Skoči na vsebino

referendum 4.4.04


Brrrm

Kolikšna bo udeležba?  

55 članov je glasovalo

  1. 1.

    • ve? kot 250.000 volilcev
      30
    • manj kot 250.000 volilcev
      25


Priporočene objave

V Mladini je bila objavljena razpredelnica o volilni udeležbi na dosedanjih referendumih.

Najslabše obiskani (trgovinski, elektrarniški, oploditveni, ... ) so zbrali okoli 250.000 udeležencev (dva ali tri tisočake več).

Kolikšna, mislite, bo udeležba na odpisanem referendumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlajfek je to tako lepo opisal, da sem moral malo plagiazirati....

"In tako bo 1% ljudi obkrožilo, kar bo pač obkrožilo, ker bo vedelo zakaj gre, ostali pa zato ker so...

...za Janšo

...proti NATU

...proti izbrisanim

...za Janeza

...za NATO

...proti Janši"

zato se mi zdi bo udelezba le presegla 250k ljudekoff.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj nekaj tisoč, predvsem deklet s 60 in več zimami na grbi, bo prišlo na referendum zato ker so...

...za Kučana :notworthy:

"...pa saj vsi vemo, kaj je naredil za Slovenijo" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj nekaj tisoč, predvsem deklet s 60 in več zimami na grbi, bo prišlo na referendum zato ker so...

...za Kučana :notworthy:

"...pa saj vsi vemo, kaj je naredil za Slovenijo" :lol1:

Bonsai jim je dal malo drugačne napotke ! Kaj pa sedaj ? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno kakšna propaganda po medijih proti udeležbi na referendumu... :D

Se je kdo že vprašal zakaj vsi zaganjajo tako paniko in vas prepričujejo naj ne greste na referendum?

Odgovor je sledeč: KER SE VAS BOJIJO! VAS IN VAŠEGA GLASU!

Se boste pustili vodit kot ovce?

Pomislite na svoj tošl iz kerga vam bi spet radi nekaj vzeli in dali nekomu kar ne da bi preverili, kdo je in kaj je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno kakšna propaganda po medijih proti udeležbi na referendumu... :D

Se je kdo že vprašal zakaj vsi zaganjajo tako paniko in vas prepričujejo naj ne greste na referendum?

Odgovor je sledeč: KER SE VAS BOJIJO! VAS IN VAŠEGA GLASU!

Se boste pustili vodit kot ovce?

Pomislite na svoj tošl iz kerga vam bi spet radi nekaj vzeli in dali nekomu kar ne da bi preverili, kdo je in kaj je...

Jaz bom šel pa pika :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno kakšna propaganda po medijih proti udeležbi na referendumu... :D

Se je kdo že vprašal zakaj vsi zaganjajo tako paniko in vas prepričujejo naj ne greste na referendum?

Odgovor je sledeč: KER SE VAS BOJIJO! VAS IN VAŠEGA GLASU!

Se boste pustili vodit kot ovce?

Pomislite na svoj tošl iz kerga vam bi spet radi nekaj vzeli in dali nekomu kar ne da bi preverili, kdo je in kaj je...

ti se se sicer vprašal, a odgovor si dal napačen !

si očitno že v čredi ovac, ki ubogljivo hodijo tja kamor jih "pastirji" napotijo ! :naughty:

evo ti popravca ! malo še razmišljaj ! .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude to isto in na enak način, kar in kakor ti meni zdajle tu nakladaš, mi vsak dan za šankom razlagajo razni podmladki združene liste in ostareli udbovski in policijski špiclji... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem na referendum, pa čeprav skor na nobenega brezveznega dosedaj nisem šel. Nihče mi ne bo govoril, kam smem in kam ne smem hodit, pa če se vsi na glavo postavijo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude to isto in na enak način, kar in kakor ti meni zdajle tu nakladaš, mi vsak dan za šankom razlagajo razni podmladki združene liste in ostareli udbovski in policijski špiclji... :D

Kaj se pa s takimi družiš ? :o

V pošteno družbo pejd ! :angry:

Kakšno Marijino družbo naprimer.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grem!

Ker, če bi se znali vredu zmenit, bi nas zadeva z odškodninami vred stala manj kot pa referendum, ki se ga bo itak udeležilo samo kakih 15% ljudi. :BUA:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grem!

Ker, če bi se znali vredu zmenit, bi nas zadeva z odškodninami vred stala manj kot pa referendum, ki se ga bo itak udeležilo samo kakih 15% ljudi. :BUA:

lp alena

Ja!!!!

Raje naj dajo men denar za gume in bencin. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja!!!!

Raje naj dajo men denar za gume in bencin. :OK: :OK:

tih bod´ in u vrsto se postaw´. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se čudmo?A še lahko kaj druga pričakujemo od naših vrlih politikov,

kot zapravljanje in spet zapravljanje(avijon,pa čoln pa pa.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi nas zadeva z odškodninami vred stala manj kot pa referendum,

Ne vem, če sem včeraj pri Trenjih prav čul, a, zdi se mi, da so na začetku povedali (Pop tv), da je do sedaj prišlo zahtevkov tam nekje po 440 milijonih tolarjev in 200.000 €. Pa je zahtevkov menda manj kot 100. Cena referenduma pa naj bi bila tam nekje okoli 600 milijonov tolarjev.

Tako, da zgornja navedba morda ne bo držala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zanimivo, kar naenkrat je referendum predrag, pa skrbi vas zapravljanje denarja in vse to točno v primeru izbrisanih. Kaj pa Kebrova bela knjiga, kjer je za svetovanje porabil 500 miljonov sit. Pa še to so si razdelile razne svetovalske firme, ki so ustanovljene prav zaradi tega--nek by-pass --na legalen način speljati davkoplačevalski denar.

Res pa je, vam pri zdravniki sedaj predpišejo-priporočajo namesto kalcijevih tablet, da uživajte več sira če nimate denarja pa jajčne lupine---efekt je isti. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa je, vam pri zdravniki sedaj predpišejo-priporočajo namesto kalcijevih tablet, da uživajte več sira če nimate denarja pa jajčne lupine---efekt je isti. :huh:

Kako, jih zmelješ pa ješ ?

A je lizanje dovolj ?

So tipi jajc v beli knjigi navedeni ?

Ali bo to v aneksu k beli knjigi, ki še ni zunaj ?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ranovo tradicionalno sprenevedanje s postavljanjem čimbolj posmehljivih in bebavih vprašanj... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude to isto in na enak način, kar in kakor ti meni zdajle tu nakladaš, mi vsak dan za šankom razlagajo razni podmladki združene liste in ostareli udbovski in policijski špiclji... :D

Ne smeš tolk za šank hodit. :huh: Potem morš pa take poslušat!!! :blink:

Raje se poslužuj božje besede v domači cerkvi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostareli udbovski in policijski špiclji... :D

a se jih še zmeraj po brkih spozna ? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REFERENDUM NI NIKOLI PREDRAG

Ker v volilnih komisijah sedijo čisto navadni državljani s ponavadi ne prav visokimi ali celo brez prihodkov (upokojenci, študenti ...), strošek referenduma ni starn vržen denar ampak je razdeljen med ljudi in je hitro spet v obtoku ... mnogim tistih par jurjev honorarja zelo prav pride in s tem ni nič narobe. V bistvu ene sorte sociala ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se jih še zmeraj po brkih spozna ? :ph34r:

:grim :grim :grim

Pa roke držijo v bok, pa nikol ne slečejo jopiča :kva2: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!