Skoči na vsebino

Odbrisani referendum


Sanda7

Priporočene objave

4.aprila je spet en referendum :wacko:

Kakor za koga ! :ph34r:

bodo popis za ksenofobe naredili, potem pa jih imamo v evidenci ! :lol1:

likvidacija sledi ! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj prebral v romanu, ki ga trenutno prebiram, nekaj v tem smislu (na račun ksenofobije in rasizma in vsega tega grdega, kar se nam lahko plazi po glavah):

-dokler smo (belci) imeli zamorčke za nekoliko bolj brihtne opice, smo z njimi v najslabšem primeru delali kot z delovnimi živalmi, ki znajo delovne ukaze malo bolje razumeti, kot ostale delovne živali, v najboljšem primeru pa kot prisrčne domače ljubljenčke, ki si jih ob posebno vloženem trudu lahko naučil tudi okornega izvajanja osnovnih zapovedi lepega obnašanja. Torej smo nanje gledali nekako pomilovalno češ, takšni pač so in kaj več od njih ne moreš pričakovati. In pomilovanje vsekakor ni sovražno čustvo.

-ko smo jih naredili sebi enake, pa se obnašamo do njih, kot do sebi enakih. Jih imamo radi, jih sovražimo, jih zaničujemo, se z njimi pretepamo, jim ne pomagamo, ko potrebujejo pomoči, nam je vseeno, kaj počno, nas ne zanima če so lačni, če jim je dolgčas. Torej delamo z njimi na ravni sebi enakih.

To mi je padlo v glavo, ker je zgoraj ravno omenjena referendumska ksenofobija.

Ksenofobiš lahko sebi enakega in torej tudi on lahko tebe ksenofobi.

Živalc ne moreš ksenofobiti.

Torej, je ksenofobija še ksenofobija, ali ni več?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga ! :ph34r:

bodo popis za ksenofobe naredili, potem pa jih imamo v evidenci ! :lol1:

likvidacija sledi ! :afro1:

Vidiš, lahko mi rečeš KSENOFOB, jaz ti bom pa kaj drugega, ampak vseeno komaj čakam, da grem na referendum.

Kdor ni hotel pogače, ki mu je bila ponujena, si je sam kriv ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ni hotel pogače, ki mu je bila ponujena, si je sam kriv ....

če je mogoče tukaj skrita kaka globlja misel, kot je sama pogača, mi jo prosim razkrij ! :wacko:

hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je mogoče tukaj skrita kaka globlja misel, kot je sama pogača, mi jo prosim razkrij ! :wacko:

hvala !

Večina jih ni hotela državljanstva, ki jim je bil ponujen, ker so špekulirali, razen nekaj izjem, za katere pa ne bi smelo biti težav pri dodelitvi državljanstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina jih ni hotela državljanstva,

lej ga spet ... oni sploh niso hoteli in še vedno nočejo državljanstva in jim tega tudi ni treba sprejeti ... vrnjen želijo vpis v regitser stalnega prebivališča, ki pa so ga že imeli in je bil nelegalno odvzet !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ga spet ... oni sploh niso hoteli in še vedno nočejo državljanstva in jim tega tudi ni treba sprejeti ... vrnjen želijo vpis v regitser stalnega prebivališča, ki pa so ga že imeli in je bil nelegalno odvzet !!!

Počasi, prijatelj !!! Če nočejo državljanstva, zakaj pa se potem sedaj borijo za njega?

Takrat jim je bilo tudi ponujen status TUJCA (pogoj, če hočeš biti vpisan v register stalnega pribivališča), kar so pa tudi odklonili ! No kaj pa sedaj ??? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi, prijatelj !!!

brez obvestila jih pa tudi ne moreš kar izbrisat iz seznama ... a ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšnega obvestila neki ??? Obveščeni so bili, da si morajo v pol leta urediti ali državljanstvo, ali pa status tujca, ali pol letno obdobje ni dovolj ? Jasno naredili so po "balkansko" in sedaj se piz...o. Mislim, da so si sami krivi.

Jaz imam nekaj dobrih prijateljev, ki bi lahko bili eni izmed njih, pa jim na kraj pameti ni padlo, da si nebi uredili statusa kot je potrebno.

Sedaj, po toči zvoniti pa je žal prepozno. Takrat so pač dvomili, da bo slovenska država držala obljubo. Torej kaj je sedaj tukaj narobe? Če nisi po pol leta uredil listin, si bil pač zbrisan iz seznama, normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez obvestila jih pa tudi ne moreš kar izbrisat iz seznama ... a ne ?

Zakaj ne. Fukneš dol pa je.

Prpopaš gor, če ti je prjatu pa tud je.

Majo da se podvizajo, pa redno na seznam hodit gledat in uradni list brat, če slučajno kakšnega dol flikneš.

Če čjo bit državljani, se bodo pa ja pomatrali.

Sej smo se mi tud.

Madona, a smo se zato borili. :hmm:

Saj res, kdaj pravzaprav smo se borili ? :wacko:

Eno je bila II. svetovna vojna pa partizanstvo kuker ne velja kaj dosti, druga je pa bila 91 tega za katero nam pa Hrvatje pravijo, da nam vsak teden eno tako v kateremkoli gledališči priredijo, če nam je že tolk do nje.

Ja zdaj pa res ne vem, če smo se borili.

.) :huh:

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne. Fukneš dol pa je.

RAN :blink: :blink: :blink:

A si to res ti? :unsure: :huh:

Ne, ne... zihr se je Vale pod tvojim nickom prjavla.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa ja de.

