Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Evo Irtovga Perota na Bonamigo Suzukiju #104. Med temi se vozi med deset. Bogato, res.

Pa še na YZ250F, ko je z njim treniral pred sezono. :naughty: Ni kej, dec pa pol tale naš Peter. :worship:

ma sej on skoč še več k jst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrekar ne bo vozil v orehovi... Zlom lopatice :cry: Kar sm zvedu mal od prjatlov nej bi bla vprašljiva tut njegova kariera nasploh, pa ne samo zarad poškodbe. :hmm:

Bo kdo od vas vozil? Jst že komi čakam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrekar ne bo vozil v orehovi... Zlom lopatice :cry: Kar sm zvedu mal od prjatlov nej bi bla vprašljiva tut njegova kariera nasploh, pa ne samo zarad poškodbe. :hmm:

Bo kdo od vas vozil? Jst že komi čakam :kva2:

Pa kaj je zdej, vsi nekej zlomljeni :wacko:

Js bom pelu :whistle: bom vozu bl za številko... tko da boste lahko rekli, da ste bli X od 35 namesto od 34 :lol1: :lol: V vrtojbi peljem "že" na 2:00 (prejšni teden je bil best lap 2:03) čeprou je komolc še bl tko tko, ma drži pa se dobro. Skoke spuščam, če ni prou lep za pristat, ovinke pa ni panike.... Moč mi je upadla za 80% kondicija nekje pa glede na prejšno vzdržljivost nekje na 60%. Lih da bo ratalo pelat 15m +2 :blush: Orehova vas je pač proga k je treba pelat pa če te pol manjka :yea1: :ninja:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk.....žal ne grem jutri, nekaj pršlo umes si morte mislt :cry: :cry: :( pa bi prosila za kakšno reporatažico, pa valda kako fotko..... B) .) hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak je blo danes na dirki?

bemo edina proga ki je blizu mene pa še te ko je tam dirka more moj bratranec met obhajilo :cry: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bila odlična vreme je zdržalo proga pa glede na udeležbo, ki je bila precejšna tudi :worship: :worship: Na žalost ni šlo brez padcev in mislim, da je eden bil precej grd in upajmo in želimu mu na najboljše okrevanje za sotekmovalca iz Hrvaške držimo pest.

No skrtka ni šlo tudi brez majhnih zapletov, ki bi jih bolj pripisali samem pokalu AKRAPOVIČ ki ,mislim, da izgublja svoj prvotni namen tega tekmovanja.

1. Ni bilo dovolj transponderjev za dirkače

2. Določeni tekmovalci npr. kot je tudi naš superzvezdnik Slovenskega motokrosa Aleksander Žafran bolj znan tudi iz raznih intervjujih iz Motorista se prijavi v skupino R2 ki je bolj namenjena začetnikom ali hobiyjašom , to je razburilo veliko tekmovalcev razreda R2 sploh tstim, ki se jim gre za skupne stopničke in spet mislim, da je v pravilniku luknja in nebi reklji toliko luknja kot sramota takšnih tekmovalcev ki seveda so rajši prvi na vasi kot 6 v mestu. Po drugi strani pa izključujejo tekmovalce za leta nazaj, ki niso z DP S lovenije imeli nič. S tem bojo v bodoče izgubili tekmovalce, ki dirkajo za svojo dušo, Superzvezdniki pa se bojo še bolj osmešili.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je zmanjkalo transponderjev se ni zgodilo prvič.Zmankalo jih je tudi v vrtojbi in slovenskih konjicah, sramota! :headbang:

Žafran pa kr v R2, kaj se sploh lahko tja prijavi če ma licenco za dp?Zelo nesramno od njgea da si tako moćno želi zmage da zato tekmuje z manj izkušenimi tekmovalci,sm kar brez besed :hmm: :?

kaj pa kašni rezlutati, kateri so bli kaj naši fantje?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je zmanjkalo transponderjev se ni zgodilo prvič.Zmankalo jih je tudi v vrtojbi in slovenskih konjicah, sramota! :headbang:

Žafran pa kr v R2, kaj se sploh lahko tja prijavi če ma licenco za dp?Zelo nesramno od njgea da si tako moćno želi zmage da zato tekmuje z manj izkušenimi tekmovalci,sm kar brez besed :hmm: :?

kaj pa kašni rezlutati, kateri so bli kaj naši fantje?

lp

keri pa so tvoji fantje :? ker pa je padu pa kaj mu je :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa niso moji :lol1: :lol1: :slap: tk na slošno keri so kej bli :yes: :D no bom drugač vprašala, a ma kdo rezlutate???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padu je en od veteranov, hrvat, staknu je sam pretres možganov(za neki časa je izgubil zavest) in pa Aleksander Osek takoj na štartu, z njim pa ne vem kaj je, slišu sm sam da neki z zapestjem, čeprav se mi zdi de je blo huje, ker smo bli v spodnjih boksih na koncu, to pa je ravno nad mestom njegovega padca. Po padcu je ležal čisto nepremično.

Proga je bla super popeglana, nardil so sam enako napako kot povsod, polili so pred vožnjo razreda 65(ogromno padcev takoj po štartu), le drugo vožnjo so zamenjal razreda 65 in 85, kar je blo veliiik boljše.

Sam sm v prvi vožnji padel, končal na 27 mestu :headbang: :headbang: , drugo vožnjo vozil do predzadjega kroga na 17, v naslednjih dveh izgubil 3 mesta :headbang: (sm biu tok jezn k nevemkaj... :angry:)

Rezultati so že na internetu...

Popravljeno . Popravil reXton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vi vidl to.Gerčar je zmagu na evropskem prvenstvu na Poljskem.Sm vm rekla da je fant talent :grupni: prov the best :OK: :OK: Kragelj pa tut biv 5 v Franciji MX3, tut najbolša uverstitev letos.....čestitke!!!! :worship: :worship: :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heiiiii! ja Osek ima izpahjeno ramio in zapestje,drugače je bila fajna tekma,brez dežja!Mulec zmagal,2 bekanovič(po dolgem času mu je uspelo odpeljat celo dirko)

Ja Gerčar nas zelo razveseljuje na tujem,vsaka mu čast!No,mi smo že včeraj vedli,da je zmagovalec:D,Theo Urbas je biu sedmi!Upajmo,da Klemenu in Theu uspe takšna tekma tudi v Konjicah:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste vi vidl to.Gerčar je zmagu na evropskem prvenstvu na Poljskem.Sm vm rekla da je fant talent :grupni: prov the best :OK: :OK: Kragelj pa tut biv 5 v Franciji MX3, tut najbolša uverstitev letos.....čestitke!!!! :worship: :worship: :worship:

lp

bravo kragelj ej jst ne razumem kako gerčar nemore če je tak talent prehitet j.irta k sta enak stara :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo kragelj ej jst ne razumem kako gerčar nemore če je tak talent prehitet j.irta k sta enak stara :? :?

Verjemi,da ga lahko prehiti(če J.Irt nebi imel brata poleg in si ne bi drug drugemu pomagala,da prideta do boljše uvrstitve)Saj pa se je videlo,v Lembergu,kako sta ga na startu stisnila in se med seboj prehitevala in nazadnje še komaj na podelitvenem odru dala roko Klemenu! Ta šport ni več kot je bil včasih,fantje se med seboj gledajo kot sovražniki,in ne kot športniki! Ni važna zmaga,važno je sodelovanje,toda nekateri tudi z blefiranjem in pomočjo posegajo po zmagah!Pač takšen je sedaj šport,kaj moremo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mal čudno tole glede Žafrana :slap: Pred leti so se bunli tudi glede mojega kolega, ki je vozil za veterane R2 in to šele 2 leto, prej nikoli, pa so ga tudi hotli izključit iz R2 kategorije, češ da more vozit za R1, ker je pač imel licenco. Mislim kar neki :eek: Drgač pa čestitke našima dvema za odlične vožnje na tujih prvenstvih :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole glede žafrana an....primer:branko kavšek-veterani je hotu furat r2 razred pa mu niso dovolil, ker je včas vozu državno...in zato se letos ne udeležuje več vsake dirke....ni mi jasno kako so organizatorji dovolili nastop žafranu v open r2 :? mislm ne zdi se mi prov tut od njega da se je sploh odloču, in ja tako bodo te dirke ki se jih udeležuje folk iz zaba zgublal tekmovalce.......lahko bi se mal zamislil :hmm:

