Skoči na vsebino

Periču 30 let


Jure007

Priporočene objave

Da si prostak, vem. Da pa sprašuješ Motosvetovce, kako dolgo te bodo tolerirali, je pa res hrabro. Jaz bi te izključil takoj. Potem pa bi dal SOVA (Slovenska varnostno-obveščevalna agencija) nalogo, da te vzamejo, glede na tvoje anti državne izjave, malo v delo.

V času kar sodeluješ na tem forumu si se spičil z pomojem ene 20 ljudmi, katerim se je sploh zdelo vredno ukvarjat s tabo, ostalim 100 se niti ne zdi vredno ti odpisovat, potem sta kaka dva ki jima nekako ližeš rit v paniki da dobiš vsaj kakega zaveznika..... daj prosim dobro premisli kaj se greš tuki gor, ter kake bedarije pišeš, ko berem tvoje poste se včasih vprašam kdo sedi za pc-jem in zasmrajuje motosvet pod nickom Gattolina. Je to 12 letnik? Duševno zaostala oseba? Neka popolnoma normalna družinska oseba, ki pa ima to slabost da vdihuje lepilo?

Ne vem men res ni jasn, samo to vem da te mam poln ku*ac, pa mislim da če boš še enkrat prebral svoje poste in dobro razmislil, boš videl da samo smešiš samega sebe tuki gor in ne izpadeš ravno kak intelektualec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V času kar sodeluješ na tem forumu si se spičil z pomojem ene 20 ljudmi, katerim se je sploh zdelo vredno ukvarjat s tabo, ostalim 100 se niti ne zdi vredno ti odpisovat, potem sta kaka dva ki jima nekako ližeš rit v paniki da dobiš vsaj kakega zaveznika..... daj prosim dobro premisli kaj se greš tuki gor, ter kake bedarije pišeš, ko berem tvoje poste se včasih vprašam kdo sedi za pc-jem in zasmrajuje motosvet pod nickom Gattolina. Je to 12 letnik? Duševno zaostala oseba? Neka popolnoma normalna družinska oseba, ki pa ima to slabost da vdihuje lepilo?

Ne vem men res ni jasn, samo to vem da te mam poln ku*ac, pa mislim da če boš še enkrat prebral svoje poste in dobro razmislil, boš videl da samo smešiš samega sebe tuki gor in ne izpadeš ravno kak intelektualec.

Globoke misli in brilijantna dikcija. Ni kaj. Pa tudi nickname je nakam aristokratski. Zato mi oprosti, če te intelektualno ne dosegam.

P.S. Da ne pozabim. Katero lepilo je najboljše za vdihavanje? Mama mi ga bo zanesljivo kupila. Že v naprej hvala! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neostik

Hvala ti, Kimbra, za nasvet. Takoj v ponedeljek ga grem kupiti, da se zadenem in mi bo lažje diskutirati tukaj na forumu. Saj veš, po neostiku ti je za vse vseeno in pamet ti sploh ne dela. Tako kot marsikomu na tem forumu že brez neostika. Res si zlat, da si mi taj odpisal. :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra je fejst dec. Rad pomaga! :grim

Horjo še ti mu pomagaj ..

..

..

..

..

.. v nebesa ..

..

..

.. sy en patron za divjo svinjo konec koncev ni tako drag.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

Zame je že malokalibrska municija zadosti :evilgrin:

:grim Nekatere.......trdožive k plevel......pa ne uspeš pokončati niti s kompletnim naborom orožja, s katerim razpolaga "Predator".

Dezinsekcija.......morda......ključ do reštve :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!