Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

hm gre dost zate če si meu prej 50cmm motor ni števca tud mešance ne dela sama .) mal je špartanska ane sem okolca škofje loke iz kje si ti pa ni razjahana :OK: je mela pred 15 uramih generalko

pa če si boš kupu kross 2t morš nujn devat not tts ali motul 810 al pa kej 100% sintetičnga ostalo je za mopede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte fantje kaj se sploh še s temi husqami zafrkavate kupte japonca al pa KTM pa mas za dolg cajta mer ce mate pa se mal dnarja si kupte pa 4takt pa je sploh mir sam je pa treba vse motorje primerno vzdržvt.(menjava olja na 6ur, mazanje ketne, pranje filtra...) krispi_rolls pa ne kupt kr tko na blef se prej fejst prepriči pa upraš mal kaj vse morš vzdržvt k mam občutk da ne veš glih kako stvari špilajo.(ej norc 16 kaj je to tts??,A ta tvoja husqvarna sama dela mešanco ane....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej človek eno prblizno ceno reč

k me res mika ta tvoja husa

aja pa hvala moto mirko....... se bom pozanimu

mal mi bos pa se ti kj svetovou ane........ pa ti tut shumi

čene pa jz sm iz okolice lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo človek :blink: :blink: s kje si, da take vn mečeš :blink:

Glej... smo v dobi interneta. In če si ta forum najdu boš tudi v atu google znal vtipkat marsikaj (upam, da me ne boš prašu kaj je google :slap: ) tudi testi motokros motorjev pri nas, da se ne govori kaj vse najdeš v angleščini... (to je tuj jezik k se ga govori povsod btw)

V huskvarno se zaletet je ku d bi s sankami salamo rezu... Motor je razsulo na dveh kolesih, brez izjem pri husa liniji. Tako da ti svetujem, da se izogibaš huskvarn...

Pa dej si še kako revijo preberi in kake oddaje poglej in po internetu prebrskaj preden sprašuješ take bolane!

Da boš vedu vsaj to, da se v slovenščini pogovarjamo (kaj je TTS :lol1: )

Sej zdej je šola, pomoje d maš cajt... v petem razredu pa ni tolk snovi da bi ti cajt za učenje pobralo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej ne bod prevec pamtn...........

kt da si pa se ti rodil pamtn

....... pač prej me področje motocross ni tok zanimal tko da pac nevem.....( pa

vprasat ni greh btw)......

pa če misls da sm u petem klasu si se kr fajn zmotu (9.r)

pa se neki ti kilavac ta forum ni namenjen za tvoje kritik..... ampak jih za te zadeve da kej kdo praša

HUQVARNA pa je zakon in sm preprican da se se marsikdo na tem forumu strinja z mano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej ne bod prevec pamtn...........

Nism :grrr Sam povedal sem ti kar je res.... resnica nekatere boli... pač :blink:

kt da si pa se ti rodil pamtn

....... pač prej me področje motocross ni tok zanimal tko da pac nevem.....( pa

vprasat ni greh btw).....

Tudi moje ni bilo do pred 5 mescu nazaj..... pa nevem če boš kje dobil take blesave izjave z moje strani :? :hmm: :doze: Lahko pa priznam, da vem precej več kot ti :)

pa če misls da sm u petem klasu si se kr fajn zmotu (9.r)

Se opravičujem.... daleč si že za 5. razredom :OK:

pa se neki ti kilavac ta forum ni namenjen za tvoje kritik..... ampak jih za te zadeve da kej kdo praša

BTW: vsaj na mojem izgledu foruma piše gizmOkak :blink: in ja forum je namenjem mnenjam in kritikam... si prašu, sm povedu... če misliš da je pa forum namenjen temu za kar ti praviš..... potem se mi zdi, da ti ne spadaš sem :hmm: al se motim, če ja me popravi prosim :)

HUQVARNA pa je zakon in sm preprican da se se marsikdo na tem forumu strinja z mano

Ogovor si že dubu, tik nad mojim postom je :naughty:

LP GIZMOKAK O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krispi rolls...rajs zacni brat od zacetka iz prve strani,boš mybi kj pamtnga prebral.pa ne boš spraseval takih traparij!ker če bi te res zanimal bi prvo probal poiskat informacije,sj tja do tretga letnika šole nas boš pa mrbit ulovu če si ne boš postavlu takih uprašanj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti gzimokak tvoj msn pa se bova midva use zmenla

k mi grejo take fore ful na kurac.................

jz sm pac vprasu stvari zto k jih nism vedu ne zato da bos ti zdj pamtn

...... jebi ga pac vec ves.........zarad tega se ne rabs bit nesramn............lah

pa mi kej poves ce tko use ves ne pa da kritiziras........ pa forum je namenjen kvečem kristikam

glede motocrossa pa te fore ne pa za kritiziranje folka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej jebem vam................ MATER

pa noben od vaju se ni tak pametnjakovic rodil grem stavt

tut vidva sta mogla kdaj koga kej uprasat..........

