Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ja sj se razume usak gleda tekmo iz svojga uzornga kota ane in si usak po svoje misle :OK: zato so tut tok različne obnove sam ženske mate pa rade gerčarja je lep a :? drgač pa pirurirc ti bl poznaš te fante pa dej kej povej če se irta res spupščata me zanima :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gerčar?ma on ga je faca......dobrovolček.....ne morm sodt če je lep je mal mlad no :D ma 16 let tk da....sam da se pr teh letih kosa z dost starejšimi, svaka mu čast, jst ga občudujem :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gerčar?ma on ga je faca......dobrovolček.....ne morm sodt če je lep je mal mlad no :D ma 16 let tk da....sam da se pr teh letih kosa z dost starejšimi, svaka mu čast, jst ga občudujem :OK: :worship:

aja pravš da se kosa z starejšimi ma kok je pa str j.irt :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah to ne vem...more bit tut tm nek.....sam kokr jst vidm sta matevž in jernej tko no vedno slabe volje na dirkah in tko-ne vem zakaj :? :?

pa sj nimam nč proti irtoma, sma pač navijam za gerčarja in muleca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Krosss je res podrobno napisal, samo je nekaj, ali izpustil, ali spregledal ali kaj jest vem. Recimo pri klasi 85 je v prvi vožnji kmalu po štartu Peter I. prišel v vodstvo in tam padel, s tem pa izgubil prvo mesto, ker je Molnar pobegnil (nazaj domov :lol1: ). Se pravi da ni bila zmga tako prepričljiva, ker je tu botrovala napaka Irta. Drugo vožnjo je Krosss opisal fenomenalno, le da je tu falil pri lokaciji padca. To ni bilo na istem mestu. Prvič je Peter padel na treh četrtinah proge v desnem ovinku, drugič pa v prvi četrini pred levim ovinkom. Krosss ne razumi tega narobe. :worship: Vsaka čast tvojemu poročilu, vendar če se spuščaš v podrobnosti bodi v njih 1000%. :hmm: Motiti se je človeško, z napako pa prevečkrat užalimo dotično osebo ali pa sprožimo besedni konflikt, kot je nastal med pripadnicami in pripadniki tega foruma :slap: :zzz: :topic:( za to ni kriv Krosss, da ne bo pomote).

Irti so praktično team :grim . Pet jih je in trije dirkajo :grim . Dva od teh vozita isto klaso :grim . Zagotoviti sredstva za izpeljavo sezone je verjetno njim najtežje :? . Meni se zdi povsem logično (pa če je to dirkanje ali pa ne) da imajo svojo strategijo :grim . J in M se že skoraj celo življenje vozita skupaj en za drugim :grim . Ponavadi je J. zadaj :grim . To se dogaja tudi na mednarodnih tekmah :grim .

Kaj pravte :afro2:

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Pa še eno o talentih. V nedeljo je bila dirka za svetovno prvenstvo in v klasi MX2 je bil po koncu prve dirke, okoli 20 mesta bivši svetovni prvak v BMX-u. (ne bi vedu v kateri BMX panogi) Ta fantiček že celi dve leti vozi motokros in se je kar kvalificiral v MX2 in tam odpeljal v sredini paketa. Res noro kaj. :krneki: Naj kot dejstvo navedem, da je bil lanski Evropski prvak v tej klasi Verbrugen, uvrščen tudi tam nekje :cry:

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Pa še eno o talentih. V nedeljo je bila dirka za svetovno prvenstvo in v klasi MX2 je bil po koncu prve dirke, okoli 20 mesta bivši svetovni prvak v BMX-u. (ne bi vedu v kateri BMX panogi) Ta fantiček že celi dve leti vozi motokros in se je kar kvalificiral v MX2 in tam odpeljal v sredini paketa. Res noro kaj. :krneki: Naj kot dejstvo navedem, da je bil lanski Evropski prvak v tej klasi Verbrugen, uvrščen tudi tam nekje :cry:

