Skoči na vsebino

Poškodbe


dj_runner

Priporočene objave

Jerry, 10% motoristov, ki se zvrnejo na cesti z ograjo, umre zaradi tega, ker padejo pod ograjo, in zapnejo kolicek. :cry:

upam, da vam je ta tema v poduk, da se boste bolj v prihodnje bolj pametno vozili (kaksna ironija, da prav jaz to pravim... :P ), namrec, prevec je mrtvih, da bi se lahko vozili kot Italijani... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry, 10% motoristov, ki se zvrnejo na cesti z ograjo, umre zaradi tega, ker padejo pod ograjo, in zapnejo kolicek. :cry:

sam to je blo z mopedam hitrost 30-40km/h pa tko sm biv obrnen da tud če bi biv količek tm bi biv najhuj primer zlomlen reberalpa kej takga .) sam sm mu srečo pa ni blo količka O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je biv bl zimski čas tko da sm biv fejst debev oblečen .) je ps čist odvisn an lohk bi blo zlo hudo al pa čist nč... nemore nben rečt kva bi blo :hmm:

važn da ni blo nč O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zaenkrat še nism padu z rs-ko, seveda upam da tudi nikoli ne bom

je pa bilo nekaj zanimivih padcov z atx-om, avtomatikom

poškodbe pa so bile osnovne.....brez kože, presekano koleno, zvin gležnja, itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem 3x pado z avtomatikom. 1x zardi tega, ker mi je prednje kolo blokiralo bo dežju, 1x zaradi tega ker sem prevež položo po dežje, 1x pa zaradi tega ker sem si stopalko dol obrno, pa tak položo, da se je zadnja kola v zrak dvignla. Poškodbe: plavi fleki :)

Pa 2x sem pado s skuterom, 1x pri 5km/h po blatu (skuterju nič, jaz pa modrico na kolenu), 1x pa sem imel prometno nesrečo, pri kateri mi je policija s kombijom prednost vzela (in ne to ni 1. aprilska šala), na skuteru je blo 140 000 SIT škode (prednji armotizeri, prednji blatnik in prednje paltišče/felna; me pa še zdaj čudi, da ni stranska plastika popraskana?), jaz pa sem se mel buško na nogi, va obe koleni sem se udaro, pa v komolce me je fejst nabilo. Večjih poškodb pa še ni blo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

S frendico sve zanč na makedamu, k je bila luknja, se prevrnile. Ona ful orajsano koleno, jst orajsano koleno, komolc, in malo zapestje. Nič resnega na srečo... .)

Scoter pa...malce opraskan po zunanji strani ogledala, tam kjer je za noge dat je tud orajsan, pa ena nalepka mi je šla dol. Pa spredej mi je orajsan... :wacko: :( P.S., če mi kdo lahko kej svetuje kak lahko ga kej popravim, naj mi piše PM. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praske poskusi spolirat, če so pregloboke pa lahko samo prebarvaš s flumastrom ali original barvo, če jo imaš. Lahko pa jih tudi z vodobrusnim papirjem pobrusiš in nato prebarvaš, in se res ne bo nč videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreče, nesreče, mogoče kdo pozna kakšnega motorista, ki je ( jih ) še ni imel? Dvomim ( razen kakšnih starih prdcev na poni expresu, tako ali tako pa to niso motoristi).

Padec na Gameljnah, na cesti grbina, zaslepila me je svetloba Sonca, nisem videl grbine in in pok pri 95 km/ h po tleh, grozn občutek, čeprav v tistem času, ko "drajsaš" ali letiš nič ne čutiš in ne dojameš kaj se je zgodilo, tako da mislim, če padeš z motorjem in umreš ( boh´ne daj) je isto kakor, če si metek v glavo potisneš. Po padcu sem imel ožgane prste zaradi grobega cestišča, prerezano roko, s kamni prestreljeno kevlar IXS jakno, odrajsano koleno ter stegno. Motor Gilera je bil obrušen na levi strani in zasukane prednje vilce. Imel sem veliko srečo, ker sva z motorjem drsala po tleh cca. 15 m in to 1 m stran od "gameljške" hiše.

Glede zaščitnih ograj, so imeli prodajalci motorjev neko akcijo, tako da so zbirali podpise, da bi uredili vozišče in odstarnili in prenovili nevarne zaščitne ograje.

