Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

fantje!

kaj vi ko vozite, stojite na prsitih ali bol odzadaj pri peti????

kako pa v skokih??' :)

Za začetek bo na sredini, več kot odlično. Tudi na skokih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve zakaj ta viken ni bilo Saša Kraglja na dirki v Švedski MX3 :( :( :(

Živjo! Kot piše na eni spletni strani,da zaradi poškodbe gležnja ni odšel v Švedsko!

Toda po pogovoru z Sašom,je povedal da je biu na poti v Švedsko,ko je staknil nek virus (viroza) in je moral obrniti in oditi nazaj domov.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo pa dirka v Orehovi vasi, progo preurejajo, dodanih bo tudi nekaj novih linij zaradi skrajšanja zgornjega dela pri boksih. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo noro :naughty:

orehova je huda proga... pa še kadil se ne bo k jo znajo prpravt(no upam de se ne bo) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej ko ste govorili da ni pametno začet kr z 250kubičnim motorjem. Jaz sem se pred dvemi leti začel ukvarjati z motokrosom in sem iz "štirjaka" prešaltal na 250 kubično dvotaktno Husqvarno. In ko zdaj razmišljam se mi zdi to kar malo hudo saj sem z vsem učenjem začel na zelo močnem motorju tako da šele po dveh letih ugotavljam kaj vse lahko zmora takšen motor in kako se ga pelje da gre res tako kot je treba in vem da se imam še ogromno za naučiti. Tako da če bi jaz imel možnost izbire med 125 in 250 kubičnimi motorji bi za začetek veliko rajši izbral 125 kubične čeprav vseeno zdaj znam dobro voziti motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej ko ste govorili da ni pametno začet kr z 250kubičnim motorjem. Jaz sem se pred dvemi leti začel ukvarjati z motokrosom in sem iz "štirjaka" prešaltal na 250 kubično dvotaktno Husqvarno. In ko zdaj razmišljam se mi zdi to kar malo hudo saj sem z vsem učenjem začel na zelo močnem motorju tako da šele po dveh letih ugotavljam kaj vse lahko zmora takšen motor in kako se ga pelje da gre res tako kot je treba in vem da se imam še ogromno za naučiti. Tako da če bi jaz imel možnost izbire med 125 in 250 kubičnimi motorji bi za začetek veliko rajši izbral 125 kubične čeprav vseeno zdaj znam dobro voziti motor :)

Evo ga carja. :worship: Vsaka čast.

Krossss objavila. Kragelj poškodovan za na pot proti Švedski. Je pa na http://www.motocrossmx1.com/default.aspx?c...ews&id=1571 vse razloženo po agleško. Andreja Prel je zakon :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo pa dirka v Orehovi vasi, progo preurejajo, dodanih bo tudi nekaj novih linij zaradi skrajšanja zgornjega dela pri boksih. .)

Pantera sem zasledil da si na Madzarski zemlji hudo oral med r1 kategorijo.Pa še legenda Gyergyek,čestitke Goranu za 1. mesto.

Se bojim orehove me boš za krog. :eek: :slap: :nono: :hmm: :hmm: :hmm:

post-5758-1179777226_thumb.jpg

post-5758-1179777242_thumb.jpg

post-5758-1179777276_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže za nedeljo sem si ravno izpahnil ramo :( , vezi so tako švoh da bolečin niti ne čutim problem jo je samo nazaj spravit.

Na Madžarska pa mi res gre nekak se lažje sprostim in odpeljem čist na easy brez neke treme in obremenitve rezultat pa pač pride, še sam ne vem kak :D

Lansko leto se je nad Radizelom pred drugo vožnjo utrgal oblak tak da je bilo na mestih po pol metra vode :eek:

Upajmo da se nas letos usmili vreme :)

post-5471-1179780145_thumb.jpg

post-5471-1179780172_thumb.jpg

post-5471-1179780193_thumb.jpg

post-5471-1179780218_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže za nedeljo sem si ravno izpahnil ramo :( , vezi so tako švoh da bolečin niti ne čutim problem jo je samo nazaj spravit.

