Skoči na vsebino

Nedeljski večeri z MARIOM


Priporočene objave

Pozdravljeni. Spet nedelja zvečer. Brskam po Motosvetu, zraven pa TV in glej ga šmenta: že spet MARIO. :cry: Mario na 100 in en način in njegovi gosti. :cry: Pa sem si rekel: grem pogledat kaj o tem pravijo :devil: na Motosvetu. Na iskalniku nisem izvrtal nič. :hmm:

Če še komu preseda že celo dekado en in isti scenario za zabavanje SLO gledalcev, naj prosim pove tukaj.

LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je povedat ... mislim da bo teh nekaj ... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS ... dovolj zgovornih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegova prva oddaja je imela najprimernejši naslov: Nedeljskih 60. Povprečen IQ Mariotovih gledalcev je ravno tam nekje.... :wacko:

Alla

True, true...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Things happen, people change" (from "Bright lights, big city")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shit happens all the time! sam Benka je bla pa vredi! bok i bogme peti pa tudi ne vejo bog zna kak! pa ne da zdaj se hvalim pa pametno delam, sam tak je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ko naletim na reklamo za tega pedra, me lady postrani gleda, otroci pa letijo v drugo sobo. In za to moram še TV naročnino plačat. :kva2:

(BiMuZrihtalTurškoAnalnoIzkušnjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ana-liza je zakon..... :

Če tut ta ni od sester... :? :? :? danes nikoli ne veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa nedeljski večer všeč. :)

Še posebej po deveti uri. :)

Ko otroci zaspijo. :)

In če na kauču zraven mene še moj ljubi gleda televizjo. :)

In sva pokrita z deko. :)

Čez glavo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Manu...a pa ti pod deko sploh kej vidiš s sončnimi očali :? :? :?

na TV :lol:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ko naletim na reklamo za tega pedra, me lady postrani gleda, otroci pa letijo v drugo sobo. In za to moram še TV naročnino plačat. :kva2:

(BiMuZrihtalTurškoAnalnoIzkušnjo)

Tale se mi je najbol zdel :lol1:

Pri men je še hujš :devil: Jaz se še z babnco skregam pa morem jet fuzbal gledat v spalnico :xx:

To bi morali dati na kodirano tv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še zmeri bujš kukr pa milionar s "ta pametnimi"......ma če so tisti meli IQrac več kukr običajno pol pa nevem no....sej je en k dela na Iskri pršu do 5mio, tele bi mogli vse pobrat :doze:

Mario je pa Mario, hvala bogu ima uno asistentko zravn, k čene bi biu tak doooouuugcajt kukr je skorej že...vsaj prvi gosti so bli zanimivi (benka pa un politik...se ne morem spomnt...)

uni k pa zravn pojejo-tista mlarija :afro1: :lol: :lol1: :lol1: kaj so zamudili pop-star, pol se pa te gor prkidajo-baš nekam :BUA: :zzz:

ja nedelje bo za okol furat, sej dnevi so zmerej dalši :yea2:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uni k pa zravn pojejo-tista mlarija :afro1: :lol: :lol1: :lol1: kaj so zamudili pop-star, pol se pa te gor prkidajo-baš nekam :BUA: :zzz:

Ena je bojda bila z naše gimnazije..Anja Baš :ph34r: sem dones videl reklamo na šoli :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena je bojda bila z naše gimnazije..Anja Baš :ph34r: sem dones videl reklamo na šoli :zzz:

pa še prov dobro je pela..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze sem gledala sam prvič k je bla Benka pa še to sem po naklučju ujela,edin tisti bejbi se mal narežiš,drgač pa tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF is Nedeljski večer  :blink:

To je nekaj takega, ko en drgne že deset let eno in isto, pa obrnjeno na glavo, pa od srede na ven in po par letih ponovi vajo, ker računa da so se gledalci generacijsko zamenjali.

Potem pa vlači ene in iste goste.

Komaj čakam, da bo spet Helena :SS in bo zapela spet eno novo uspešnico : Srebna karkoli že.......

Saj ne, da bi gledal. Ampak TV je skozi prižgan in Mario mi tako polepša dan :cry:

Še dobro, da lahko povem vam.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!