Skoči na vsebino

Nedeljski večeri z MARIOM


Priporočene objave

Sem ga gledo in se nisem mogo načudit Jonasu - kaj tip je na igli al kaj? :hmm: :kva2:

Sam štekat moraš kaj je hotel povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam štekat  moraš kaj je hotel povedat.

...na isto IQ frekvenco ali v isto stanje :?

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam štekat moraš kaj je hotel povedat.

Razmisljal je cisto normalno in povedal tud kaj pametnega, ampak si opazo kak se je obnasal ko ni vedo da ga snema druga kamera? Zavijanje z ocmi, totalna zivcnost, kar neke cudne kretnje z rokami, neke cudne grimase,...pa napadalnost in agresivnost nasplosno. Takega ga nisem ravno vajen. Whatever...cist vse ni o.k. z njim pa reci kar ces .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavijanje z ocmi, totalna zivcnost, kar neke cudne kretnje z rokami, neke cudne grimase,...pa napadalnost in agresivnost nasplosno. Takega ga nisem ravno vajen.

Mogoče je pa res v kakšne zvezdniške scene padel. Če visoko letaš izgubiš stik z relnostjo...

Mislim, da je stik z realnostjo izgubil tudi Mario. Isti gledalci(en del jih je že pokojnih), iste face, isti koncept.

Priznati je treba, da na drugih tv vsaj poskušajo kaj novega.

Ja Tič-eva, ta se pa zgleda spozna na vse dejavnosti v zvezi s tiči in športi povezani z njimi. Imam občutek, da je bilo nerodno Mariu kot tudi Vidu.

Pa LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavijanje z ocmi, totalna zivcnost, kar neke cudne kretnje z rokami, neke cudne grimase,...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa na to si mislil-se strinjam ja da ni glih vse čisto. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnji vikend sem gledal (kolikor so mi zivci dali), po odlomkih tistega mariota in njegov vecer..... nisem vedel naj se smejem ali jokam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnji vikend sem gledal (kolikor so mi zivci dali), po odlomkih tistega mariota in njegov vecer..... nisem vedel naj se smejem ali jokam.

Uporabi daljinca!!!!!!!

MOGOČE JE PA TO PARODIJA NA HUMORISTIČNE ODDAJE????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi daljinca!!!!!!!

MOGOČE JE PA TO PARODIJA NA HUMORISTIČNE ODDAJE????????

sem skoraj baterije znucal; pa niso ravno stare bile. :P

ja saj, zato sem pa vedno malce pokukal noter - in bil nazadnje razocarana, ker ni bila parodija. :cry: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznati je treba, da na drugih tv vsaj poskušajo kaj novega.

no saj na POP-u tudi že N let predvajajo vsako soboto in nedeljo isto stvar ... lepo je biti milijonar ... ne pa se noben ne zgraža ... sicer pa Mario :BUA:, ampak kaj, ko ima pa včasih dobre goste in moraš gledat .... :( :o B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je edina, ki ima kaj od nedeljskih večerov z Mariom kaj - Vale  :yea2:  :lol1:

:grim :004 :grim ampak ne z Galoničem ... .ups ... Galuničem ...

Sem v nedeljo prišla iz službe in malo štrcam po TV-ju (ker teletekst zopet ni delal), da vidim če je kaj zanimivega za pogledat. Pa štrcnem tudi na SLO 1 in tam ta pojava v beli obleki :rolleyes: ... neki časa sem mal :unsure: tako gledala v ekran pol se je moj Mariolino začel na vso moč krohotat, pol sem pa šla raje perilo obešat :wacko:

Hočko jaz ga ne morem gledat, tudi če ma dobre goste, tako kot tudi Stojana Auerja nisem mogla ... moja mami ga pa obožuje ... kaj češ, mamam je všečen :kva2:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kaj češ, mamam je všečen :kva2:

Vsem mamam že ne! :fight2: :fight2: :fight2:

p.s.

Sicer je pa meni Mario s Puntarjeve v Kopru bolj všeč. :rolleyes: :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa meni Mario s Puntarjeve v Kopru bolj všeč. :rolleyes: :wub: :004

Maaaaaaannnnnnuuuuuuuueeeeeelllllllaaaaaaaaaa....a tako :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!