Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

bomo navijali zate :winkiss:

model kako boš ti navijov zame če boš vozu hihi :) no razn če boš me spustu naprej :) joke

metuljčica dobiš dobiš tisto tvojo obljubljeno čokolado zdej me je že prov sram k mi zmer to naprej vržeš hehe:):) joke

ale držte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa da ne morš pelat?

Sm učeri vidu posledice na dveh motorjih od skupinskega padca v Semiču... Na Kawasakiju zadna strešica pa lev blatnik, na suzukiju udrt izpuh, skrivlen disk. Pomoje se je kr nabral takih...

Se vidmo u Nedelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model kako boš ti navijov zame če boš vozu hihi :) no razn če boš me spustu naprej :) joke

metuljčica dobiš dobiš tisto tvojo obljubljeno čokolado zdej me je že prov sram k mi zmer to naprej vržeš hehe:):) joke

ale držte se

evo bom jst poslikala vse motosvetovce k boste vozil...sam reXton kok maš že ti cifro??? za gizmOkak-a dj vem :yea1: pa prpopam pol tukile gor....naše dirkače :worship: :worship: :worship:

ma joke je bil model....sj ni treba...ja no edin če čš :blush: sicer si se pa sam tkt v cukrci ponudu :whistle: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še jaz uletim kej navijat :D Bom tudi prišu z motorjem brez motorja,... beri kolo ;)

Sam da bo vreme tapravo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model kako boš ti navijov zame če boš vozu hihi :) no razn če boš me spustu naprej :) joke

Heh, stari use se da. D bi ti vidu kako se kriči pod čelado :whistle:

Ej gizmo a u nedelo boš pelu? Če boš priem navijat!;) Pa lih u Slovenj gradcu nemorm pelat pa k mi je tm najbuljša proga!

Bom pelu ja. Oba z bratom. Sva mela generalko dans v vrtojbi... En drugmu sva metala blato po frisu :lol1:

Ma kaj si si pa naredu tam v kupu? Al si sam motor polomu? Sm vas gledu pol k sm mimo pelu... Ste bli ku partizani tam potleh :krneki: Ma za Šentvid boš ready to race?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa da ne morš pelat?

Sm učeri vidu posledice na dveh motorjih od skupinskega padca v Semiču... Na Kawasakiju zadna strešica pa lev blatnik, na suzukiju udrt izpuh, skrivlen disk. Pomoje se je kr nabral takih...

Se vidmo u Nedelo!

mi je znano :whistle: tisti k ma izpuh ukrivlen pa ima fajn zgovor za akrapoviča nabavt, se ga dobi pol cenej k pa original :kva2: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje, jz pa kolega greva tud Akrapoviča v šentvid (cukrca, dolina pod kalom) pelat. Moja prva dirka na domačm terenu, pa od kolega tud...Štartne cifre še nimam..... niti še nevem kje jo dobim.... Se vidmo - Motosvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje, jz pa kolega greva tud Akrapoviča v šentvid (cukrca, dolina pod kalom) pelat. Moja prva dirka na domačm terenu, pa od kolega tud...Štartne cifre še nimam..... niti še nevem kje jo dobim.... Se vidmo - Motosvet

kokr je men blo znano jo dobiš a dan dirke zutrej k se prjavš tako bom tud jest dubu baje:)

mater sej bo polna rampa :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@oba:

Ko prideš na dirko se zjutraj v roku prijaviš pri komisiji (iz domačega društva-organizatorja) prijavnico dobiš na netu, poveš kateri motor imaš (itak piše na prijavnici) in katero kategorijo misliš peljat, daš licenco (ti jo poberejo) in plačaš 30€ štartnine. Z računom greš do naših časomerilcev. Dve zakon pojavi sta. Poveš, da nimaš še številke. Te vpraša za ime in priimek pa društvo, katero kategorijo boš pelu in ti dodeli številko. Dobiš transponder, ga daš na motor, če ti uspe si nalimaš še številke in se pojaviš na treningu v svoji kategoriji... To je to.

Upam, da vam je v pomoč :D

Aja, transponder si dejta dobro pritrdit (vezice + kak lepilni trak čez), ker samo vezice se rade zlomijo/strgajo in transponder v primeru zgube plačaš. Ni pa poceni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full hvala gizmo...

se vidmo na rampi. Sam še to me zanima če lahko brez kluba peleš.... oz. da nisi član v nobenem klubu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,če bo ratal bota 2 crosscountrya na Boltiji,un marca bo zihr,za zadn vikend oktobra pa še en tedn držmo pesti... :)

Jani,bm ti..."nč mi ni,sam paniko zganjajo"...no,pa pozdrav se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo bom jst poslikala vse motosvetovce k boste vozil...sam reXton kok maš že ti cifro??? za gizmOkak-a dj vem :yea1: pa prpopam pol tukile gor....naše dirkače :worship: :worship: :worship:

ma joke je bil model....sj ni treba...ja no edin če čš :blush: sicer si se pa sam tkt v cukrci ponudu :whistle: :D :D

Številko mam pa 226, Yamaha

Smo bli dons na zadnem treningu na brniku. GizmOkak u nedelo se pa ne bom dau tok lahko k u Semiču(k noben od vaju sploh dela ni meu lih z mano...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo motokros maniaki.

