Skoči na vsebino

oklep, plastike


Sam dePihlja

Priporočene objave

  • 6 mesecev pozneje...

mene pa zanima kako bi naredil še eno plastiko, npr. od ATXa sprednji blatnik

baje je možno tole:

blatnik odznotraj namažeš s kalupom, ko se posuši, vzameš plast kalupa ven (dobiš negativ), potem pa čez negativ namažeš poliester, ko se posuši, ga zbrusiš in pobarvaš

v paketu dobiš še neko mrežico, ali je to potem kot dodatek (recimo za spojler pri avtu itd.)

če pa bi sam hotel oblikovati nov, drugačen blatnik, pa kupiš kombiplato, jo oblikuješ, zbrusiš, čez namažeš poliester, ko se posuši ga vzemaš dol, zbrusiš in pobarvaš

še kakšen predlog, komentarji, ima kdo iskušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo

Sem prebral celo temo, pa me zanima ali tiste telefonske se drzijo, oz. ce kdo ve pri kateremu bi dobil plastike za R1 letnik 98-00, oz. kar rabim je samo zadnji konc, ostala plastike ze mam, sam zadnjo rabim tako kot je original, ker imam tisto ki je brez sedeza..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden bolših pri nas je Jani iz Jesenic, telefonsko imaš že nekajkrat napisano.Pri njem dobiš skoraj vse, ker dela poliester in carbon za nemško prvenstvo, tako da ima tudi rezervoarje iz carbona.Pomaga ti tudi narediti izreze za luči in zmontirat na motor.Problem pa je, da si se malo pozno spomnil in boš kar čakal, če ga boš sploh dobil.Jaz sem mu ponavadi kar SMS poslal (nekajkrat) pa me je potem poklical.

GSm 041 813 443

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za to skup spacat bi blo morda dobra ideja če bi dal tako čist tanko mrežico, in pol gor napopal tisti poliester in smolo čez? Da bi se dalo malo oblikovat, ker je mrežica trda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

......... in vedno se najde nekdo, ki po enem letu in pol spet načne temo.....

A kdo ve, kaje bi dobil plastike (oklep) za GSX 600F, letnik 99??

Original, ali pa doma narejene

vnaprej hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj na ebayu .)

....sicer pa je zelo dober naslov za 'nachbau' plastike Oppracing njihov zastopnik na HR je Motoplastika Mac....je mogoče že kdo kupoval kaj pri njih :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......... in vedno se najde nekdo, ki po enem letu in pol spet načne temo.....

A kdo ve, kaje bi dobil plastike (oklep) za GSX 600F, letnik 99??

Original, ali pa doma narejene

vnaprej hvala

Probaj pri Janiju iz Jesenic - 041/813-443, dela razne plastike za motor iz poliestra & karbona. Sam sem zelo zadovoljen z njegovimi izdelki ter z njegovim odnosom do strank.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hvala za hitro pomoč......

Edino, kar se tiče Ebay, ne bo nič. Tam sem probal preden sem se zatekel po pomoč sem.

Zgleda, da ni velikega povpraševanja po plastikah za GSXF.

Je GSXR bolj primeren za lomljenje plastik, ker tega pa najdeš malo morje........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni

Prosil bi za pomoč. V nedeljo se mi je pripetila manjša nezgoda :unsure: in sicer z mojo Yamaho TDm se pogrnil na makedamu. Poškodovano mam levo bočno plastiko-popraskana ter na enem mestu je tudi manjša luknja. Ali poznate koga, ki bi uspel to popraviti. Po možnosti da je iz Dolenjske ali okolice LJ.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Prosil bi za pomoč. V nedeljo se mi je pripetila manjša nezgoda :unsure: in sicer z mojo Yamaho TDm se pogrnil na makedamu. Poškodovano mam levo bočno plastiko-popraskana ter na enem mestu je tudi manjša luknja. Ali poznate koga, ki bi uspel to popraviti. Po možnosti da je iz Dolenjske ali okolice LJ.

Hvala

LP

Poznam nekoga iz savinjske. Če rabiš telefonsko mi piši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!