Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

grecar je biu 4ti, pol je prehitu mislm da mulca,, pa potem dobu se en mest ker je j. irt padu, in koncal na 4tem mest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to je pa že res neverjetno, da mu ta KTM tok problemov dela :headbang: :headbang: :headbang:

Mogoče kdo ve zakaj je sploh menjal znamko??? Ugodnejša ponudba, al kej drugega???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bekanovicu speet crknul neki motor vcer na derki!!? :? :? Cist posac se je pelov, neki gledov dol prot ketni? Ni mi jasn kva se dogaja z tem KTMom... A ker ve kej vec? Skoda za poba k zgubla tocke, k 0 nabija, pa bi ob pirliki napak za najbolsih lahk pokaserov celo kaksno zmago,...

jst sm ga vidu da je padu k svina pa nemore zmagat če ga je gerčer prehitu :headbang: :headbang: gerčer je prehitu žafrana ne pa mulca mulc se je drugo vožno full dobr pelu

Popravljeno . Popravil Moto Mirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sm biv u lembergu se fantje pelajo za znort jst bi se pomojm vozu s prvim u 65 klasi open tekme sploh niso zanimive pa 65 tut ne. sam meni ni jasn kako gerčar ni ujev j.irt 1 vožno drugo vonžno pa če bi bla 5 min dalša tekma bi mulc zmagu tko da pomojm irta sam štarti rešujejo :? :? sam p.irt je biv pa hitrejši od molnarja sam je naredu preveč napak,ostali 85 se pa ne pelejo nikamor. tekme so ble pa zanimive :OK:

Se lahko postavi uprašanje če sta Irta vozila na 100 % :naughty: . Mulc for sure dodatnih petih minut ne bi zdržal tak tempo :wacko: .

Beks se je za KTM odloču, ker se mu je zdelo, da če kupi fabrško specialko, da bo to najbolj ziher. Poleg tega naj bi bil to najmočnejši motor v 250F klasi. On ni ravno pri ta lahkih in rabi raketo. Zdej je pač kar je :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že slišal tudi, da baje pri KTMu kr vrste stojijo, za popravilo teh SXS specialk! Bekanoviču pa želim več sreče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že slišal tudi, da baje pri KTMu kr vrste stojijo, za popravilo teh SXS specialk! Bekanoviču pa želim več sreče :grim

JA SAM RES ZAKAJ NIMA HONDE TKO K LAN PA BI BIV FUL DOBR :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!pa ak vam ni jasno, ka niste gledali dirke :? :OK: ....prvo kot prvo je biv gerčar v drugi vožnji tretji, muleca pa definitivno ni prehitu ker je biv že precej za njim, irt je pa res padu ja.samo kakšno ej to dirkanje med bratom irt katastrofa, pa naj mi samo kdo oporeka ker smo vsi dobro vidli ka je blo tam na dnu......spuščata se med sebo da bosta oba na boljšem, haloo, in to naj bi blo dirkanje!pazte se muleca in gerčarja, sploh gerčarja, ker legenda se rojeva....(drugi sašo kragelj) :D :D

bekanovič ma pa res sranje stem motorjem, ne evm zaka lih ktm-a, bolj bi bla yamaha, honda, al pa vsaj suziki, ker ktm vsaj tako zgleda še ni tako konkurenčen....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejbike, dobrodošle v moškem svetu motokrosa ;) :wub: . :rolleyes: Evo rezultati, da ne bo štala :rolleyes: .

Pa še foto, da vemo kdo je kdo, tko u stilu "mednarodno";

Foto. mAtjaž koŠir proudly represent:

Slovenian National Motocross Championship

Lites Class:

#32 Matevž Irt :grim

#49 Jernej Irt :OK:

#62 Klemen Gerčar :naughty:

#46 Toni Mulec :yea1:

#16 Rok Bekanovič :hmm:

MX_125_Skupaj.pdf

post-7006-1179209637_thumb.jpg

post-7006-1179209676_thumb.jpg

post-7006-1179209713_thumb.jpg

post-7006-1179209753_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D sem misnla da je moški svet motokrosa bolj usmerjen v spremljanje dirke .) no ja zleda se motm :slap: evo še moja malenkost-dve fotki od mnogih :OK:

foto by:metuljcica

aja to sm še misnla prašat.kaj gledate kej na kanalu športklub reporataže z vsake dirke v sredo zvečer????sicer kvaliteta ni najbolša ampak končn se neki razvija....končno nekej od slovenskega motokrosa :OK:

lp

post-15655-1179235947_thumb.jpg

post-15655-1179236036_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa mislu da je motokorss moska zadeva in da bomo mel vsaj kle mal vec miru pred zenskam :cry: :headbang: . Evo pa sm spet na istem. Ce me ze bejba prmer pusti, ko se lotevam crosaa, se pa spet kje ksna najde, da pokvar moske uzitke. :eek: :P :P :BUA: .) in me sekira... :cry: :blink: :P

AJA, slikce so pa hude!!!

Popravljeno . Popravil rocky_zupca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj joj no :( ka pa je narobe že ženske spremljamo motokros......lahko bi bli veseli :yes: sj sm sam povedala da ne spremljate lih dobr dirke.....s tem pa ja ni nč narobe :hmm: eh pomoje da ne :lol1: ful kvarm moške užitke ja :lol1: :lol1: dej ne me smejat....... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decki neke samo bom povedal. vozim Ktm SXSF 250. 200 na leto narejenih. Letnik 2005. 44+5 konjev. Try me=) Ceprav vem da ni vse odvisno od motorja samo vseeno try me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe fotke...jaz furam yamaho yzf 450 pa kr trga... :grim

sicer pa r1 še vedno zakon. Če smo že tam, merjak pocufa vse te wnbe-je kar ste jih do zaj naštevali.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna mybe kdo GregoR jeSeneka vozil je open r2 z hondo crf 450 04 letnikom? ded ga owna=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa mislu da je motokorss moska zadeva in da bomo mel vsaj kle mal vec miru pred zenskam :cry: :headbang: . Evo pa sm spet na istem. Ce me ze bejba prmer pusti, ko se lotevam crosaa, se pa spet kje ksna najde, da pokvar moske uzitke. :eek: :P :P :BUA: .) in me sekira... :cry: :blink: :P

AJA, slikce so pa hude!!!

Sam tebe pa res moti če kaka ženska kaj pripomni. Zdle se grem še enkrat prijavit kot moški in bom napisala nekaj o motorosu in me prav zanima kako boš odreagiral?! 100% boš reku:"ej model, maš prav..."če pa bi to jaz napisala oz. katera druga predstavnica ženskega spola bi pa ziher komentiral, da me pa nič ne vemo...in kaj kr neki bluzimo...

Tud mene si takoj kritiziral ko sem nekaj napisala, sam pa še bratov Irt ne ločiš. In tudi jaz opažam, da je njuno dirkanje zmenjeno oz. Jerneju bolj privoščim zmago, saj se fant trudi, sam kaj ko dobiva navodila naj naprej spušča Matevža:(

Lp

Popravljeno . Popravil ancika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo bol se psloh ne bi mogla strinjat :OK: Supr si povedala :worship: :worship: :yea1:

rocky_zupca verjem da o motokrosu, kar se tiče dirkanja, vem več kot kateri tip tuki gor....Pa ne da bi vs dj diskriminirala....samo ne se vn vlečt če vidš da mam prov :nono: Tale moški ego je mal prevelk. Veš obstajajo tut punce ki jih motokros in motorji zelo zanimajo.....in ki pridejo na vsako dirko zaradi ljubezni do tega športa, tako da... :yes: :D

ja brata irt mata praktično vedno svoje dvoboje, sem že vidla kak njun oče kaže jerneju naj upočasni, mislm ne vem no, če je dirka naj bo fer, ne pa tk...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! dogajanje na tekmi v Lembergu!

Nedelja 13.5 je bila res vroča nedelja,še za bolj vročo pa so poskrbeli tekmovalci!Še posebej v drugih vožnjah!pa si poglejmo:

85ccm člani:v prvi vožnji je prepričljivo zmagal Aljoša Molnar.Peter Irt mu je lahko le še sledil z svojim motorje.Bolj napeta je bila druga vožnja.Molnar starta kot prvi,takoj za petami mu je bil Irt,ki mu je velikokrat prišel kolo ob kolo,toda Aljoša je pritisnil na gas in si pridobil zopet nekoliko manjšo prednost,ki pa mu ni zadostvovala do konca druge vožnje. V zadnjem krogu ga je Irt prehitel in vsi smo mislili,da je zmagovalec znan.Toda zgodilo se je neverjetno Peter Irt pade,na istem mestu,takoj za njim pa še Molnar.Tukaj se je odločalo o zmagovalcu,kdo se bo prej pobral,prižgal motor in nadaljeval z vožnjo.Molnar se je resda hitro pobral,obrnil in se peljal zmagi naproti! Peter Irt pa se je moral zadovoljiti z drugim mestom!