Tolk sm ta teden delou, da vam nisem spravu skup nič iz Semiča.

Blo je super, vreme ta pravo in kar je najvažnejše, huda proga. Mal mi je blo žal, ker nisem gum zamenjal, ampak vseeno je držalo, ko se reče; "drži kot pes klobaso". Mal je zamoril, ker so prestavli druge vožnje in se nisem udeležil klase Veterani. Spustu sem tudi OPEN R2, ker jih že dolgo časa nisem fotkal.

A ja, Jože me je po prvi vožnji OPEN r2 grajal, češ da ne poznam na uro. Ko je Estera držala tablo 15 sek. sem komaj pridirjal na štartno rampo z odpeto čelado in rokavicami za pasom. Ko je rampa padla, sem že zapel čelado in imel opravka z rokavicami. Ko sem štartal in čez štartno ravnino ogrožal Sandija Alliance.si so bli fantje že za dve ravnini naprej. http://www.alliance.si/video.php?id=100 se tukaj dobro vidi, čeprav vas lahko zmede, če mogoče Luni še ni popravil, ker so napisi pri kategorijah zmešani. Nasplošno dober občutek za Slovenj Gradec.

In pa še Gizmo v akciji -30%, my new ride , predstavitev bo v Cukrci, če bo lepo vreme. My new look za Slovenj Gradec in naprej do konca sezone. Za konec še za vse, ki vas veseli vožnja po gozdi. Poglejte si kaj je posnel JF; http://www.youtube.com/watch?v=0sixcmBOmq4.

Grem na plac, zadnjič sta ble tm dve iz stare lublane.

See ya.

post-7006-1189241910_thumb.jpg

post-7006-1189242188_thumb.jpg

post-7006-1189242221_thumb.jpg

post-7006-1189242240_thumb.jpg

post-7006-1189242269_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje, jz pa kolega greva tud Akrapoviča v šentvid (cukrca, dolina pod kalom) pelat. Moja prva dirka na domačm terenu, pa od kolega tud...Štartne cifre še nimam..... niti še nevem kje jo dobim.... Se vidmo - Motosvet

kako se pa reši glede licence??

al licenco mata pa dirkala do sedaj nista?lahko kdo kej več pove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se pa reši glede licence??

al licenco mata pa dirkala do sedaj nista?lahko kdo kej več pove...

Na AMZS zaprosiš za zdravniški karton z njim greš v zdravstveni dom na medicino dela in športa opraviš pregled, urediš zavarovanje lahko tudi preko AMZS, če si v kakem avto moto društvu si pridobiš potrdilo le tega plačaš članarino, pošlješ vse na AMZS in ti licenco pošljejo domov vse skup te pride okoli 120€.

Če pa maš kakšno poznanstvo pri organizatorju dirke pa se da pelat tudi brez licence, nekaj takšnih se je na žalost našlo tudi v Semiču. Model na dvotaktni Yamahi, ki se je boril za prvo mesto v OPEN R2 in na koncu osvojil drugo mesto je nastopal pod Mario Golub iz Hrvaške drugače je pa domačin, ki se je nekaj let nazaj kar visoko uvrščal v našem DP. Ma to me sploh ne moti tip se pač pelje in si zaslužil visoko uvrstitev, ni pa fer do vseh tistih kateri imamo licence in je letos obvezna za tekmovanje.

Popravljeno . Popravil PANTERA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gerčar prvi čas kvalifikacij,urbas 18,(nemčija,finalna 125 eu ccm junior)

sašo 7,molnar 22,irt peter 27

kje si našel te rezultate :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniški karton imam že celo leto, za pregled sem zmenjen v sredo dopoldan. Dirke na tem nivoju še nism vozu nkol. Torej morava še najdit klub, kjer plačava članarino in zavarovanje ter gre to vseskup nazaj na AMZS? :whistle: :whistle: Zanimivo, sam nvem če bo ratalo vseskup do 30ga. poznava J. Zdarja, sam on neverjamem da bi spustu na tekmo brez kluba. Mogoče nama presotane edin še A. Zajc, k živi tle prnas. (MK ZAI)

kako se pa reši glede licence??

al licenco mata pa dirkala do sedaj nista?lahko kdo kej več pove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamudiš se sam z zdravniškim, zato pa čim prej poklič v ZD Metelkova pa se zmen za datum. Drgač pa najboljš de se z Zajcom zmeniš za klub. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!