjev!!!se bomo pač morali bolje paziti drugih idiotov na cesti ker nekateri kar ciljajo na nas kot da bi bili tarče,ali pa so ljubosumni ker nimajo motorja in predvidevam da to počnejo namenoma!!predlagam MOTOSVETU ČE JE KAKA VARIANTA KAKIH OGLASOV PO TV ALI RADIU ,DA SE JE ZAČELA TUDI SEZONA KOLESARJEV MOTORISTOV IN DA BI SE VOZNIKI VSAJ MALO ZAVEDALI TEGA!VEM DA TO STANE AMPAK V SLOGI JE MOČ IN LAHKO ZBEREMO TUDI ZA KAK OGLAS NA RADIU ALI TV(uf sori nisem se drl)LP

Popravljeno . Popravil baron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takale stvari te pa res prizadanejo kljub temu, da človeka sploh ne poznaš.... Pa tako mlada poba - mojih let :cry:

Iskreno sožalje najbližnjim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srajne.

Sam sem v zadnjih dneh naštepal kar veliko km s fajno dozo neizkušenosti in straha pa je vseeno bilo ene par "situacij". Ceste še niso povsod očiščene, folk pa tako ali tako ni pozoren na motoriste. Ne glede na okoliščine lahko vsak sam naredi največ za svojo varnost.

Skratka, čuvajmo se, da bo takšnih novic čim manj in da ne bomo podirali kakšnih črnih rekordov.

Sožalje vsem žalujočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje tudi z moje strani.

Ne pozabite, da niso samo tovornjaki in avtomobilisti! Čeprav je sonce in toplo, je še vedno preveč peska, soli in vode po cesti. Prehitro te premamijo užitki! Pa da ne omenjamo novih gum in zimske zaspanosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje vsem domačim in vsem , ki so ti dve mladi življenji poznali.

Hkrati pa apeliram na nas ostale, naj se iz tega nekaj naučimo, dejmo pazit in naj se kaj takega ne zgodi več

Pomislite malo.......................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se je nesreca zgodila pri odcepu za AC takoj za tepanjem potem je krizisce primerno urejeno in oznaceno. table, zavijalni pas itd.

se enkrat: brez veze se nategovati kaj je bilo, ker nobenega od nas ni bilo zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreca se je zgodila cca 2 km naprej od krizisca za AC proti Slovenski Bistrici.

Koliko mi je znano je tam bolj ali manj ravna cesta in nekje na sredini ravnine odcep za Oplotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreca se je zgodila cca 2 km naprej od krizisca za AC proti Slovenski Bistrici.

Koliko mi je znano je tam bolj ali manj ravna cesta in nekje na sredini ravnine odcep za Oplotnico.

Uhhh... sej ne poznam dobro tistih koncev, ampak a je to slucajno tam kjer se peljes proti SB (iz Celja) in je krizisce na levo in desno, kaka 2 km pred Bistrico (500m prej prides iz gozda)? Tam je mene lani enkrat skor snela ena stara mama k je z leve zavila pred mene... Je blo zabavno ko sem ze dalec malo zmanjsal hitrost, ker sem pricakoval, da bo speljala, potem se ni zgodilo nic, in cisto preden sem prisel do krizisca pripelje ven pred mene... na njeno hitrost sem prisel priblizno 30cm za zadnjo sipo. Sem se ze videl pod avtom, pa se na sreco ni zgodilo nic hujsega, razen enega lepega kosa moje zadnje gume na asfaltu.

Bejba, ki je v avtu cakala na stranski cesti na moji desni je samo bulila... ce bi jaz vozil kaj bistveno hitreje od omejitve (vozil sem okrog 100) se ne bi dobro koncalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zdaj ne morem verjet.... V petek zjutraj sem zvedel, da sta se ponesrecila

motorist in sopotnik. Ko sem izvedel, da je Miha, me je stisnilo v zelodcu....

ne sej to ni res!!!!! V cetrtek se je ponesrecil, v sredo popoldne pa sve se srecala

v Depali vasi, vsak s svojim motorjem... Kar zarel je od zadovoljstva... Prej je imel

KTM Dukea, par dni nazaj je pa nabavil Z 1000, oranzne barve - res pravi lepotec... Izmenjala sva par besed, nakar sva zamenjala motorje - sam imam novega Z 750 - zapeljala sva se do Habata, zopet zamenjala motorje in sla na kavo k Lozarju v Domzale... Nikoli ne bom pozabil njegovih besed:" Ej Bojan,

tko sem vesel, to je pa res "taprav" motor zame... Odpeljala sva se vsak na svojo

stran, kaj bi dal, da bi clovek lahko zavrtel cas nazaj, vsaj za par dni!!!

Miha res si bil fejst fant, ta prekleta usoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, dobro je, če kot motorist vedno pričakuješ najslabše. Splača se celo biti pesimist! Če je pred tabo avto, predvidevaj, da bo zavil levo, če iz neprednostne kuka avto predvidevaj, da te sploh ne vidi itd.

Pa ravninsko tišanje po cestah, ki imajo tudi križišča je čisto neprimerno.

Konje lahko daš z vajeti šele na odsekih cest kjer ne more na cesto in iz ceste nihče - ceste brez križišč, odcepov. Pa še tam me je enkrat srna presenetila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take stvari-pa tista kokr je dal povezavo gor kawasaki-nam trenutno čakajočim motoristom nč kej dobrega ne denejo--še kakšen let pa kupim motor,tolk,da se stvari uredijo-medtem cajtom pa v cajtngih in v ostalih sredstvih javnega obveščanja na prvi strani zmeraj motoristične nesreče.......pa žena in vsi ostali nemotoristi to zastopjo čist drugač....a vidiš te norce..in ti hočeš tud tam končat-tko težijo....kokr neverujočega prepričat naj verjame v boga!...to moraš čutit......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakdo po svoje dojema in prežvekuje tovrstne zadeve. Eni scagajo, drugi si zapomnijo, tretji tudi, a žal čez tri minute pozabijo. Tako pač je in izhaja iz časa in življenskega obdobja, v katerega smo ujeti.

Predlagam klonk.

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že na tem, da klonknem.

Pa ne bom.

Naj se tema sama od sebe izpoje.

Nič hudega, če trosimo notri svoja mnenja in izkušnje in priporočila in navade in razvade.

To ne škodi nikomur, če pa prepreči en sam zdrs na cesti, je pa veliko (sicer razvodenela floskula, s katero se da opravičiti vsako neumnost, a vendarle).

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si človek, ki se zna znajti, ga boš za kako drugo temo lahko porabil, saj je čisto univerzalen.

Saj poznaš tisto kombinacijo: copy/paste. :D

Pa še dodaten post bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pogledala na povezavo, ko jo je dal "KAWASAKI" me je kar stisnilo. Šele zdaj sem se zavedala da bi lahko bila ena izmed njih - zelo malo je manjkalo.

Previdno na cesti! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZFR1 tudi jest sm imel podoben, nekako utesnjeni občutek ko sem gledal ta link... :cry:

Upajmo, na čimmanj takšnih razprav tu gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!