Skoči na vsebino

Coctaili, taki in drugačni


Priporočene objave

Kukr ste opazli Žan nima kej delat pa se bo h pijači zateku :)

Ne ne, ni tko črn scenari :D

Alora, ima kdo izkušnje z mešanjem teh tekočin pa to in uno in vse kar gre zravn (recepti, priložnosti, izkušnje....celo d so eni programčki z tako)

pa dejte mi kej povedat, bi rd ustvarju kej za poletje k teh frucev in ledenih čajev in ACEtov in vse porkarije sm se naveliču......bira je še zmeri bira.....vino ni po mojem okusu.... :hmm: O:-)

naj bojo tudi nealkoholni, tko d se bomo lahko še kam pelali po pitju, ne d bo vse :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebrskaj malo webtender.com

imaš vse možne kombinacije receptov in iskanj raznih pijač po različnih kriterijih (ime, sestavine,... )

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje iz prakse: enostavno, ne preveč drago in - okusno.

CUBA LIBRE:

V long drink stisneš pol limone, kozarec napolniš s čim bolj zdrobljenim ledom, 0,03 Havana Ruma, Natočiš Coca colo in okrasiš z limonco in salmico. Simple and tasty :D

Upam, da me ne bodo tožili iz lokala, kjer sem delal .)

Delajo pa cuba libre v različnih lokalih po različnih receptih: ta je samo eden izmed mnogih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s frendom sva enkrat mešala...fructalov pomarančni juice,razne hude vodke in podobne zadeve+veliko ledu in mešaj mešaj mešaj.dost okusno,nažgana sva bla pa tud fajn ker je zadeva kot sokec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje iz prakse: enostavno, ne preveč drago in - okusno.

CUBA LIBRE:

V long drink stisneš pol limone, kozarec napolniš s čim bolj zdrobljenim ledom, 0,03 Havana Ruma, Natočiš Coca colo in okrasiš z limonco in salmico. Simple and tasty :D

Upam, da me ne bodo tožili iz lokala, kjer sem delal .)

Delajo pa cuba libre v različnih lokalih po različnih receptih: ta je samo eden izmed mnogih.

Kaj je to Long drink???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je long drink točno long drink---ozek, visok (2,5dl) kozarec, čist običajen brez pecljev in raznih prehajanj iz ozkega v širok del, prozoren--enostavno raven kot nek tulec (rola od papirja za roke brisat (no mal krajši)).Seveda napolnjen s pijačo.

pa še en vic :

,,Haloo? Sem poklical društvo anoniomnih alkoholikov?,,

-,,Seveda gospod, me veseli, da ste se odločili poklicati, veseli smo da vam lahko pomagamo,,

,,Fino, Zanima me recept za boulo.,,

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr ste opazli Žan nima kej delat pa se bo h pijači zateku :)

Ne ne, ni tko črn scenari :D

alora,

ne reče se coctail, ampak cocktail ... ali po slovensko koktejl.

glede vina ... si še mlad ... tko da - pr ene 25. boš drgač govoru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najraje imam BLOUJOB........................upss,a o coctailih govorimo???'

.

.

.

.

.

.

.

No sej obstaja en tut s takim imenom :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne mi o cocktajlih........

Smo enkrat jih v Izoli 'degustirali' cel večer in je zgledalo nekak takole:

Ko smo pili je tko k da bi sok pil potem pa ko gre zadeva proti koncu ti čedalje bolj v glavo tolče in po ene šestih rundah koktajlov na podlago iz piva :beer2: je bla zadeva takšna da smo izgledali k da bi iz soške fronte pršli, vsaj jaz ker k se ti začne enkrat jezik facljat v vozel k bi rad kaj izustil in ti je huda muka prit do WC-ja.........no ja no coment.

Posledice so ble predvsem dvodnevni maček ki bi mu težko rekli maček ker je že rjovel kot lev in prazna denarnica kar sem ugotovil šele naslednji dan ko nisem mel več za burek. Jep drago je take sorte popivanje.

Najljubši:

Deep blue (daleč najboljši)

Long Island ice tea

Blody Mery

Orgazem

.

.

.

pol je pa filma zmanjkalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt v diskoteki

Zmešaš enake dele, nikakor pa ne manjše, od 0,5 dcl... Campari+gin+vodka+tonik... serviraš v long drinkerju z obilico ledu ...

ponoviš 7-12-krat zapored... potem si skor mrtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, long drink je ozek, visok kozarec brez vsakih posebnosti.

In še ena anekdota izza šanka:

Je enega večera prišel za šank en revček, suhcen z očali in hotel zase in za svojo spremljevalko (ki jo je očitno hotel očarati) dva orgasma. Zmešal sem jima cocktaile z mislijo: evo, stari moj, ampak to je edini orgazem, ki ga boš danes dobil... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wicky Wacky Woo pa Blowjob za punce. Sicer pa je čisti absint v plamenu najboljši šus. Zime je konec in bomo pili Shirley Temple......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI glih coctail ampak, je uuuhuuuhuu..... :devil:

lubenica na koscke narezana, z lekilo prelita v eni vlki skledi pa je lepo na easy :devil:

Al pa naredis sladki kozarec, narezes kiwi,dodas wisky,pa malo trojke vodke :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa lubenico izdolbeš na vrhu in vanjo zliješ litr sadne vodke pol pa pustiš par ur da se napije in pol je gostija....sicer ne vem če je to koktajl..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja priljubljena pijača zadnje leto:običen gin tonic - vzameš visok, ozek kozarec v katerega daš 3 kocke ledu, stisneš not pol limone, dodaš gin in mal tonica. Še rezinco limonce, slamco, pa eks.....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja priljubljena pijača zadnje leto:običen gin tonic - vzameš visok, ozek kozarec v katerega daš 3 kocke ledu, stisneš not pol limone, dodaš gin in mal tonica. Še rezinco limonce, slamco, pa eks.....

Alla

Uhhhhhhhhhhhhh

Tale recept,vsaj meni garantira božanskega mačka naslednji dan!!!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa lubenico izdolbeš na vrhu in vanjo zliješ litr sadne vodke pol pa pustiš par ur da se napije in pol je gostija....sicer ne vem če je to koktajl..... :hmm:

Nope, to je recept proti stiskanju kolen. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!