Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Sem ljubiteljski motokrosist, sedaj imam yamaho yz 125, sedaj pa bi zamenjal za yzf 426. Kaj menite o tem krosu in kakšne izkušnje imate znjim? 250 4 taktni pa ne pride u poštev, ker zaenkrat ne dam več 2800€

LP, hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driv3r- motor ma preveč moči,če se voziš po progi,ne razumem želje po močnejšem....

spada še v "staro generacijo" 4t in ga ni najlažje užat,tut vroč zna povzročat probleme,glede 2800,če mal slediš dobiš za ta dnar že kako yamaho ali kawasakija 2003 4t....odločitev je tvoja

gizmOkak- glede tvojga incidenta iz konjic bi reku pa sam nč čudnga....kako ti pleteš po progi :rolleyes:

nočm zdej te žalit al pa kake kregarije začet sm pač povedu svoje mnenje in mnenja parih prjatlov k smo gledal dirko...

glede same dirke padec v 125 r2 druga vožnja je biu res filmski in kakor je zgledalo se je še dobro končalo...

v R1 mulec lepo skrbi za gledalce,da jim ni dolgčas...zelo mi je bla pa všeč vožnja fanta z yamaho 250 2t v open r2.....res dokaz da se da tut z 2t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je v tem da jaz želim 4 taktno zadevo ker sem se peljal z ktm sx 520 letnik 2003 in sem se totalno ''zaljubil'' v 4 taktarje. Pri teh motorjih mi je ušeč preusem navor. Kaj pravite pa na hondo cr 250, ni 4 taktna, vendar pravijo da imajo navora kar veliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmOkak- glede tvojga incidenta iz konjic bi reku pa sam nč čudnga....kako ti pleteš po progi :rolleyes:

nočm zdej te žalit al pa kake kregarije začet sm pač povedu svoje mnenje in mnenja parih prjatlov k smo gledal dirko...

in to bi blo :blink: js tudi ne mislim nč provocirat, samo rad bi vedu kaj je narobe, da naslednjič popravim. Sam sebe namreč ne vidim kako furam. Bi pa fajn blo kako mnenje ostalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni blo na dirki...SPET...že tretjo dirko letos sm zamudila :slap: :slap: :slap: sm prou jezna sama nase :BUA:

no mi je pa fotr povedu da je blo kr dost padcov...spomne se enga fanta z rihemberga k je padu...pa si je ful nogo poškodvov.....mu sploh niso smel škornja dat dol...ve kdo kaj več?? kaj se je zgodil?? je poba vredu??? :unsure:

pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mi je pa fotr povedu da je blo kr dost padcov...spomne se enga fanta z rihemberga k je padu...pa si je ful nogo poškodvov.....mu sploh niso smel škornja dat dol...ve kdo kaj več?? kaj se je zgodil?? je poba vredu??? :unsure:

Ja to je naš Tolja Podbršček #89. Zlomljeno ima golen. Po padcu je bil odpeljan v bolnišnico NM in bil operiran. Zdej je z njim vse uredu. Tako je povedal sam pred par urami. Najbol je jezen, ker se mu je šlo kar dobro za uvrstitev v skupnem seštevku. Zdaj je pa nažalost predčasno zapustu tekme letos :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je naš Tolja Podbršček #89. Zlomljeno ima golen. Po padcu je bil odpeljan v bolnišnico NM in bil operiran. Zdej je z njim vse uredu. Tako je povedal sam pred par urami. Najbol je jezen, ker se mu je šlo kar dobro za uvrstitev v skupnem seštevku. Zdaj je pa nažalost predčasno zapustu tekme letos :cry:

ahaaa....krizaaa :wacko: čeprou lahko bi blo še slabš

želim mu čim hitrejše okrevanje....pa da bi se čimprej vrnu na blatne steze ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am zdej sm govoru z enmu iz trbovl pa je reku d so nek tm nardil eno motokros progo.... kdo ve kaj o tem???

