Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

jest sem bil dosedaj samo enkrat tam,morm iti pogledat,če se prav spomnim so jo še enkrat nekej preurejal,ko sem bil jest tam še ni blo une tavelke mize,kanali od vode so pa :BUA: ,že na domači progi smo jih mel včasih več kot preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej to fantje.....

Sem prsu iz dopusta pa sem mislu kaj vse bo napisan kje se kej vozte pa bolj slabo.....jest sem se zmer v longeti tako da se se nic ne morm vozit, upam da bo kmal dobr, sam kaze pa nc kej prov vredu...bomo vidli....

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo ve kaj je s progo na Brniku, je tam zaprto in tabla

MOTOKROS PROGA DO NADALNJEGA ZAPRTA

A bo zaprl dol, al bo prenavlal al kaj....

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a res,pa glih dol sem mislu iti,pa se je kdo vozil,sej a bi bli hudi če bi se mal pocjazil :P ,a je še zmer za plačevat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja k***c včere vse napokov v kombi cel dan čakov, in ko se je mal ohladil ob cca 16:00 šel na brnik in ketna čez parking se pravi zaprta proga, šipa na baraki razbita tko da pomoje je bla kakšna piz****ja...kr neki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jest bom šel kr z motorjem pogledat pa če ne bo nobenga tam bom naredu par krogov .) se bom butastga naredu,ne bo težko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kok časa kej bat menjate,problem je pr men ker ne vem a ga je prejšn lastnik kej menju,sam ga pa tud nisem nič pogledu kakšen je,nečem da mi ga razgon?

a so kakšni taki posebni znaki ko veš kdaj ga morš menjat,a če bi odpru mašino da bi samo pogledu kakšen je bat pa cilinder,a bi mogu vseen pol dihtnge menjat,tud če so bolj nove??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sploh kdo kej voz? a mate poletno spanje a kaj? Gremo v seničn na progo pa se zastonj je? a upa kdo :)...ne mislm s tem da sem prov hud ampak da bi kdo prsu da bi mal skupej ropotal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se zdej ze kar lep cas nisem vozu. Mam cilinder na obnovi(vec kot en mesec).

Bat jest menjam enkrat na sezono. Ce vzames dol cilinder obstaja moznost da se ti dihtnga strga->potem jo mors zamenjat. Ce ostane lepa ti jo ni treba. Sej tista dihtnga je pocen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm sel uzadno pogledat v snicno ko je blo glih po dezju in tooolj nagrauzno drsi da sem samo obrnu.ko bom zamenou gume pa pridm mogoc

drgac je pa to nekje pred trzicem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je pa kroga kej dolga?a je dost razgiban teren a je bl podobna uni na brniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je cist tko po gmajni speljan,gori doli naokoli,ni skokov kokr na brniku,pa ozja je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tud jest se ze dva dni mal vozm...sem dal v petek gips dol pa je dohtar reku da se lahk vozm dokler me nav zacel bolet...tko da mal za duso je, sam kej vec pa se ne morm...bo pa kmal :) upam :D

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas so eno naredili z motorji na enem hribu kjer se še zdej vozim,pa vsake tok časa jo mal razširjamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...senično je v smeri kranj - tenetiše - golnik - senično - križe - tržič, proga je tam že kakih 15 let, ni res ne vem kaj skokov, ampak za popoldansko vožnjo za 2, 3 urce je pa čist zakon, se lepo naučiš po kanalih vozt pa par klancov je tok da mal roke delajo, široka je pa za enega samega čist dost, prehiteva se pa tko ne vem kaj ne ker ni niti nikol gužve.

JAh kadar je po dežju drsi ker je ilovca, ampak mi smo v sredo vozil ene 3 ure popoldne sicer po torkovem deževju, motor je bil blatn čist čist, ampak je blo pa zakon.

Če bo kdo zainteresiran nej magar PM pošlje mi smo načeloma torek in četrtek med 17 - 19 tam, v primeru dežja ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pismo fanjte kva je dej to...noben se nc ne voz al kaj....

jest sem sel vceri od mene na vodice gor, pa cez jelovco do kamnoloma pa tam okrog mal, pa nazaj na vodice pa po daljsi poti nazaj....vec al manj sem se pa vozu po tistih potakah(grabnih) kjer vlecejo hlode ven...skoda ker nisem mel digitalca, bom naslednjic, sam blo je pa :yea2: :yea2: .....

Dons pa muskelfiber... :BUA:

Ka pa vi kej...noben nc ne napise...pa kaj je s progo na brniku...?????

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey, ej prej je enga zanimal kdaj je dirka v šentvidu pri stični...no tam je šele 3.10... sj bo hudo še najbol bo pa v semiču kjer bo dirka 17.10 ..... jst bi vas pa vprašala če je tukaj kdo tak k tud prov dirka, na akrapovič pokalu, državno, evropsko prvenstvo??? pa če je biv 12.9 kdo na dirki na planini nad horjulom, pa če mi lahka mal posreduje razultate od obeh voženj 125 kubikov?? ej ful bi vam bla hvaležna za to.....:) ja no dobr se mejte, dobr se vozte, pa pazte nase, haha:)

LP, ancy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo fanjte kva je dej to...noben se nc ne voz al kaj....

jest sem sel vceri od mene na vodice gor, pa cez jelovco do kamnoloma pa tam okrog mal, pa nazaj na vodice pa po daljsi poti nazaj....vec al manj sem se pa vozu po tistih potakah(grabnih) kjer vlecejo hlode ven...skoda ker nisem mel digitalca, bom naslednjic, sam blo je pa :yea2: :yea2: .....

Dons pa muskelfiber... :BUA:

Ka pa vi kej...noben nc ne napise...pa kaj je s progo na brniku...?????

LP,Rock

jest se mal vozm mal šravfam,rock kje iz vodic pa si ti???

trenutno se skoz po ta domači progi furamo,z brnikom ne vem kaj je BTW a boš šel drug teden na rakek??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se mal vozm mal šravfam,rock kje iz vodic pa si ti???

trenutno se skoz po ta domači progi furamo,z brnikom ne vem kaj je BTW a boš šel drug teden na rakek??

Nisem iz vodic....samo sem pa sel na Vodice, ki so na Jelovici...sem pa iz okolice radovljice...

Za rakek pa se nevem ,se pa neki menmo....

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bote šli na rakek pa le pridte, nas bo še več :D

kar se proge tiče, bo pa nekako tkole

Včiraj smo strasirali progo v dolžini 5700 metrov,katero se prevozi v cc 10-13 minut.Proga bo za vse kategorije enaka.Od jutri naprej bo dirkališče za vse motorje zaprto.Ogled proge bo možen uro pred dirko.Ta teden bomo imeli akcijo na progi in če bi hotel kdo kej pomagat ima na dan dirke gratis čevape in pivo.Med urejanjem proge bodo lahko aktivisti delovne brigade furali po progi.(do četrtka)Če koga zanima naj me kontaktira prek pm-a ali na gsm.Letos bo proga precej lepša ker poteka trasa 2500m po gozdnih poteh. Se vidimo na rakeku. LP!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!