kaj mogoeč veste bo benjamin cirenski spet začel vozt?sm vidla da je odpelju prvo vožnjo:)zakaj je sploh nehu letos??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede transponderjev sramota ni bilo prvič in vem da ne tudi zadnjič, poleg tega si dirkači sami iščemo in prosimo za zamenjavo, glavno da se plača štartnina pol se pa zajebavaj kak se veš in znaš. Za kolega iz sosednje Avstrije, sva komaj našla menjavo in to par minut pred treningom.

Na treningu mi je kamen prebil brado tak, da so me za štart dirke usposobli fantje v belih plaščih. :worship:

Z Žafranom sem se pa pogovarjal tik pred štartom open R2 in je rekel, da pelje malo za trening z novo crf450 ali bo v bodoče vozil z nami ne vem, pravilnik je pač nastavljen tako kot je in nikjer ne piše da ne sme vozit, zmagal je dokaj gladko, sledil sem mu prva dva kroga vendar je bil tempo premočen in mi pobral tolko moči da sem na koncu komaj pristal na 4 mestu.

Dirka v Mačkovcih odpade zaradi en kup nesposobnih ljudi v njihovem društvu(penzionerov). :yes: Takšne ki dajo vlogo za dirko in jo potem ne uspejo izpeljati, odpovejo brez kakšnega posebnega razloga bi bilo potrebno kaznovati. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi,da ga lahko prehiti(če J.Irt nebi imel brata poleg in si ne bi drug drugemu pomagala,da prideta do boljše uvrstitve)Saj pa se je videlo,v Lembergu,kako sta ga na startu stisnila in se med seboj prehitevala in nazadnje še komaj na podelitvenem odru dala roko Klemenu! Ta šport ni več kot je bil včasih,fantje se med seboj gledajo kot sovražniki,in ne kot športniki! Ni važna zmaga,važno je sodelovanje,toda nekateri tudi z blefiranjem in pomočjo posegajo po zmagah!Pač takšen je sedaj šport,kaj moremo!

lep pozdrav, po nekem čudnem naklučju sm prebiru ta forum in zdej me pa res zanima kje si ti slišu da sva midva zmenjena, da se spuščava med sabo, da sva stisnla Gerčarja in celo da mu nism hotu dat roke :?

Jest nimam čist nč proti Gerčarju oz. proti komur kol. Sicer nevem kdo si samo da s takimi rečmi šuntaš ljudi na forumu se mi zdi mau mim :klicaj: .Drgač pa drž se še naprej. peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav, po nekem čudnem naklučju sm prebiru ta forum in zdej me pa res zanima kje si ti slišu da sva midva zmenjena, da se spuščava med sabo, da sva stisnla Gerčarja in celo da mu nism hotu dat roke :?