<_< :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še jest...

sicr sm padou s tomosam ampak uredu :D

dobre dva mesca nazaj sm padu z atxam u dežju k mij zablokiral tapu kolo in razbu komolc... 5 šivov... gnoji se mi še zmerej :S celo roko sm mu popajsano...

kšn let nazaj sm pa dostkat biu na tleh z apnam :D enkat sm prou čudn po gmajn prletu in mij apn padu na nogo in to tuko nesrečn da mij polomil(nalomil) palec na nogi...

poj naslednič sm mu gips na desn nog ampak vozu sm se še zmerej :D

sm prletu z ene 70 km/h in mij zablokiral taprvo gumo...

motor padu na gips.. gips sm mu čist uničen(spajsan,polomlen) ampak me je rešu.. če ne bi imu gipsa bi mi zihr polomil nogo :S

no z gipsam sm odletu še ene parkat ampak ni blo sile(spajsana kolena,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pazo ce ze imam gips in me resuje je tako??? mladina mladina :lol1:

Ni kaj jaz bi na tvojem mestu o kakem kombinezonu ze razmisljal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... jaz sem padel 1× z krosko star sem bil 13 let in sem se razbil z krsoko 185ccm izgubil sem en zob usnico sem imel petrgano, nos zjeban , ter koleno, in pa po celem telesu odrgnine!

drugače pa z skuterjem hehe zadnič ko sem se po njivi vozo :D oz sem z prevlkim gasom zapeljal na njivo pa me je spigalo :D (meni ni blo nič skuterju tudi ne razn tega da je bil celi btaln koda bi ga koro po blatu saj v bistvu ga tudi sem hehe :P)

in pa ko sem bil še mlajši sem vedno mel neke tomose že od vrca dalje to so pa itaq bli nonstop padci hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno, vedno je potrebna zaščitna oprema, vsekakor.

Razen, če radi izzivate usodo.

Samo nekaj, kako to, da ne vidim nobenega "čefurja" razbitega na cesti z ukradenim motorjem? ( čeprav tega ne privoščim nikomur, ali pač ) .) Ima kdo odgovor na to? Jaz vem, pretrdo lobanjo (glavo) imajo, sama kost in arašid + dva koleščka za motorične zmožnosti. :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z gilero še nikoli padel, le enkrat z malo hondo ker sem speljal s polnim gasom pa do konca zavil. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jst sm se pa 2x razbil - obakrat z automaticom u enmu gozdu.

Ta prvič sm brez čelade letu navzdol, čez ene skale zapelu in buf.

Posledice: -zmečkan sredinec na desni roki (še zmerm krajši od tistga na levi roki)

-ročka od bremze zapičena v desno stegno

-presekana koleno in komolec (oboje po 5 šivov)

-prebit čelo

Ta drugič sm pa ene par salt čez polje naredu-s čelado in ostou cel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA sem 1× z bratrancovim avtomatikom zapeljal na neke korenina vlkem ker jih nisn vido, pa je malo falilo da bi pune v drevo se zalete, pol pa me še me je nakoncidvignlo skora več kot 1 m (bratranec bi zadaj z apn in vse vido) in sem prleto lepo na rit dol tak da me je mislim da skoraj 1 leto trtica bolela, avtomatiku pa ni blo nič, in doma sem rekel da mi je po ledu spodrsnilo pa sem na rit padel.

Potem z apn sem se zaletel v neki leseni kol ene 10 cm premera tak da sem ga prelomil, pa tudi luč na apn sem si pololim, pa še polno takšnih padcev je blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se pa 2x razbil - obakrat z automaticom u enmu gozdu.

Ta prvič sm brez čelade letu navzdol, čez ene skale zapelu in buf.

Posledice: -zmečkan sredinec na desni roki (še zmerm krajši od tistga na levi roki)

-ročka od bremze zapičena v desno stegno

-presekana koleno in komolec (oboje po 5 šivov)

-prebit čelo

:blink: :eek: Onemu pa smesno to :hmm: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sem imel z Gilero runner 50 Sp nesrečo... he po zadnjem sem se pelu pa sem zgubu ravnotežje pa sem stolku motor. Naredu sem za 58.000 sit škode, na meni je blo koleno krvavo, koža po trebuhu preklana al koker koli šivali so me. pa presekana glava ker nisem mel čelade. Eh zdaj vsaj vem česa ne smem dela. Sem se dost naučil iz tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladost je norost .)

Jst bom meu srečo, če bom sploh dočaku da bom naredu izpit za avto :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe je pa res do konca zjebal. Vso srečo pr nadaljni vožnji z motorjem.

P.S.: U kakšnm stanju je motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglejte si mojo temo. Hitrost je bila 50 kmh, da ne boste mislili ....Hanzijeva Hanzijada

to imas prav glede hitrosti, kolega je malo padel in si je cist koleno zjebal, zlomil kolk in lopatico, po 3 mesecih se na vozicku,eden drugi se je v tovarnjak zaletu pa je bil 3 v bolnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega se je peljal v blagi levi ovineh, in samo s KOMOLCEM zadel sprednji levi dell šleparja, špa se je končalo najhujše....na mestu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat iz neke revije:

Več kot 75% motorističnih nesreš se zgodi pri hitrosti manjši od 50 kmh in več kot 50% pri hitrosti manjši od 25 kmh

life can be a bitch :doze: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!