Skoči na vsebino

Viktori 2003


Priporočene objave

DANES SO PODELJEVALI VIKTORJE 2003:

:D Viktorji so vsebinsko razdeljeni na viktorje popularnosti, te izbere javnost s pomočjo revije Stop, pod okriljem katere poteka tudi organizacija viktorjev, in pa strokovne viktorje, ki jih izberejo člani Akademije Viktor.

Najprej so podelili viktorja za glasbenega izvajalca leta 2003. Dobila ga je skupina Siddharta. Z viktorjem za najboljšo radijsko postajo pa so nagradili Val 202, njihov novinar, Andrej Karoli, pa je prejel viktorja za najboljšo radijsko osebnost leta 2003.

Viktor za televizijsko oddajo leta 2003 je šel v roke oddaji Tistega lepega popoldneva, ki je prejela še enega, in sicer za najboljšo zabavno oddajo, kjer sta bili nominirani tudi oddaji Čez planke in Videospotnice.

V kategoriji viktorjev popularnosti je za TV osebnost viktorja dobil Boštjan Romih, ki vodi televizijski kviz Lepo je biti milijonar.

V kategoriji strokovnih viktorjev so z viktorjem za obetavno medijsko osebnost nagradili Petra Polesa, ki je "tekmoval" s Slonom in sadežem (Igor Bračič, Jure Karas) in Bernardo Žarn. Nagradili so ga s še enim viktorjem, tokrat z viktorjem za najboljšega voditelja zabavne TV oddaje. Nominirana sta bila še Mojca Mavec in Sašo Hribar.

Z viktorjem 2003 za igrano TV oddajo so nagradili Balkanske revolveraše, ki jo je režirala Maja Weiss, ki se je za nagrado potegovala z oddajama Gangl in Novi svet.

Odmevi, ki so v kategoriji za informativno in dokumentarno TV oddajo tekmovali s 24 ur in Trenji so tudi letos prejeli viktorja, nagrado pa je dobila tudi ena od voditeljic Odmevov, Mojca Širok, v kategoriji voditelja informativne oddaje. Nominirana sta bila še Ksenija Horvat in Marcel Štefančič jr..

Na koncu pa vedno pride najboljše - viktorji za posebne dosežke in za življenjsko delo. Za dolgoletno bogato ustvarjanje so viktorja za posebne dosežke podelili Iztoku Mlakarju in Branku Đuriću - Đuru. Po mnenju Akademije Viktor pa si je viktorja za posebne dosežke zaslužila tudi skupina Siddharta. Viktorja za življenjsko delo so podelili prvi dami slovenske popevke, Elzi Budau.

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predstava me je navdušila...smejali smo se vsi prisotni... :lol1:

svaka čast Mlakarju za viktorja in poučen govor.... :notworthy:

zelo zabavno..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob prenosu olimpijskega finala v teku na 800m sem cepal od smeha :lol1: :lol1:

Letos prvic spodobno vodena prireditev

P.S.

lejgaungatmlegreee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, za bruhat...nisme gledala, ampak so mi vseen unicili vecer.... :cry: :cry:

kako in zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take bedaste podelitve bi mogli prepovedat z zakonom <_<

pa take bedaste komentarje, kot je tvoj, tudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal le zadnji del podelitve. Bil kar prijetno presenecen v primerjavi s tistim, kar sem zasledil prejsnja leta.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhuje se mi zdi to, da vrli Savić naredi prireditev v stilu wannabe oskarjev: rdeča preproga in kup, prek študenta plačanih najstnic, ki se nekaj derejo. Pa dobro to še nekako sprejmem. Ampak mi ta "rdeča preproga" nikakor ni šla skupaj s poplnoma slovenceljnem prirejenem scenariju: kmetija!!! Skupne vaje, neke čakre... Pa kaj hočete ljudje božji???

Viktorji so res za en kurac. Spet je bilo na sporedu nekaj takega, ko me je sram gledat. Zato sem po nekaj uvodnih minutah zaprl tv in šel na pir.

Šit. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhuje se mi zdi to, da vrli Savić naredi prireditev v stilu wannabe oskarjev: rdeča preproga in kup, prek študenta plačanih najstnic, ki se nekaj derejo. Pa dobro to še nekako sprejmem. Ampak mi ta "rdeča preproga" nikakor ni šla skupaj s poplnoma slovenceljnem prirejenem scenariju: kmetija!!! Skupne vaje, neke čakre... Pa kaj hočete ljudje božji???

Viktorji so res za en kurac. Spet je bilo na sporedu nekaj takega, ko me je sram gledat. Zato sem po nekaj uvodnih minutah zaprl tv in šel na pir.

Šit. :BUA:

:wacko: STO LJUDI - STO ČUDI :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku sem mislila, da bo spet isto ''sranje'' kot prejšna leta...

Vendar sem se res skozi celotno prireditev zelo zabavala....gostitelja sta mi bila zelo všeč....

Zakaj pa ne bi tudi Slovenci imeli rdečo preprogo? Mene to sploh ne moti.

Edino kar je meni čudno so razdelitev kategorij.... meni je malo hecno, da se v isti kategoriji najdejo: Simona Weiss in Siddhartha

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako in zakaj že?

he he he...no, sej mi niso... .) ....je Urbi vso zadevo vseen poslihtal se pred polnocjo in je bilo vse okej.... :grim

pies: sem pa slisala zelo dobre kritike :P in jim kar verjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi tudi Slovenci imeli rdečo preprogo? Mene to sploh ne moti.

Če jo je Tito mel, jo imamo lahko tudi mi :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo je Tito mel, jo imamo lahko tudi mi :lol1: :lol1:

Mi je nimamo... imajo jo isti, ki so vabljeni na Viktorje..... če v vsem posnemamo ostale (ZDA), zakaj ne bi še v tem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... če v vsem posnemamo ostale (ZDA), zakaj ne bi še v tem.....

zato da nebi postali ZDA še mi..... :D :P :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so se zdeli letošnji Viktorji mnogo boljši kot prejšnja leta in bi rekel vsem tistim ki prireditev kritizirate brez pametnih razlogov, da si najprej sploh ogledate oddajo ne pa da govorite kar "na pamet"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako objektivno lahko presodim letošnje viktorje, ampak meni so bili izredno všeč in sem se od srca nasmejal.

Mojemu bratu pa: svaka čast! :OK: Love you, man!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

kdo drug kot Andrej Karoli ... :wub: ... in Val 202 ... :OK:

(kako je zgledalo in potekalo pa ne vem, ker nisem gledala letos, ne lani in ne predlani in močno dvomim, da bom drugo leto ali sploh kdaj ... :P ... no razen če bo padla kdaj kaka nominacija ... :naughty: ... pol bom itak v živo morala sodelovat pri afnanju ... :lol1: )

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem o teh Viktorjih slišal toliko dobrega, da mi je že malo žal, da nisem gledal. Všeč mi je da je Siddharta dobla nagrade, ker si jih fantje zaslužijo.

Mislim če bi bla podelitev samo za njih bi že blo opravičeno... pa niti nisem nek fan hud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!