Skoči na vsebino

Periču 30 let


Jure007

Priporočene objave

Škoda je le da so tako veliko denarja porabili za proces.

Lahko bi po načelu "NO JURY NO TRIAL JUST STRAIGHT EKSECUTION! :yea2: :yea2: :yea2:

tebe tud lahk na hitr zrihtamo če češ ... ni frke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej si ti napisu da bi tako načelo uvedel...kakšne atribute imaš pa ti za take izjave....

njegov IQ ga naredi primernega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mar jaz svojo družino POBIL ali kako drugo.

TC, please, na jok mi gre :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mar jaz svojo družino POBIL ali kako drugo.

TC, please, na jok mi gre :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

nič čudnega..jst bi se tud joku če bi bil ti... <_< :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAZSPUSTIMO ZAKONODAJNO SODNO IN "IZVRŠNO" OBLAST.LEPŠE NAM BO!? :hmm: :hmm: :? :cry: :wacko: :( :angry: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAZSPUSTIMO ZAKONODAJNO SODNO IN "IZVRŠNO" OBLAST.LEPŠE NAM BO!? :hmm: :hmm: :? :cry: :wacko: :( :angry: :kva2: :kva2: :kva2:

Hubert Humphrey :

"The right to be heard does not autmatically include the right to be taken seriously."

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič čudnega..jst bi se tud joku če bi bil ti... <_< :cry:

Na jok mi gre ko vidim da sem resda obkrožen s slovenčki in ti si ekzakten primer tega!!! :lol1: :lol1: STAY dumb!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenčki in ti si ekzakten primer tega!!! :lol1: :lol1: STAY dumb!!

kriv sem...sem Slovenec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno če bi bili SLOVENCI samo nič ne kaže da ste to za kar se izdajate :hmm:

Ko sliši kdo 30 let pa vsi po kotih!!

Vsaj 30 let po kosu :yea2: kot bi to BUSH :yea2: :yea2:

Zategnite vsak po tri KOBRE da zaobvladate SPACE potem pa na easy da ne bo Slovenijo po šivih..

R U the real SHERIFF! :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mar jaz svojo družino POBIL ali kako drugo.

TC, please, na jok mi gre :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:topic: tema je namenjena kvečjemu debati o tem, kar je v naslovu... ne pa medsebojnim obračunavanjem ... tko da : šerif, daj mal nehaj strelat s svojo manevrsko municijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa njegov podpis :BUA:

da ne govorimo o tem, da je mislu, da ma šerifsko zvezdo ... ampak za avatar si je dal pa SFRJ-petokrako :)

no, dost o tem..

kar se mene tiče - BMK za Periča ... če je nedolžen, žalostno, če je kriv, je kazen itak dost visoka ... s svojim morebitnim grehom bo pa moral sam živet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: tema je namenjena kvečjemu debati o tem, kar je v naslovu... ne pa medsebojnim obračunavanjem ... tko da : šerif, daj mal nehaj strelat s svojo manevrsko municijo ...

Poglej potek pa boš videl kdo je začel prvi MEDSEBOJNO streljati!

Drugače pa se opravičujem.

P.S. Mogoče pa odprem svoj FORUM PO VZORU AMERIŠKIH REUBLIKANCEV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej potek pa boš videl kdo je začel prvi MEDSEBOJNO streljati!

Drugače pa se opravičujem.

P.S. Mogoče pa odprem svoj FORUM PO VZORU AMERIŠKIH REUBLIKANCEV.

Lahko, samo se boš moral prej naučit pisat , pa ne mešat vpitja in govora v enem stavku. Pa najboljše bi bilo, če bi to v USA počel. Ali pa ti mogoče tudi tam ne bi (ni)ratalo, pa rajši tu probaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V nedeljo, 4.4.2004, zvečer ob 21.50 v odaji intervju (slo1) je bil gost zloglasni slovenski uspešen odvetnik dr. PETER ČEFERIN.

Intervju je bil zelo zanimiv. Za primer Perič je jasno oz. prepričano povedal, da je Perič nedolžen za kar druge zloglasne primere ni bil tako prepričan oz. ni tako povdarjal o nedolžnosti :hmm:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Za primer Perič je jasno oz. prepričano povedal, da je Perič nedolžen za kar druge zloglasne primere ni bil tako prepričan oz. ni tako povdarjal o nedolžnosti :hmm:

Normalno, ta primer še ni dokončno dokončan. Ne bo sebi v skledo pljuval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, ta primer še ni dokončno dokončan. Ne bo sebi v skledo pljuval.

Tudi primer Makoter še ni končan, pa tudi Lončarič in Šuštar še ni dokončno saj so vložene pritožbe :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi primer Makoter še ni končan, pa tudi Lončarič in Šuštar še ni dokončno saj so vložene pritožbe :unsure:

Should be, bolj mal TV gledam pa cajtnge berem. Zato sem pa več tukaj in sem prav na presneto pameten! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

jz sm bla po vsem tem kar sm slišala pa prebrala vseen prepričana da je nedolžen ker ga poznam na videz pa poznala sm njegovga pol brata in sm res dvomila v njegovo krivdo ampak če majo pa tolk dokazov bo pa že neki na tem res pa je da je v primeru da so pokojni umrli na 16.avgusta čisto opran krivde...me prou zanima kako se bo končal na razpravi čez en mesc...just wait and see :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Men tle neki ni jasn, mislim pr teh sodnih razpravah :?

Če nekomu dokažejo krivdo in če imajo dost dokazov , zakaj pol tolk časa trajajo ti procesi? Če pa dokazov ni dovolj, kako jih lohk obsodjo kar na 30 let.

Saj zločini so res hudi , tri pobit , pa še svojce povrh , to ni kar tko :angry:

Za take gnusne zločine bi morala bit dosmrtna pa amen , čeprav to mrtve nebi ubudilo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm bla po vsem tem kar sm slišala pa prebrala vseen prepričana da je nedolžen ker ga poznam na videz pa poznala sm njegovga pol brata in sm res dvomila v njegovo krivdo ampak če majo pa tolk dokazov bo pa že neki na tem res pa je da je v primeru da so pokojni umrli na 16.avgusta čisto opran krivde...me prou zanima kako se bo končal na razpravi čez en mesc...just wait and see  :?

nevem kaj bi reku, ampak some_girl če si pristranska je to težko komentirat, zato bom tudi sam previden glede komentarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj bi reku, ampak some_girl če si pristranska je to težko komentirat, zato bom tudi sam previden glede komentarjev.

ja sej vem tko da sploh ne vem kaj nej si mislim...zakaj boš pa tud ti previden glede komentarjev a si tud ti pristranski?no kakorkol bo že sodišče razsodilo upam da bo pravično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej ga zaprejo ce ga hocjo....tud za 35let lahko ce je kriv..O tem ce je kriv pa naj razsoja sodisce ker nasi posti itaq lahko letijo v sod brez dna pa jih ne bo noben uposteval. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za morilske paciente, bi morali uvesti smrtno kazen...tako imamo z njimi najmanj stroškov... B)

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!