Skoči na vsebino

Tejka&Tejka-pizdenje kar tako


Priporočene objave

Svašta...

ni pizden*a spljoh...

grem...

Premalo pizdenja? Ni problema, bomo takoj...

Mater vam je**m da vam je**m u gu**cu prljavu! Marš vsi u pi**u mater, kako si upate?! Proklete barabe frdamane! Mislm...kva! Tristo zelenih krompirjev in še pet gnilih paradajzov zraven!!! :fight2:

<this is just a free, censored sample. There's plenty more where that came from>

Evo. Bo uredu?

Pa je bla ta tema že tko lepo zaklenjena... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tole. Jaz ne rabim biti moderator. Ko sem pred enim letom vdrl v sistem in jim pokazal nepravilnosti v zaščiti, sem svoje dosegel, eni pa svojo setisfakcijo doživljajo z moderatorstvom, zato res nisem ljubosumen.

Da bo enkrat tvojega bednega hvaljenja z vdorom v naš sistem konec. Nikoli nisi vdrl na motosvetov server ampak na server našega ISP-ja, kjer je bil motosvet čisto na začetku. Vdrl pa si tako, da si samo izkoristil luknjo v IIS in nepazljivost administratorja, da je omogočil to funkcijo, ki si jo je izmislil Microsoft.

Torej, prosim te, če že enkrat nehaš širiti neresnice, da si vdrl na motosvetov server, ki je že od vsega začetka na LINUXU in bi se lahko s Frontpageom samo obrisal pod nosom.

Torej v kater server si že vdrl ?!?

P.S.

In bodi srečen, da te ni kdo kam prijavill. Če še ne veš je takšno početje kaznivo dejanje ti pa se še hvališ z njim naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pred enim letom vdrl v sistem in jim pokazal nepravilnosti v zaščiti, sem svoje dosegel, eni pa svojo setisfakcijo doživljajo z moderatorstvom, zato res nisem ljubosumen.

He he he 1337 h4x0r I bow to thee :notworthy: :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se je Tejka tukaj že s kar nekaj pousti pizdila, je ta tema začela dosegati svoj namen.

Sepravi, če jo zaposlimo s pizdenjem v tej temi, nam bo verjetno prizanesla v kakšni drugi "bolj pametni temi". :yea2: :yea2: :doze: :?

Za začetek bo vsak dan drug prevzel dežurstvo, da razpizdi Tejko in jo čim dlje zadrži v tej temi. Kasneje bosta morala verjetno kar dva dežurat (Tejka je le Tejka). :afro1: :fight2: :lol: :D

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo enkrat tvojega bednega hvaljenja z vdorom v naš sistem konec. Nikoli nisi vdrl na motosvetov server ampak na server našega ISP-ja, kjer je bil motosvet čisto na začetku. Vdrl pa si tako, da si samo izkoristil luknjo v IIS in nepazljivost administratorja, da je omogočil to funkcijo, ki si jo je izmislil Microsoft.

Torej, prosim te, če že enkrat nehaš širiti neresnice, da si vdrl na motosvetov server, ki je že od vsega začetka na LINUXU in bi se lahko s Frontpageom samo obrisal pod nosom.

Torej v kater server si že vdrl ?!?

P.S.

In bodi srečen, da te ni kdo kam prijavill. Če še ne veš je takšno početje kaznivo dejanje ti pa se še hvališ z njim naokoli.

Očitno se da razpizdit še marsi koga :hmm: :hmm: :? :blink: :fight2: :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se da razpizdit še marsi koga

Še zdaj ne vem... Bladzo, ti bereš knjige?! ;) :yea2: :OK: :P (da vidmo, a se da še koga razpizdt) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se da razpizdit še marsi koga :hmm: :hmm: :? :blink: :fight2: :) :)

Tole ni razburjanje ampak nalivanje čistega vina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ni razburjanje ampak nalivanje čistega vina.

:grim :grim :grim

Absolutno in popolnoma se strinjam. B)

Pameten človk res ne more vedno kakšnih mlačnih špricerjev prebavljat. :afro1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni big S nekje u auslandu??? A nis porajtou, da se nanjo spravljajo k tebe ni... jest bi mal kontrolo usekou... upam, da si ji pustu preventivno taželezne hlačke gor :yea2: :topic:

Je pustu,je.......smo ga hropci podučil....... :OK: :OK:

Sam je pa naredu usodno napako.......KLJUČEK je zaupal nekomu.......ki..... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Za dobro rundo pivca žlahtnega izdam tut ta podatek!!!!!

Kaj morm,če sem podkupljiv :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je pa naredu usodno napako.......KLJUČEK je zaupal nekomu.......ki..... :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Za dobro rundo pivca žlahtnega izdam tut ta podatek!!!!!

Kaj morm,če sem podkupljiv :P  :P  :P  :P

Hmmm zmeri bolj se mi dozdeva, da je tale tema maslo big S-a.... Tejko je potrebno mal razpi***, da ne rečem mal podj****, da ko uleti velika bomba, dobi drogo pripravljeno za akcijo.

Vse ostalo so pa pomojem samo še dodatki in finese.... :yea2: :lol1:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm zmeri bolj se mi dozdeva, da je tale tema maslo big S-a.... Tejko je potrebno mal razpi***, da ne rečem mal podj****, da ko uleti velika bomba, dobi drogo pripravljeno za akcijo.

Vse ostalo so pa pomojem samo še dodatki in finese.... :yea2: :lol1:

:lol1: :lol1:

bravo lojzl.....zadel si bistvo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In big S prihaja po rdeči preprogi.........z obvezno pleh muziko iz Zagorja.......... seveda v velikem slogu,kot se zanj spodobi v pripravljeno "Modro Laguno" svoje drage!!!!!!

Dragi moji......zaželimo mu velikooooooooooooooooo :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek bo vsak dan drug prevzel dežurstvo, da razpizdi Tejko in jo čim dlje zadrži v tej temi. Kasneje bosta morala verjetno kar dva dežurat (Tejka je le Tejka). :afro1: :fight2: :lol: :D

hehe, ce js uletim, bo zaposlena za kr lep cas... :P

AlergijaNaZokaPress :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki, Zoki......spet provociraš......pol ko jih boš pa spet par slišal, boš pa spet jokal, a ne? <_<

Alla B)

Ti si zdej motoratorka, veš kako gre... rumen karton, rdeč karton, pa out... ča pa to ne zaleže pa dve na gobec, tko, kot pri fussbalu :lol1: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomba stize na brnik oko 7 u veće :angry: :angry: :angry:

sm se tolk nažiru po mađarski da so me mogli z vojaškim transportnim prpeljat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bolj se mi dozdeva, da vem, kdo je poziral za tele zagonetne in mrke kipe

gasilska fotka motosvetovcev :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No big S, ali smo jo dobro verbalno pripravili na tvoj povratek? :yea2:

kua naj rečem, tovariš lojzi - hvala. .. . brez tebe bi bilo moje življenje prav bedno ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sem useknem, da ne boste rekli, da sem vzvisen in ne sodelujem v debati. :)

hja. .. jaz vcer prsu damu, tejka takoj nehala na forumu pizdit in pizdila name osebno :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!