Skoči na vsebino

Vzorec NEW AGE pritožbe


Priporočene objave

Poleg strokovnih pritozb za prekrąke pa se v vecini na Jesenicah pojavljajo pritozbe naslednje vsebine in oblike ...

Prepis je identicen originalu oz. vsebini pritozbe.

Pritozba:

- Peljo sem se v koloni avtomobilov (policaj) me je izvleko iz kolone, povedo da sem hitro peljo bio sem skoz tiho praąo kaj bomo sem povedo delaj kar ceą mi je naredo brzo voznjo me praąo a boą potpiso kar sem naredo ker mi se mudilo. Zdaj delam pritozbo prvenstveno ker neverjamem ali so to moji kilometri na merilo ali kakąnega prej ali uątimani zame, jer me izvleko iz kolone avtomobilov kar smo se pripeljali. Mislim da sem med najboljąim ąoferjima (B) kategorije v Slo. Lahko se naredi kakąen test. U mojih 20let nikdar nisem naredio nibenga karambola, a prepeljo sam milione KM. Edino SLO. Gorenjska sem slab ąofer (neke, luci, pas, polna crta,prehitro) kar nic ni res. Res je da sem se rodio selo: Nocajevic, Stupar, opc. Kladanj - Tuzla - BIH. Vozniąko naredio na najboljąoj ąkoli v bivąoj Jugi.

Have a nice day on slovenian roads... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg strokovnih pritozb za prekrąke pa se v vecini na Jesenicah pojavljajo pritozbe naslednje vsebine in oblike ...

Prepis je identicen originalu oz. vsebini pritozbe.

Pritozba:

- Peljo sem se v koloni avtomobilov (policaj) me je izvleko iz kolone, povedo da sem hitro peljo bio sem skoz tiho praąo kaj bomo sem povedo delaj kar ceą mi je naredo brzo voznjo me praąo a boą potpiso kar sem naredo ker mi se mudilo. Zdaj delam pritozbo prvenstveno ker neverjamem ali so to moji kilometri na merilo ali kakąnega prej ali uątimani zame, jer me izvleko iz kolone avtomobilov kar smo se pripeljali. Mislim da sem med najboljąim ąoferjima (B) kategorije v Slo. Lahko se naredi kakąen test. U mojih 20let nikdar nisem naredio nibenga karambola, a prepeljo sam milione KM. Edino SLO. Gorenjska sem slab ąofer (neke, luci, pas, polna crta,prehitro) kar nic ni res. Res je da sem se rodio selo: Nocajevic, Stupar, opc. Kladanj - Tuzla - BIH. Vozniąko naredio na najboljąoj ąkoli v bivąoj Jugi.

Have a nice day on slovenian roads... :-)

Ko pišeš, piši v SLOVENSKEM jeziku, da te razume cela Slovenija !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma res.Pa saj v bistvu sledi novim trendom v Sloveniji :lol1:

zdaj se mi pa sodnik za prekrške kr smili ko mora tako brat.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa ima kolega še eno in če jo dobim jo objavim.

PS Thundercat: Nice avartar!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pišeš, piši v SLOVENSKEM jeziku, da te razume cela Slovenija !!!

Pa če nisi ujel nisam jas to piso ampak nekado is JESENICA!

Morš it na kak topic za IQ do 40!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IQ OD ROZINE!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!