Jest nimam čist nč proti Gerčarju oz. proti komur kol. Sicer nevem kdo si samo da s takimi rečmi šuntaš ljudi na forumu se mi zdi mau mim :klicaj: .Drgač pa drž se še naprej. peace

No lepo,da si se pridružil na forumu!Napisano je,da si mu komaj dal roko,glede tega da sta zmenjena se je govorilo med gledalci,in smo slišali!Sicer pa nobenga ne "šuntam" ,pa sami tekmovalci že veste kako in kaj!a ne? In kje ste torej bili včeraj,da vas ni bilo v Orehovi vasi? užiwi

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le Matevež, Jernej in Klemen sami vedo koliko so fizično in psihično pripravljeni za to sezono. Je pa res, da gledalci samo tekmo vidimo vsak po svoje. In res jih je veliko ob progi, ki so mnenja, da sama vožnja med bratom Irt ni ravno športna. In tudi dejstvo, da so nekateri bolj naklonjeni Klemenu, je posledica njegovega pozitivnega obnašanja. So gledalci, ki se sprehajajo tudi čez boks in sami vidijo, da Klemen z veseljem odgovori na vpršanje, če mu ga kdo zastavi(oboževalci/ke, novinarji, sami tekmovalci,..)

Je pa lepo Irt32, da si se pridružil in naj te ne bo sram, da prebiraš forum(napisal si, da si po nekem čudnem naklučju bral ta forum). Prav zanimivo bi bilo, da se še kak tekmovalec pridruži in pove svoje mnenje oz. svoje občutke izpod čelade med samo vožnjo. Zagotovo vi sami tekmo vidite čisto druče kot mi, ki vse opazujemo za ograjo.

Škoda, da se tekmovalci sami ne družijo bolj med seboj, že tako Slovenskemu motocrosu ni lahko. Je veliko stvari, ki bi bile lahko boljše. In res je škoda, ko prideš iz kake evropske tekme(kjer so konkurentje v dobrih odnosih)na državno, ko takoj začutiš drugačno(beri; napeto) vzdušje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav, po nekem čudnem naklučju sm prebiru ta forum in zdej me pa res zanima kje si ti slišu da sva midva zmenjena, da se spuščava med sabo, da sva stisnla Gerčarja in celo da mu nism hotu dat roke :?

Jest nimam čist nč proti Gerčarju oz. proti komur kol. Sicer nevem kdo si samo da s takimi rečmi šuntaš ljudi na forumu se mi zdi mau mim :klicaj: .Drgač pa drž se še naprej. peace

o lepo da si se nam pridružu pa bi te prašu če nam lahko zaupaš to vajno tekmovanje res zgleda mogoče malce čudno hvala za odgovore legenda :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.

Ja ancika je odlično zajela situacijo na naši motokros sceni. Tudi sam zelo rad gledam rivalstvo med tekmovalci a LE NA TEKMOVALNI PROGI. Uživam v tekmovalnih dvobojih, pa naj gre za boj med komerkoli tudi med brati. To, pa, da se med dirkami v boksih čuti neko preveč napeto ozračje samo zaradi osebnega rivalstva in po mojem predvsem zavidanja ali celo samovšečnosti nekaterih, pa nima nobenega smisla s športnim duhom.

Normalno da si bo vsak navijač izbral nekoga, ki mu je najljubši in zanj navijal in na koncu veselil njegovega uspeha ali pa mu stisnil roko in mu dal malce vspodbude ob slabšem rezultatu. Z moje strani si čisto vsi, ki prevozijo ciljno črto zaslužijo krepek aplavz, pa čeprav so komaj komaj prišli do točk. Žal pa opažam, da so prav nekateri navijači tisti, ki podžigajo rivalstvo med posameznimi tekmovalci. Takih si želim čim manj. Motokros kot šport je v Sloveniji že tako ali tako zapostavljen in ni potrebe, da so še slabi odnosi v samem jedru te karavane. Žal je slovenija tako majhna, da lahko skoraj vsakdo vsakega pozna in iz tega se rojeva slovenska zavist. Vedite da zmaga najboljši, vedno tisti, ki v danih razmerah in situacijah iztisne iz sebe maximum, pa naj bo to kdorkoli. In šenekaj - učinek ''zdravega '' prerivanja pa je lahko samo dobro za razvoj slovenskega motokrosa saj menim, da se v svetovnem ali evropskem merilu brez izkušenj s takimi situacijami ne, da doseči dobrih rezultatov. Pa še bi lahko pisal o tem.

