Skoči na vsebino

moje najboljše norije!


Ninč

Priporočene objave

zanima me, sam tko by the way, kdo je za kake norčije sposoben, od mladosti pa vse do dnes (to vela za tiste z starejšim letnikom). oz kdo je kaj ušpiču... :naughty:

js bom o svojih veleumnih dejanjih poročala drugič, ker morm gret, sem namreč v šoli!

ok, mejte si ga, punce pa LP

nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, sam tko by the way, kdo je za kake norčije sposoben, od mladosti pa vse do dnes (to vela za tiste z starejšim letnikom). oz kdo je kaj ušpiču... :naughty:

js bom o svojih veleumnih dejanjih poročala drugič, ker morm gret, sem namreč v šoli!

če nisi sama pripravljena o tem govorit, kako alhko pričakuješ, da ti bodo pa drugi vse povedali? :-)

da slučajno nisi ti mislila, da boš tu en fajn katalog neumnosti dobila, pa da jih potem vse po vrsti realiziraš? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tisti starejših letnikov govorimo o svojih norčijah, potem to izpade kot pogrevanja tistega: ja, v naših časih je bilo čisto drugače.

In potem,

potem nastane kakor prepad med generacijami.

Ne bo nič.

Sama streljaj svoje norčije in upaj, da se ti bodo dobro iztekle.

Se vsaka norija ne konča obvezno dobro.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strici so mi povedali: niso moje so pa ,,zanimive,,.

Nekomu, ki mu je jutranji ritual v službi kava in potem wc in tisto urico ne jebe žive sile, pa še drugač je nemogoč človek----no v wc papir mu natreš stekleno volno.

Včasih se je v magic shop-u v AU dobilo neka zrnca, ki reagirajo na urin in se ob stiku s tem obarvajo rdeče----no nekomu res polepšaš dan, da to vsuješ v pisoar, wc in ga na smrt prestrašiš, ker misli, da krvavo ščije.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce do danes niso vsega ugotovili, mislis da bom prostovoljno priznal?! :lol1: :grrr

se podpisem pod tole!! B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm prinesi gajbo pira pa se vsedema dol za celo noč, spijem gajbo, grema po novo in nekje drugi dan končama z 1. delom. enih par bolj ali manj zlobnih iz naše (ne morem rečt samo moje, ker smo s kolegi zelo "kreativen team").

1. žensko ki koma pijana zaspi na čagi in se ne spomni nič, drugo jutro 10 tipov zelo diskretno vsak za sebe pohvali in se priporoči še za drugič ko bo spet čutila da je "rahlo potrebna". :devil:

2. kolega, ki ima na tvojem računu njegovih 100 jurjev (rabi jih nujno drugi dan) pokličeš ob 3 zjutraj in se delaš da sta s kolegom koma pijana v lokalnem "nočnem baru" in se mu opravičuješ da mu boš vse vrnil ampak da si nista mogla pomagat in ga prijateljsko povabiš na Natašo in Irino, ki jih ti častiš z njegovim denarjem ampak mu boš vrnil takoj ko dobiš. :afro1:

3. grem v Obi v MB z kolegom in se pretvarjaš, da sta pedra, ki opremljata stanovanje in bi se rada poskusila tudi kot domača mojstra. :lol1:

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, mejte si ga,

nina

Ga že od 11,00 nežno božam,gladim,sploh in oh sem prijazen z njim......sam k hudič mačji nebi tok dlake spuščal...... :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, mejte si ga,

Si ga mamo :D Mislim pa,da bi ga tudi delili. S puncami. :wub:

Nina, kaj si mislia v tej temi. Ti je zmanjkalo inspiracije kako kakemu ateju zagreniti dan. :devil:

OK. Ena zelo stara pripetija. Ko sem bil vajenec mi je najbolj presedalo ker sem moral ves čas hoditi starim po pivo, pa po čike.....

Potem pa se je eden od starih delavcev po prekrokani noči izmislil, da bi si z vato in kamilicami izpiral oči(rdeče od pijače). Pa me je poslal v štacuno. Meni pa je prekipelo in sem mu nabavil narodni čaj in Tosama VIR vložke. :devil:

Ampak potem je bilo pa hudo.

Zdaj si pa ti na vrsti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moja, je pa dobra:

Najprej se pred vrata (jasno ne svoja) bogato pokakaš. Čez to bogatijo naložiš časopisni papir. Papir prižgeš in pozvoniš na zvonec in zviizzz za vogal.

No in kaj se potem dogaja? Poleg huronskega režanja seveda. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!