Skoči na vsebino

Poškodbe


dj_runner

Priporočene objave

Citat iz neke revije:

Več kot 75% motorističnih nesreš se zgodi pri hitrosti manjši od 50 kmh in več kot 50% pri hitrosti manjši od 25 kmh

life can be a bitch :doze: :cry:

Ta "stastistika" je zelooo zavajajoča. Zgodi se res...ampak kako, na kak način?? :hmm:

Ta hitrost ki jo navajaš je recimo "tik pred trčenjem" .)

Kaj paj je bilo prej, pa je druga zgodba... :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@the stroj: briga me v kakem stanju je bil motor. Bil je totalka, se pa že dve leti lepo spet vozi, medtem ko jaz ne bom nikdar več hodil kolikor toliko normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še nerergistriranega yugota je mela :?

ampak brigajo me take "malenkosti",(zavarovalnico pač ne :blush: , nesreče se pač dogajajo, tudi sam sem že povzročil nesrečo in če jo narediš pač se ugrizni v jezik, ne pa biti bolj pameten od papeža) skratka moti me njihovo obnašanje po nesreči :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tud en tip zbil (sm bil peš) na prehodu za pešce. In pol jasno je bil on čist bogi, pa je prosu nej ne kličemo policije, ker bi mu izpit uzel (on ga pa rabi za službo k je poklicni voznik). Nakar mi ugotovimo, da je ta tipček sin od naše sosede :hmm: :grim In pol zarad dobrih sosedskih odnosov (njegova mt uči na šoli k jo obiskujem) nismo policajev klical :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!