Uhhhh to pa je samo :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Res neverjetno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Pa še eno o talentih. V nedeljo je bila dirka za svetovno prvenstvo in v klasi MX2 je bil po koncu prve dirke, okoli 20 mesta bivši svetovni prvak v BMX-u. (ne bi vedu v kateri BMX panogi) Ta fantiček že celi dve leti vozi motokros in se je kar kvalificiral v MX2 in tam odpeljal v sredini paketa. Res noro kaj. :krneki: Naj kot dejstvo navedem, da je bil lanski Evropski prvak v tej klasi Verbrugen, uvrščen tudi tam nekje :cry:

Ne drži. To je blo na eni drugi dirki. Bom poiskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če je vse res? :eek: Prej se nisem zmotu :010 . Bilo je v Nemčiji in dotična oseba je Francoz, Gautier Paulin :OK: . Podatke sem dobil na Media Zone, kjer spremljam posnetke dirk in to je omenil komentator, ki ve kaj govori :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če je vse res? :eek:

Piše v Hopla :lol1: hec.

Moj komolc je že kul, včeri sm se že fjakal z mopedom okrog hiše pa na osmici pod hišo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ženske vozjo cross ;) Tukaj je manjša galerija slik iz prve dirke svetovnega prvenstva za ženske :grim

PS: Madona same čedne punce :rolleyes:

SLIKE

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nikakor ne bom narobe razumela Pirurirc ,pač smo človeški in tudi mi kdaj pa kdaj pozabimo:) lahko pa ti napišeš povzetke tekem,da ne bo prerekanj na foromu, a???:D :D

Ja,Gerčar je nekaj mesecev mlajši od Jerneja Irta(9 mesecev:D),tko da se Klemen kosa z starejšimi ja :) ,mlajši od njega je le še Deni Ušaj in Sašo Osenk.Drugače pa sta Gerčar in J.Irt letnika 1990 :) ,M. Irt in Bekanovič letnik 1988,Mulec pa okoli leta 1986 (samo nism 100%,če je,zdi se mi:D)

A se že kaj ve,če bo dp v Gradinu pri Kopru(24.6)???

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirurirc kaj je s tem media zone.zanč enkrat sm res plačala tisto da bi gledala svetovno prvenstvo mx1 v mantovi ko je blo, pa potem sploh ni delal? al morš to še kj extra narest.... :? :?

gizmOkak kaj ti drugač dirkaš tut v DP in akrapovič pokalu??če dirkaš, ktero cifro maš? :D

se pridružujem vprašanju če ej kaj novega glede Gradina pri Kopru???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nikakor ne bom narobe razumela Pirurirc ,pač smo človeški in tudi mi kdaj pa kdaj pozabimo:) lahko pa ti napišeš povzetke tekem,da ne bo prerekanj na foromu, a???:D :D

Ja,Gerčar je nekaj mesecev mlajši od Jerneja Irta(9 mesecev:D),tko da se Klemen kosa z starejšimi ja :) ,mlajši od njega je le še Deni Ušaj in Sašo Osenk.Drugače pa sta Gerčar in J.Irt letnika 1990 :) ,M. Irt in Bekanovič letnik 1988,Mulec pa okoli leta 1986 (samo nism 100%,če je,zdi se mi:D)

A se že kaj ve,če bo dp v Gradinu pri Kopru(24.6)???

Lp

Dp v Gradinu nebo.Papiri se urejajo samo do dirke nebo nič,tako da odpade.

Bliža se dirka akrapovič pokala v Mačkovcih.

Treningi so ob sobotah 12.00 do 18.00 in nedeljah 09.00 do 15.00 ter avstrijskih praznikih 09.00 do 15.00.

Torej jutri 17.05.07 progav Mačkovcih odprta 09.00 do 15.00 ,lahko pridete trenirat treniral bo tudi trenutno prvi v open r2 in nekaj drugih voznikov z zgornjega dela lestvice.

Za dodatne info.kličite 031-823-501 Dusan.

post-5758-1179333431.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni trenirate in tekmujete na veliko, jaz sem se pa danes po skoraj šestih tednih (poškodba kjučnice) spet mal usedu na motor in se zapeljal en krog okrog hiše.