Vsem želim čim več dobrega poštenega navijanja in manj ostrih pogledov tako med navijači kot tudi med tekmovalci. In seveda čim več lepih in poštenih dvobojev na progi.

Lep pozdrav.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AŽ 22 je dobro razburkal sceno :naughty: . Pravilnik mu to ne ne prepoveduje, ni bil še prvak in mu je prepuščeno, kaj bo dirkal. Everts je dirkal GP (eno leto vse tri klase), pa belgijsko državno, pa pred sezonske dirke O:-) . Pol mamo v 125, tudi R2 klasa, Nika Topolovca. Dirka državno prvenstvo, ni ravno tako uspešen kot Žafran, pa jih je v Orehovi bogato opral :lol1: . Ni fora v imetju licence, s katerim je dirkanje v R2 prepovedano, ker mora licenco imet vsak. In če jo že enkrat imaš, se men zdi da je pa čist uredu, da greš še na kakšno državno dirko. Tm se tud izkušnje nabira :rolleyes: :rolleyes: .

:alien1: :alien1: Ko smo šli domov sta mi Aleš in Boris razlagala o psihičnih napakah med dirko. Pa sta se mal zagnala v borbe in se spumpala da sta rabla cel krog počitka za nadalnji tempo. Pa peteršilček nam gre v nos, ker ga gledamo v rit. Men je kakršnikoli napad povzročal takšno izgubo moči, da bi se mogu ustavt. Teh minut ka sem jih odpelu, sem meu naštelanih še pred vikendom. Pa je šlo, počasi in sigurno. Last :afro1: .

:fight1: for :fight2: . A je to mogoče za u to temo. Da sta se na kvalifikacijah za prvo dirko prvenstva AMA malo pobožala aktualni prvak Villopoto in Lawrance, hiter dolgolasec, ki v svojih najstniških letih poleg hitrosti slovi po :drunk: :inlove: razvratnem življenju. Naši niso takšni, ampak so prav tako kot v Ameriki, kjer je Lawrence moral dat javno opravičilo, izpostavljeni publiki, ki jih ocenjuje.

In ko se dva narobe pogledata :friend2::friend1: in to štirje vidijo :grupni: in vsi se bolj ali manj poznajo :love1: . Motokros je scena, slovenska, evropska, svetovna. V tej sceni se bolj ali manj poznamo, zato tudi več vidimo. Kar smo videli pa še pokomentiramo. In me veseli da je I32 podal svoje stališče. Sm že zadnjič obdeloval to temo s team-i, pa še kar nimam dosti. :smoke: Če brata Irt na štartu zapreta Gerčarja (moj najboljši frend v tej klasi :friend1: , pa vsen navijam za J. :yea1: ) je to pač del športa. Motokrosa. Teamskih ali prijateljskih dogovorov. Teli fantje na dirkah v tujini skupi igrajo fuzbal ali se kako drugače družijo. Na progah je to drugače. Pritisk pa je velik. Je. :worship: In je Jernej zadnjič v Lembergu padu, ko je bil v vodstvu. Je, trdo. Pa se prašam, aje to zanalašč naredu? Ma zihr ni. Se mi zdi, da ga ni junaka, k bi se kr po tleh metu.Od tazga padca jest nisem sposoben za na motor cel mesec. Če si je Jernej uzel frey, ga čist štekam. K glih vem, da je njihov avto pelou Petra u Italijo. Pa nej bi šou štopat? Verjetn bi se po telefonu s kom hitr zmenu. Jože bi ga zihr uzel. Al pa kr z motorjem tja. A? U Konjicah mu Moto mirči zamena bat, pa bi ga do Orehove glih fajn ulaufu. Pol bi vrjetno še zmagu, k bi bil čist ogret. Sam mal se hecam. No hard fillings.

Keru so že tistu napisal amerikani. Motocross because is hard.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!