Vem, da je proga dobra. Men osebno. In da se zmatraš brez problema. In da je mal skokov. In da so dobri ovinki. In da je kratka. In da leži gor v hribu na Trbovlami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni blo na dirki...SPET...že tretjo dirko letos sm zamudila :slap: :slap: :slap: sm prou jezna sama nase :BUA:

no mi je pa fotr povedu da je blo kr dost padcov...spomne se enga fanta z rihemberga k je padu...pa si je ful nogo poškodvov.....mu sploh niso smel škornja dat dol...ve kdo kaj več?? kaj se je zgodil?? je poba vredu??? :unsure:

pozdravček

Sm pa jest tvojga fotra po progi preganju in se smeju pod čelado, dokler mi ni motor ugasnu. Pol sm se smeju še naprej, stari je meu pa enga konkurenta manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je v tem da jaz želim 4 taktno zadevo ker sem se peljal z ktm sx 520 letnik 2003 in sem se totalno ''zaljubil'' v 4 taktarje. Pri teh motorjih mi je ušeč preusem navor. Kaj pravite pa na hondo cr 250, ni 4 taktna, vendar pravijo da imajo navora kar veliko?

Full hitr ti je kr dobr razložu. :naughty: Jest mislm da 2800 EUR bo za 4-T mal mal. Ker prej kot slej se bo začel podirat in bodo novci kar letel od tebe če se boš hotu še kej pelat. Razen, razen, če je motor od tvojga najbolšga prjatla in ti ga bo popravu na svoje stroške. Potem reskiraš samo čas, ko boš brez motorja.

CR 250 od letnika 2002 je zakon. Če je seveda v dobrem stanju. :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey...ja sm slišala,da ste mel tekmovanje BEST FALL...od Pivka do Perovška (k je vse uredu z njim,že u šol sedi,pa mal ga boli vse :) ) Pa do Špindlerja,Sojerja pa še Jelovšku je kolen vn vrgl...kr pestro ste mel...js pa zamudla :BUA: ...Kr neki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa jest tvojga fotra po progi preganju in se smeju pod čelado, dokler mi ni motor ugasnu. Pol sm se smeju še naprej, stari je meu pa enga konkurenta manj.

haha......smeh je pol zdravja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmOkak še eno sm najdu k si ti gor :naughty:

Ej, veš da je to prva fotka iz dirk k sm js gor :D

Super. Hvala :worship:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je cr 250 zakon od vključno letnika 2002 naprej ali od 2003 naprej?

cr 250 zakon od vključno letnika 2002

Sem jo vozu 4 leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CR 250 od letnika 2002 je zakon. Če je seveda v dobrem stanju. :worship: :worship: :worship: :worship:

Če iščeš 4-takterja, pol ti predlagam tega od mojega znanca: TM 400 z el. štarterjem - zadeva je divja in gre kot strela - motor je kot nov, niti 1x pa vožen na dirki - aja, pa el.štarter ma, kar je tudi redkost. Cena je 1/3 novega, ohranjen pa je kot novi in stoji že par sezon Motosvet oglas

Popravljeno . Popravil slash83
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res v nedeljo 9.9 v Slovenj Gradcu Akrapovič pokal? Sem nekje nekaj slišal,pa nisem100% prepričan!

Hvala za odgovor!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res v nedeljo 9.9 v Slovenj Gradcu Akrapovič pokal? Sem nekje nekaj slišal,pa nisem100% prepričan!

Hvala za odgovor!!! :OK:

točno :yea1: mene spet nav...najbol da se kr v zemljo uderm :closedeyes: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: (1000% se pa vidmo v šentvidu pr stični...bomo navijal za našega shibbyja :yea1: ) pričakujem poročilo.....domačini bodo spet oblečeni v mulec majčke.... :worship: :worship:

zravn dodajam fotko k mi je res huda...iz DP v semiču letos...

post-15655-1189084445_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(1000% se pa vidmo v šentvidu pr stični...bomo navijal za našega shibbyja :yea1: )

ammm zdej bom mu pa že fejst treme ;):) pa še moja 1. dirka jao bo lušnu :);):)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm zdej bom mu pa že fejst treme ;):) pa še moja 1. dirka jao bo lušnu :);):)

lp

ma zneb se treme...sj zato pa bomo tm..za podporo.... ;) ;) a čokolado bom dobila??? :whistle: :whistle: :unsure: :blush: me ne joke stari... B)

bo lušnu ja.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!