Edin če mi Vale v možgane gleda. B) :o

Ma če bi me gledala, bi zardeval. :P

p.s.

A ti veš da sem bil pomorščak ?

Smo kvantali huje kuker sem dons sposoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol boš šel na referendum in zakaj ne? :hmm:

Jaz bom šla. Ker VZTRAJAM, da so trgovine odprte tudi ob nedeljah. :angry:

Vedno mi ravno takrat zmanjka poli salame. :wacko: Otroci pa v jok :cry:

Kdo jih bo pa poslušal? :unsure:

Sicer pa - tudi če referendum uspe, poli salama bo - saj je nujen življenjski artikel. :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez obvestila jih pa tudi ne moreš kar izbrisat iz seznama ... a ne ?

Saj jih ne moreš ,saj niso nikjer zapisani ali napisani :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas je v Jesenskem trgovinskem referendumu malo zaneslo na predstoječi Odbrisani referendum.

Zato sem štacune počistil in odprl novo skladišče. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bodo volitve kmalu mimo, pol se pa tak ne bo noben več spomnu kakega referenduma. Pa tud "izbrisani", ki niso bili izbrisani, bodo tudi pozabljeni.

Če so bili izbrisani, kako so jih sploh lahko prešteli? :hmm:

Problem je le to, da s temi nepotrebnimi referendumi zapravljajo davkoplačevalski denar, pol se pa odločitev ljudstva ne držijo. (referendum o volilnem sistemu...) :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, lahko mi rečeš KSENOFOB, jaz ti bom pa kaj drugega, ampak vseeno komaj čakam, da grem na referendum.

Kdor ni hotel pogače, ki mu je bila ponujena, si je sam kriv ....

Tudi jaz sem xenofob...

post-16-1080155194.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jih ne moreš ,saj niso nikjer zapisani ali napisani :hmm: :hmm:

seveda niso na seznamu, ker so bili izbrisani ... nezakonito in neupravičeno ... jebi ga, je treba napaka tudi za nazaj kdaj popravit ... kenede ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq izid referenduma ne more spodbiti odločbe ustavnega sodišča,tko da zagrizeni nacionalisti kar pejte na referendum itaq ne bote nič dosegl...

O človekovih pravocah se na referendumih ne odloča!!!

Če bo pa vsa stvar prišla na EU sodišče za človekove pravice,si pa skalkulirajte vse stroške z referendumom vred...

Popravljeno . Popravil demons_eye
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte nehat že enoinisto nabijat.....Če bodo šli na evropsko sodišče se bo obravnavalo vsak primer posebaj---to je med drugim tudi cilj referenduma. Nihče noče pozabiti krivice, vendar treba jo bo DOKAZAT in ne kar po šrek odškodnine delit, državljanstva niso hoteli statusa tujca si niso uredili, večino teh si je državljanstvo pridobilo kasneje, hočejo samo odškodnino za časa njihove izbrisanosti, .......dejte mal pogledat ,,originalno,, temo preden se začne spet vse od začetka oz. vsaj približno pobrskajte po arhivu novic dnevnih časopisov pa boste lohk vidl kaj je reklo ustavno sodišče, reklo je večkrat in enkrat tko drugič drugač, kaj hoče koalicija in kaj opozicija kje ne pridejo skupaj, pravna mnenja teh in onih pravnih strokovnjakov........

To nima veze z ksenofobijo pa čeprav bi si eni to zelo želeli, ker kadar nekomu zmanjka arumentov se zadere: ,, Ksenofob,, in s tem je stvar rešena, v bistvu me spominja na film ,,Tatovi teles,, kjer se je ob srečanju z ,,še ne preobraženim,, zemljanom začel dreti kot jesihar in s prstom kazati na žrtev...sicer pa veste o čem govorim, če ste film gledali, drugače pa: ,,več sreče prihodnjič,,.

BREZVEZE :doze: :zzz:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo bolj jasno o cem bo stvar na referendumu...

"Halo, je tam loto?"

"Ja, loterija Slovenije, zelite?"

"Rad bi se pritozil".

"Izvolite.."

"Protestiram, ker ste me izkljucili iz zrebanj."

"Kako izkljucili, to morate pojasniti."

"Pri nobenem zrebanju me ne upostevate."

"To je nemogoce.Pa imate stavne listke?"

"Nimam."

"Poslusajte, od mene protizakonito zahtevate osebne

podatke.Za to vas bom tozil"

"In zakaj nas boste se tozili?"

"Ker ste me izbrisali, protizakonito in protiustavno."

"Madonca. Saj menda veste, da vsak, ki

hoce sodelovati pri zrebanju, mora vplacati stavni listek.Sele

potem lahko priigra zadetek."

"Ne, vi bi nas morali obvestiti, vsakega posebej, da imamo

moznost kupiti stavne listke.Saj ste menda drzavna loterija"

"To ze dolgo nismo, zdaj smo Loterija Slovenije, d.d."

"Aha, priznavate, da ste bili prej drzavna loterija, potem

pa ste spremenili status, ne da bi o spremembah obvestili vse

drzavljane."

"Pa saj to vsi vedo!"

"Jaz ne vem.In veliko je takih, ki to ne vedo.Morali bomo

obvestiti Matevza Krivica, Helsinski monitor...in javnost

nasploh o krivici.."

"Pa kaj pravzaprav hocete?"

"da nam priznate status stalnih igralcev lota od takrat, ko

ste prenehali biti drzavna loterija"

"In kaj boste potem zahtevali?"

"Potem bom zahteval odskodnino, vse glavne dobitke od takrat

plus zamudne obresti"

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!