Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

:worship: :worship: Čist noro. Pa zakaj ne piše, da so mel Italijani tm ene tretjo reprezentanco, pa Belgijci kr ene tm iz nekje ???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Kaj je to tazga zdej, da je treba na taglavn zvonc obešat ???? :worship: :worship:

No pa nej se ve s kom so dirkal

un k ne najde filinga, pa un k nima gnara ...

A bi kšno insajdersko od tamauga? Kost za gult, pranje možganov :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :010 :surrender: :surrender: :surrender: :surrender:

Sej če bi pa Irta šla tja gor bi pa še zmagal. Pol bi bil šele halo.

Ja noben pa ne pove, da je Mulec s tamalim motorjem Špindlerja nagonu. Pa da se je Smrekar odpelu z novo amortizacijo. Pa še kej bi se dal...

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja noben pa ne pove, da je Mulec s tamalim motorjem Špindlerja nagonu.

Šure, in to dvakrat, za v knjigo :worship:

Pa še kej bi se dal...

Šure...

Muha ima zakon dres :OK: Pa da je Jože odpelu celo ravnino. Pa da je blo prvo rundo tako blato, da smo drugo rundo meli 20sek bolš cajt kroga (vsaj js). Pa da je blo super gledat tudi Križana. Pa pohvale našmu Panteri za vožjo. Pa še kej bi se dal....

aja: Bonč je bla u akciji, metulčica se nas boji :ninja: kaj pol če je ljudi okrog, nima veze, še en več je še bolš, še ENA pa še tolk bolš :whistle:

Pa še to bi dodal. Šentvid 07 mi bo ostal globoko v spominu ker:

- Prvič v takem hudem blatu nisem plaval :wacko:

- Prvič sem štartal zadnji in do konca prehitel nekaj ljudi, vmes se zvrnu, nato prehiteval dalje (1. vožnja) :fredy:

- Prvič mi je uspelo štartat dobro (zadnji za zbrat rampo, 5. v prvem ovinku) :blush:

aja2:

Muha, zdej sva dva z raznožkami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Čestitke vsem ki ste prišli do konca včirajšne dirke tistim ki pa ste žal imeli težave pa želim več sreče prihodnjič.

shibby žal nimam nobene tvoje slike se bom pa za naslednjič kej prpravu še za kako tvojo fotko. Muha zate pa se bom še posebej potrudu da te ne bom spet na kakem malem kuclu čaku kot tokrat. Upam da sm uspel sliko naložit!! Če kdo slučajno rabi kake fotke naj mi prosim sporoči pa bomo probal kaj zritat mogoče se pa kaj najde.

Pa lep pozdrav.

L'Thor

post-14084-1191259585_thumb.jpg

post-14084-1191259612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me, čist nov. 14 dni priprav pa je šlo po dveh krogih vse u nč.

Racing :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kvaliteta fotke je simboličen prikaz mojega stanja mišic v stegnih.

Pa k je bil glih pokal narodov, sva z Jocom dala vzgled, kako nej bi zgledal dresi državne reprezentance.

Patriotic baby.

(Odkar je šla žena na morje, jem samo ajdovo kašo :OK: :OK: :OK: :OK: press.)

post-7006-1191259937_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so oni v emčiji

Gizmo zakon, zdej se bo treba še kej novga naučit. Čestitam za vožnjo po dreku.

Joc je meu četri cajt na treningu in pol odpeljal samo 2/3 štartne ravnine (en ga je podru, dva sta ga pol še povozila press).

Sm ga tolažu da tud Cairoli ni do konca pršu na MXDN. Ta prva dva omenjena sta se pršla opravičt. Za ta tretga smo dons zvedl, da je un k mu je dolžal še 300 ojrou, da mu sploh motor dela (ebi ga budala press)

L'Thor - tenk ju veri ma Č / je reku Tomi po vsakem aplavzu.

