Skoči na vsebino

Viktori 2003


Priporočene objave

ob prenosu olimpijskega finala v teku na 800m sem cepal od smeha :lol1: :lol1:

Letos prvic spodobno vodena prireditev

P.S.

lejgaungatmlegreee

JOLYYYYYY, JOLYYYYY :lol1: :lol1: :lol1: pa tudi afriško-solovenska glasba ni bla švoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so bili izredno všeč in sem se od srca nasmejal.

Mojemu bratu pa: svaka čast!  :OK:  Love you, man!

se strinjam, prvič sem se pred televizorjem na glas smejal ... Jurij je tzar, a mogoče ve kje so ga našli ... B)

@Mustang ... who your brother ... ?

P.S. llleeeeeega uuuunga taaaAAmlEEE greeEEEE :D :D

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo drug kot Andrej Karoli ... :wub: ... in Val 202 ... :OK:

Baje selijo sedež v Gornji Grad, v tovarno pogrebne opreme Menina. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. llleeeeeega uuuunga taaaAAmlEEE greeEEEE :D :D

Ene parkrat med prenosom, sem se sama pri sebi uprašala če je z mano vse uredu, ker se smejim slovenski prireditvi :blink: in sm ugotovila, da je res za crknt smešen... Bravo Jure... :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prireditve ne morem komentirat ker sem samo enih 3x po 2 min gledal ponovitev v nedeljo. več pa mi ni uspelo ker se je voditelj (sploh nimam pojma kdo je to bil!?!?! ) tako spakoval in obnašal ko kak peder, da nisem zdržal. pa dobro a noben ne zna vodit normalno in se more nekaj spakovat in napravljat kar naj bi na koncu dalo nek izgled blazno smešne zadeve, teksti so pa itak obup, navadno premetavanje "pametnih in učenih" besed????? :BUA: malo bi si lahko pogledali kako to nemci delajo, sploh gunter jauch, ki deluje je duhovit in intelegenten brez da bi se sploh trudil. vse me spominja na gledališko igro, vključno s stilom igranja, ki je popolnoma drugačem kot filmska igra ali moderiranje, očitno pač pri nas ni ljudi ki bi to obvladali in ne delovali "prisiljeno". edino jonas je pri nas z obnašanjem in mimiko najbližji modelu "pravega" voditelja.

dopuščam možnost da sem imel zelo slabi timing in se naletel na take dele in da je blo ostalo OK, a vseeno ne verjamem ravno v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga! :angry:

Najprej napišeš, da ne moreš komentirat, ker si gledal 2 x po 3 minute, pol pa napišeš 636 znakov (773 s presledki) dolg prosti spis!? :? :BUA:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he...no, sej mi niso... .) ....je Urbi vso zadevo vseen poslihtal se pred polnocjo in je bilo vse okej.... :grim

Who`s the man?!?!? B)

A da sem že vso zadevo pošlihtal? No, kaj (za pošlihtat) bi se pa že še našlo... :)

Urbi

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da sem že vso zadevo pošlihtal? No, kaj (za pošlihtat) bi se pa že še našlo... :)

Urbi

... :unsure: kaj???!!!???....kje???!!!???...kdo???!!!???... :devil:

...cakam in cakam pa nic....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Who's yoa bratha'?? :o :unsure:

Jure... he ain't heavy...he's my brother

(dolga zgodba, poznava se 10 let, najboljša frenda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voditelja sta bila odlična in Jure odličen igralec s posluhom in oh in sploh fenomenalen.

Viktorji kot prireditev pa bull shit, tako majhen medijski prostor in tako malo ljudi. Da bi imeli Viktorji kako vrednost bi jih morali podeliti vsake 4 leta tako ga pa slej kot prej dobi vsak oz. jih eni lohk že prodajo na ,,Surovini,,. Da ne omenjam ,,elitnih,, gledalcev, ki se grejo neko smetano oz. neko kvazi meščanstvo v bistvu pa jim ,,gliha pri svinjskem koritu stoji,, tako nekak kot črno bela reduta v festivalni dvorani, ki naj bi si jo lohk privoščil vsak, ker so vstopnice dost poceni--30.000sit :blink: . :SS

PS: Pogrešala oddajo TARČA in Lidijo Hren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prireditve ne morem komentirat ker sem samo enih 3x po 2 min gledal ponovitev v nedeljo. več pa mi ni uspelo ker se je voditelj (sploh nimam pojma kdo je to bil!?!?! ) tako spakoval in obnašal ko kak peder, da nisem zdržal. pa dobro a noben ne zna vodit normalno in se more nekaj spakovat in napravljat kar naj bi na koncu dalo nek izgled blazno smešne zadeve, teksti so pa itak obup, navadno premetavanje "pametnih in učenih" besed????? :BUA: malo bi si lahko pogledali kako to nemci delajo, sploh gunter jauch, ki deluje je duhovit in intelegenten brez da bi se sploh trudil. vse me spominja na gledališko igro, vključno s stilom igranja, ki je popolnoma drugačem kot filmska igra ali moderiranje, očitno pač pri nas ni ljudi ki bi to obvladali in ne delovali "prisiljeno". edino jonas je pri nas z obnašanjem in mimiko najbližji modelu "pravega" voditelja.

dopuščam možnost da sem imel zelo slabi timing in se naletel na take dele in da je blo ostalo OK, a vseeno ne verjamem ravno v to.