Samo, da je brnelo pod ritjo, pa je bla duša potešena :OK: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni trenirate in tekmujete na veliko, jaz sem se pa danes po skoraj šestih tednih (poškodba kjučnice) spet mal usedu na motor in se zapeljal en krog okrog hiše.

Samo, da je brnelo pod ritjo, pa je bla duša potešena :OK: :rolleyes:

:OK: :OK: No in kako je šlo,za vikendboš že na progi ali pa boš še počival.

post-5758-1179340927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se že kaj ve,če bo dp v Gradinu pri Kopru(24.6)???

Lp

V Gradinu ne bo nič, ker so nas v Vrtojbi prosili če prevzamemo DP. Žal pa so to storili malo prepozno in smo se odločili, da ne. Bojo pa drugo leto že takoj v koledarju 2 dirke v Vrtojbi. Akrapovič za otvoritev, DP pa enkrat septembra! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: No in kako je šlo,za vikendboš že na progi ali pa boš še počival.

Nč še ne bo motorja na progi ;) zaenkrat samo bicikl, ker še mam tak čudn filing, da bi kost kr počla, če se mal bol obremenjujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nikakor ne bom narobe razumela Pirurirc ,pač smo človeški in tudi mi kdaj pa kdaj pozabimo:) lahko pa ti napišeš povzetke tekem,da ne bo prerekanj na foromu, a???:D :D

Ma, ne, ne, ne :grrr , sej ne, da ne bi bil dober moment. Ma, ne, ne, ne :grrr , sej ne, da ne bi bil dober ambient, ampak na dirkah se trudim s fotoaparatom in sem pol ful vesel :OK: , da zvem, kaj se je dogajalo, ker vsega, včasih večine ne zaznam. Se je zgodilo, da pa sem 85ccm spremljal. Pa sem dodal, pa še mal sem bil pameten. Ko naslednjič pozabim, bom :worship: hvaležen če boš dodala, prerekanja so pa pač prerekanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Media zone tud meni ni delal. Je pa treba met Windows Media Player 11. Najprej sm downloadu dirko. Zdej pa se moram vsakič ko gledam prijavt in pol začne plejat. Kako je za v živo pa nimam pojma.

Gizmo, Peter pejta na morje, jest sm bil dva vikenda zapored in čist druga roka. Tm sm jo mal namaku.Mal sm se že pelu. Me je pa mel zanč u Lembergu :doze: , je Aleš bil skurjen zarad bolezni in sm že hotu pelat pod njegovo zastavo :grrr :nono: :P . K sm pomislu, da bo Kragelj 5x mimo prletu, me je vse minil. Bom zdej začel počas (k da se drgač hitr pelem :lol1: :kva1: :kva2: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, Peter pejta na morje, jest sm bil dva vikenda zapored in čist druga roka.

Floskam js doma po ribniku :lol1: ne sej ni panike, danes pista, bom povedal al je šlo al imam spet longeto :headbang: :lol1: :lol1:

pa zdej k sm mel cajt sem mortizerje dal mauriju porihtat :naughty: da vidimo kaj je ustvaru B)

gizmOkak kaj ti drugač dirkaš tut v DP in akrapovič pokalu??če dirkaš, ktero cifro maš? :D

js dirkam po pistah brez vsake številke... sm prbližno kukr Pirurirc... z objektivom po grivah trenutno. Drugač pa letos prva tekmovalna sezona in brad new number #246... ravno je licenca domov pršla, sm fuknu vn komolc :headbang: :lol1: Furu bom pa samo akrapovič pokal 125 R2, državno bo še dekado let prehuda zame. Lih za veterane bom uletu v tisto konkurenco :lol1: Orehova vas bo počakala trenutno, Mačkovce pa bom vidu od fizičnega stanja komolca... sicer pa drug del sezone na polno! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziv!

sem nov na tem forumu

zanima me ce se splaca kupiti kawasaki kx 250 in koliko konskih moci ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!