Na Madžarska pa mi res gre nekak se lažje sprostim in odpeljem čist na easy brez neke treme in obremenitve rezultat pa pač pride, še sam ne vem kak :D

Lansko leto se je nad Radizelom pred drugo vožnjo utrgal oblak tak da je bilo na mestih po pol metra vode :eek:

Upajmo da se nas letos usmili vreme :)

ja lan je blo pa res zanič me zanima kako bo letos upajmo na naj bolje in zanima me še koliko dobrih tekmovalcov bo kot so gerčar,mulec,kragelj,... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če slučajn veste kje pa kdaj je kakšn freestyle........v bistvu x games. Sm gledala na koledarju in tm je najbližji v nemčji ampak to šele novembra se mi zdi....a se bo še kje kej podobnga dogajal?? :? :?

a Kragelj bo vozu v orehovi? ker naj bi blo mx3 svetovno prvenstvo v franciji takrt???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če slučajn veste kje pa kdaj je kakšn freestyle........v bistvu x games. Sm gledala na koledarju in tm je najbližji v nemčji ampak to šele novembra se mi zdi....a se bo še kje kej podobnga dogajal?? :? :?

a Kragelj bo vozu v orehovi? ker naj bi blo mx3 svetovno prvenstvo v franciji takrt???

lp

Hei!

Sašo ne bo vozil,ker odpotuje v Francijo, pa tudi Klemna Gerčarja,Thea Urbasa ne bo,ker je tekma na Poljskem(evropsko 125 ccm junior)na žalost :( ,.jih bomo pa videli 3.6 v Slov. Gradcu in takrat navijali :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jojj kakšna škoda :BUA: :( no ja je pa res, v slovenj gradec pa tut pridemo bota pa tam....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jojj kakšna škoda :BUA: :( no ja je pa res, v slovenj gradec pa tut pridemo bota pa tam....

lp

no ja kaj pa irti če kdo ve oni sploh ne vozjo več nobenih tekm al kaj k jih na nobenih rezultatih ne najdm sploh pa tamauga p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne valda vozta DP an :D vsi trije, pa so vedno tudi med prvimi...npr. peetr je biv dj v lembergu 2 :) pa saj bo tut mulec, njega je pa tut užitek gledat :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja kaj pa irti če kdo ve oni sploh ne vozjo več nobenih tekm al kaj k jih na nobenih rezultatih ne najdm sploh pa tamauga p

evropske zdj nista šla vozit,baje ,zaradi šole,Matevž ima maturo(možno da bo zdej malo počakal z evropskimi tekmami) možno je to,drugače pa nebi znala povedati glede Irtov :D :D

Ja sj Mulec je tudi vredu fant,tudi videli bomo najvretneje kakšne njegove spektakularne skoke, včasih nam ob njih zastane kar dih :D :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P. Irt dirka iatalijansko prvenstvo in se vozi med deset :yea1: . Tud to nedeljo. M. in J. še ne vesta. M. ma u soboto maturo. Jest mu prvošm mal počitka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asi slovenskega motokrosa.

Za njimi pa prihajajo novi,vendar se stari mački ne dajo še tako hitro.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

post-5758-1179863229_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh a pol se bo mulec sam naokol vozu;bekanoviču bo itq motor spet crknu. pa zakaj ne bi jernej sam dirkov, kaj more bit nujno njegov brat zravn? se strinjam in tudi jst matevžu prvoščm mal počitka, sploh ker je v pondelk tut matura(slo)....sam naj vsaj jernej dirka :) tako je moje mnenje.....če pa bo, bomo pa kmal vidl :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asi slovenskega motokrosa.

Za njimi pa prihajajo novi,vendar se stari mački ne dajo še tako hitro.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Kja to mogoče tudi pomeni, da se Jelen vrača na dirkališča :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda :( Po drugi strani pa naj raje dobro pozdravi svoje poškodbe, potem pa gasa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P. Irt dirka iatalijansko prvenstvo in se vozi med deset :yea1: . Tud to nedeljo. M. in J. še ne vesta. M. ma u soboto maturo. Jest mu prvošm mal počitka.

a med destet to nj bi blo dobr :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem končno dočakal klic iz servisa. Po dobrih 3 mesecih. mofa popravljena

pol pol ure vožnje sme čist ap. že vidim kak bom mogo kondicijo nabirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Irtovga Perota na Bonamigo Suzukiju #104. Med temi se vozi med deset. Bogato, res.

Pa še na YZ250F, ko je z njim treniral pred sezono. :naughty: Ni kej, dec pa pol tale naš Peter. :worship:

post-7006-1180072903_thumb.jpg

post-7006-1180072977_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!