Kjer koli se oglasiš, vedno nekoga šinfaš. Pa kaj misliš, da si. Nič posebnega, navaden hoštaplar, ki o drugih NE SME in NE MORE soditi, posebej za to ne, ker si gledal samo 2x nekaj minut.

Če se je velika večina ljudi, ki so gledal viktorje, rolal od smeha, potem je verjetno s tabo kaj narobe. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se je velika večina ljudi, ki so gledal viktorje, rolal od smeha, potem je verjetno s tabo kaj narobe. :devil:

to pa sploh ni res.....velika večina ljudi vozi japonske motocikle(ne me napadat, zgolj kot primer)...a si ti zato ker imaš italjana mentalno retardiran...

get real <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledalcev, ki se grejo neko smetano oz. neko kvazi meščanstvo

Ja in med njimi prednjači (po mojem mnenju) Demeter Bitenc. Največji kretenski snob kar jih premore naša majhna državica.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prireditev kot celota se mi je dopadla, nekaj čisto novega v način vodenja je prinesel voditelj Jure (ki naj bi bil gledališki igralec). Po premagani začetni nesproščenosti (tako nastopajočih, kot gledalcev v prvih vrstah) pa je beseda stekla in moram priznati, da se domači oddaji še nisem tako nasmejal.

U glavnem bil sem prijetno presenečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga! :angry:

Najprej napišeš, da ne moreš komentirat, ker si gledal 2 x po 3 minute, pol pa napišeš 636 znakov (773 s presledki) dolg prosti spis!? :? :BUA:

Urbi

moj komentar je letel samo na voditelja zaradi katerega sem tudi preklopil!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer koli se oglasiš, vedno nekoga šinfaš. Pa kaj misliš, da si. Nič posebnega, navaden hoštaplar, ki o drugih NE SME in NE MORE soditi, posebej za to ne, ker si gledal samo 2x nekaj minut.

Če se je velika večina ljudi, ki so gledal viktorje, rolal od smeha, potem je verjetno s tabo kaj narobe. :devil:

1. šinfam če se mi zdi, da imam kaj za šinfat. za šinfanje tega vodenja si jemljem to pravico, ker na ostali 35-ih kanalih spremljam podobne prireditve z vzornim vodenjem ne pa nekim afnanjem. gledal sem 2 min ker več ni bilo znosno!

2. če sem zaradi tega za tebe hoštapler, pač to sem, dol mi visi! lahko sem zraven še kaj več pa mi je vseeno!

3. če se je velika večina pri gledanju viktorjev rolala od smeha jaz pa ne, je očitno res nekaj narobe z mano. tudi to mi dol visi, še posebej ker se je ogromno slovencev rolalo od smeha tudi ko so Mariota in Deso gledali, jaz pa sem skoraj bruhal zraven ko sem poskušal bit "normalen" in zdržat 10 sec ob gledanju tega.

4. tudi pri esmeraldi nisem jokal ali trepetal z njo! JA, res je nekaj narobe z mano!!!!!

5. upam, da sem napisal razumljivo in v dovolj lepi slovenščini, glede na to da je to tvoja najpogostejša pripomba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. tudi pri esmeraldi nisem jokal ali trepetal z njo! JA, res je nekaj narobe z mano!!!!!

sej bi bil tiho sam to pa ne morem prezret.....če pri omenjeni seriji ne jokaš, ma dobesedno jokaš od žalosti da se tako vrti po tv, pol je res neki narobe s tabo.... :rolleyes:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je očitno res nekaj narobe z mano. ...

Pervy - če je tako, kot praviš, ugotavljam, da je tudi z mano definitvno nekaj narobe. :unsure: :huh: :(

Sva že dva! :yea2: :004 :OK:

Ehhhh.... fajn, da sem ter tja srečaš tudi sorodno dušo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa sploh ni res.....velika večina ljudi vozi japonske motocikle(ne me napadat, zgolj kot primer)...a si ti zato ker imaš italjana mentalno retardiran...

get real <_<

Nimam Italijana, ampak Japonca .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy - če je tako, kot praviš, ugotavljam, da je tudi z mano definitvno nekaj narobe. :unsure: :huh: :(

Sva že dva! :yea2: :004 :OK:

Ehhhh.... fajn, da sem ter tja srečaš tudi sorodno dušo.... :)

Saj ne rečem, da je bila cela zadeva dobra. Tudi ni bila celotno prebavljiva, ampak "Mutola" in "slovensko-afriška" muzika je bila pa dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!