Skoči na vsebino

Nedeljski večeri z MARIOM


Priporočene objave

Men je pa nedeljski večer všeč. :)

Še posebej po deveti uri. :)

Ko otroci zaspijo. :)

In če na kauču zraven mene še moj ljubi gleda televizjo. :)

In sva pokrita z deko. :)

Čez glavo. B)

In mislita na Maria :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ni vsak dan NEDELJA in MARIO - tko mi je všeč da je moji ženi všeč da ne znam tega napisat.....imam prosti večer...pa pravzaprav od 18h dalje...takrat je super kuhar na POP TV ....idealen večer za njo .. pa za mene.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelj ne maram....

zaradi ponedeljka.......

Bravo!

ta občutek me preganja že 15 let - in nikoli nisem vedel zakaj sovražim nedelje

kekec odprl si mi oči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljski vecer? A ma to kaj povezave z Mariom? :D Oddaja za IQ 60? :lol1:

--

Errr ... nisem videl naslova teme :lol1: :lol1: Sem pa uganil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.... ali je ta Ana-liza (Nataša Tič), ki je zraven namesto Dese - ista igralka, kakor una, ki je bila na TV Poper?? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.... ali je ta Ana-liza (Nataša Tič), ki je zraven namesto Dese - ista igralka, kakor una, ki je bila na TV Poper?? :? :hmm:

ISTA.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ful čudno zdi...sicer nisem bila redna gledalka Tv Popra (kadar sem pač morala), ampak kolikor se spomnim je bila tista igralka bolj ''okrogla''.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ful čudno zdi...sicer nisem bila redna gledalka Tv Popra (kadar sem pač morala), ampak kolikor se spomnim je bila tista igralka bolj ''okrogla''.... :?

in mlajša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je hotela priti k Mariotu ni smela biti preveč podobna Desi :

1.ne tako mlada

2.ne tako debela

3.ne tako pametna

4.ne tako kultivirana

5.ne tako gospodinjska

6.IQ ne večji od voditeljevega

....

...

..

.

točka 6. ji je delala največji problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Krog je sklenjen. Spet Mario, Helena Blagne in še njena tašča. :wacko: Pa krščen matiček. A bo naslednjič še njenega strica privlekel v oddajo :ph34r:

Helenca je pa spet zapravljala. Spet si je malo nategnila obraz, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helenca je pa spet zapravljala. Spet si je malo nategnila obraz, kajne?

Hehehe, ej, niti pod razno ne spremljam ne oddaje same, ne nategnjenosti njenega obraza :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo, da ženske dosežejo kar čjo s tisto rečjo med nogami. Zgleda, da mario dobi vse z ritjo, sicer ne vem, kdo bi ga še plačeval :cry:

ps. sorodnost mojega imena z njegovim je golo naključje. jaz imam raje punce :004 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ana-marija je pa zakon...jst sem se smejal ko je rekla da njo vedno gledajo po televiziji fantje in pravijo da rokomet trenirajo...mario pa ni zastopu zakaj se folk reži...kot da ni še nikoli...treniral.... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo, da ženske dosežejo kar čjo s tisto rečjo med nogami. Zgleda, da mario dobi vse z ritjo, sicer ne vem, kdo bi ga še plačeval :cry:

ps. sorodnost mojega imena z njegovim je golo naključje. jaz imam raje punce :004 .

In ,če bo potrebno, bom o tem tudi pričal !

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste gledali polnočni klub, kjer so se pogovarjali o Komedijanstvu (Hribar, Jonas, Desa, un iz Viktorjev :? ) in je Desa govorila iz česa vsega se ni smela norčevat pri Mariu in kok umsko zaostal humor se tam grejo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste gledali polnočni klub,

Sem ga gledo in se nisem mogo načudit Jonasu - kaj tip je na igli al kaj? :hmm: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste gledali polnočni klub, kjer so se pogovarjali o Komedijanstvu (Hribar, Jonas, Desa, un iz Viktorjev :? ) in je Desa govorila iz česa vsega se ni smela norčevat pri Mariu in kok umsko zaostal humor se tam grejo?!

gledal tudi sam...tisti iz viktorjev pa je Jurij.....jonas je res hiperaktiven bi mu bilo treba dat kej za delat.....hribar je faca..... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da je Tistega lepega popoldneva še edina pametna oddaja na nacionalki. Mario je itak podn. Odkar pomnim isti koncept oddaje :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tistega lepega popoldneva se je začel mal kisat, neke nove rublike:(meni čist nemogoči) rubliki---un bebo iz štajerske, pa tist trač z globokoumnimi komentarji---tako, da hvala bogu, da je lepo vreme in me v bistvu BK kaj je na tv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!