če sm se pač pred pou mesca zacel zanimat za to .... ubistvu se kasnej

ne morm ze kr use ved

pa ce sta tok pametna lahko to delita z drugimi ce sta za kaj seveda

pa sigurn tut vidva na kksnem podrocju manj vesta k jz pa vaju zato se ne zalm

dej shumi1 tvoj MSN plis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shumi1 iz kje si bl tocno k jst sm tud iz okolice škofje loke....železniki

pantera a se ti kaj znana crf-ka zdi?

jst sm pa s polanske doline

mam msn shumi11@volja.net

husqvarna ni nikakor slab kros motor je je isto kot ostali edino ima nekaj dražje dele

motomirko glede na tvoje izjave izgleda da tudi ti neveš prav veliko a si že imel kdaj husqvarno k si glih tok pameten :blink: kaj pa voziš za en motor

4t kross majo vlik več stroškov kot 2t pa še kurjo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz od 125cc 2T priporočam japonca ali KTM. S Husqvarnami se nebi zafrkaval ;)

krispi_rolls@ če praviš, da ne veš kej dost o teh zadevah, potem tudi ne trdi, da je Husqvarana tako dober motor, kot praviš , da je ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shumi1

motomirko glede na tvoje izjave izgleda da tudi ti neveš prav veliko a si že imel kdaj husqvarno k si glih tok pameten kaj pa voziš za en motor

Jst še nism mev husqvarne in je tut nikol ne bom mev vozm pa kawasakija kx250f ker je to vsaj motor ne pa motorka. Pa vem dost več kokr si ti mislš husqvarna pač ni za motokros in tko vsaj še en cajta nebo ker je pretežka in neokretna lepo te prosm pa poglej mal okrog sebe a se kšn z standart husqvarno voz med prvimi neeeeeeee ker se ne da!!!!! In to ti pove da pol tut ni užitk se vozt če morš tisto motorko na dve uri šravfat k pa dela pa še vedno ne gre tko k je treba!!!!!

fantje kaj pa mislte o temle?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1007695

Na vzven je že lep pa piše da je zamenjan bat to ni niti tolk pomembn kokr to da so ventili zamenjani in pravilno nastavljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadnjič vozu letnik 2004 in nisem mogu verjet kako vozen je ta motor. Tale pa poleg dobre ohranjenosti in racing delov zleda za povrh še neverjetno lepo. Bi ga takoj kupil, samo 1,2 miljona je kr dost denarja :wacko:

PS: A ni ta motor bil enkrat na testu v Motorist reviji (lanski motor od Smrekarja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husvarna je bla zlo dobra dokler je ni kupila cagiva( al gilera - nism preprican) in od takrat je husa nicla od kroske... okvir je tezek in sam po sebi ne nic posebnega, sama masina je tezka (ne recm de ni dobra) in deli za njo so predragi, s tem je masa celotnega motorja tezja, s tem pa se poslabsa vodljivost,... huqvarna se ot takrat ne more prebit u vrh motokrosa zato so zacel na motor dodajat razne p****rije kot je naprimer elektricni zagon motorja - mislm kaj rabs dodatnih 7 kg teze na kros motorju?

ce bi ze kupvou evropejca bi uzeu novga KTM-a(s tem mislim letnike 2007), drgac ti pa priporocam Hondo - ki ga ni nobenga de bi jo zgrajou de bi jst vedu, Yamaho ali Kawasaki/Suzuki(sam razlicne plastike)

dobr tole je moje mal bl laicno mnenje, odloc se pa sam, sam vedi de ti hocmo sam dobr ;) :yes: :)

Sem zadnjič vozu letnik 2004 in nisem mogu verjet kako vozen je ta motor. Tale pa poleg dobre ohranjenosti in racing delov zleda za povrh še neverjetno lepo. Bi ga takoj kupil, samo 1,2 miljona je kr dost denarja :wacko:

PS: A ni ta motor bil enkrat na testu v Motorist reviji (lanski motor od Smrekarja)?

smrekar je lani vozu se Yamaho ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA sem že pozabu, ker je dost cajta od tega, ko sem to bral. Ja res je bil lani Cajzek na KX250F :blush:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaho ali Kawasaki/Suzuki(sam razlicne plastike)

to pa ne bo držalo yamaha je čist drugačna kawasaki pa suzuki pa sta v določenih modelih ista samo letošnji modeli so že popolnoma drugačni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jz bi kupu husqvarno tm letnik 2000 al pa 1999 tkrt pa jih najbrz

se niso kupl.......

kaj misls reXton

pa nasploh sm o teh bl starih husqah slisu velik dobrga (recmo do l 2002)

da ma kao ful lep zvok pa da 125 ccm ful dobr potegne.....

bos ti husqy kej povedu k me tvoj vzdevk mal spominja na husqvarno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!