125 ccm:Tudi tukaj je veliko tekmavalcev,ki lahko posežejo po samem vrhu.Toda sedaj sta na vrhu Matevž in Jernej Irt.Nekaj malega do vrha še manjka Klemenu Gerčarju,pa tudi Mulecu ne mankja veliko.

Prva vožnja:Starta najbolje Gerčar,za tem mu tekmoalci zaprejo pot in že zdrsne na 4 mest:Na vodlinih mestih sta bila brata Irt in Bekanovič.Toda Gerčar se ni pustil in nadaljeval z odlično vožnjo.Prehitel Bekanoviča,in lovil Matevža Irta.Za tem Matevž pade,se prebija naprej in na koncu zasede 4 mesto,njegov brat ostane prvi za njim pa Gerčar ter Bekanovič.

Druga vožnja:Zopet,še boljše starta Klemen Gerčar in zopet mu ni usojeno.Na vsaki strani ga"stisneta" brata Irt in Klemen zdrsne nazaj,še dobro da ni padel! Brata Irt zopet na vodlinih mestih,za njima Žafran,Mulec,Bekanivč in Klemen.Mulec prehiti Žafrana,Gerčar pa Bekanoviča.Ob progi se je slišalo močno navijanje za Gerčarja in Muleca.Klemen nato prehiti Žafrana,za tem se na prvih dveh mestih M. in J. Irt spuščata med sabo,da prideta do večje prednosti v skupnem seštevku pred tretje uvrščenim.Mulec se je v drugi vožnji pelal odlično,lovil ga je Gerčar, a si je Toni nabral tolikšno prednost,da ga Klemen ni mogel dohiteti in prehitet.Ko je štarter pokzal + 2 kroga,se je vedelo da bo zmaga zopet odšla v Sitarjev klub.V zadnjem krogu pade Jernej Irt in zdrsne na 4 mesto.Na koncu zmaga Matevž Irt,drugi postane Mulec in tretji Klemen Gerčar.V skupnem je zmaga pripadla M.Irtu,drugo mesto,J. Irt in tretje mesto Klemnu Gerčarju.

KLjub tretjemu mestu se Klemen nasmeji in odide proti kombiju.

Toda,kort je metuljčica rekla,da se legenda prebuja,je res , in upajmo da že na naslednji tekmi 3.6 Slovenj Gradcu pokaže,da je fant,ki še vedno premaga prvouvrščene ter se veseli zmage.

Klemen Gerčar tekmuje tudi vEvropskem pokau 125 ccm junior in je v skupnem seštevku na tretjem mestu

in res upajmo,da mu uspe tudi v državnem prvenstvu zopet priti na prvo mesto!

Držimo pesti,da mu to uspe!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto fantje tako se spremlja motokros :D dobro napisano krossss :yes: seveda se je slišalo glasno navijanje za tončeka in klemena....če smo se pa drl ko zmešani tm :lol1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups pozabla sem še tole:, v drugi vožnji,da je odstopil Rok Beaknovič,ker mu je crknil motor,tako da v drugi vožnji zopet ni dobil nič točk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš obstajajo tut punce ki jih motokros in motorji zelo zanimajo.

Oh, ko bi o moji takole rekel :doze: ..., potem bi se jaz lahko bolj posvetil vožnji, ona pa bi spedenala cel motor :) , pa še kak EUR zraven pritisnila :OK: in bi (že skoraj) bil tovarniški dirkač :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne rabiš nevem kake podpore... meni dopade že samo če se kera punca pr strani zadere za tabo :D več kot dovol... čimveč takih rabmo. Če zna pa še kej pametnga povedat zraven, še bolš! Samo povejte mi kje rastejo take :? :P grem koj eno ubrat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!