Če najdem še hči od našga prjatla Mazita smo zmagal za Cukarco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Pirurirc, sam še "F3" šuhe nabaviš, Številki odšteješ -83, pa mal kosti skrajšaš :whistle: , pa bi te že mogoče zamenjal za enga mojga prjatla iz amerike, ko se mi neki po MSN-ju hvali, da obvlada motor furat :P :OK:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni....

o hvala za slikco :worship:

Gizmo zakon, zdej se bo treba še kej novga naučit. Čestitam za vožnjo po dreku.

Hvala za čestitke.

Ja kaka cordoba bi izpadla lično :whistle: al pa invert whip od stewarta :alien1: tsunami pa bi mogli že kej posebaj vadit :blush: od druzga tedna dalje sm itak v LJ, tako da se lahko dobiva kdaj na kakem treningu lomljenja balanc in kosti :wacko:

Kdo je pa tista gospodična :blink: fletna zadevca :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter to je tko, da mamo spletno obveščanje folka imenovano "MX Novice kadar smo dobr razpoloženi".

(kaj če bi se preselil na tvoj forum press)

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problem :D Sam registriri se ;)

PS: PANTERA čestitke še enkrat :worship: Sicer ne vem kakšen je bil rezultat, ampak ne dvomim v to, da je bil vrhunski. Bom pogledal rezultate, koj ko jih najdem ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vam, da kdaj blebetat, se lahko tudi na CHAT-u (glej zgoraj, zraven malih oglasov) dobimo ;) Sorry :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene je sm skrbel da bomo bratu lhk poprawl skopko k si je tuk želu it na tekmo...pol je pa metuljčica enkrt pršla po prvi vožni ji sm pa reku da brt kr spi :D čist je biu zmučen.sm da smo poprawl sklopko pa je ql.drgač pa zakon tekma.

aha ti si brat, nism vedla da si tle gor, haha..fajn to... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja: Bonč je bla u akciji, metulčica se nas boji :ninja: kaj pol če je ljudi okrog, nima veze, še en več je še bolš, še ENA pa še tolk bolš :whistle:

model kaj si naju vidu drgač?? uhka bi ti pršu do naju an..... ;) k nekak nism neki sramežljiva sam bedno se mi je uštult nekam, no ja...enkrat že...ma skoz govorim da se mormo enkrat vsi nek dobit....presenečenja nism uspela spelat, oziroma ni bil dokončan....

da pa povem kaj naj bi bilo to...to naj bi bila motosvet zastava, nekak tk k transparent...stiskana prou pa vse...pa žal ni ratal do tkt....sm misnla da bi jo nek postavl pa mal reklamce delal....pa tk podpora motosvetovcem... :P

drgač pa gizmo da ne boš kej reklu ne vem če si vidu ampak JST sm tut zate navijala....dokaj glasno :yea1: :D

pa valda za pirurirca pa shibbyja tut..za ostale pa ne vem kdo so B)

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet z vami v nabijanju pošte

miss Nika Mazi

kaj je to od mazija hčerka al kaj... :unsure: :unsure: a je možno...?? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ona. For sure.

A je to transparent ????

ja kdo pa je ta punca..hmm.. :unsure: :unsure: :unsure:

ne za to nism jst odgovorna ampak kolegi od shibbyja ;) jst sm misnla prou profesionalno stiskanega...(se doma s tem ukvarjajo)...pa tk...no ja upam da do naslednje dirke na katero pridm bo ratal....žal pa me na akrapovič pokal letos več nau-sm na dolenjskem tist vikend ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je ta Mazi,... no še bolj me zanima kdo je Nika? ;)

mazi dirka pr veteranih an......pa sm misnla da je možn hčerka k se isto pišeta ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke :OK: še sam sem presenečen :yea2: sicer se uspeh z leta 1990 ni ponovil sem pa z uvrstitvijo zelo zadovoljen. Na treningu se nas je pojavlo 36 blata želnih adrenalinskih odvisnežev, zaradi zelo razmočenega terena smo z treningom začeli prvi kar je bilo v veliko veselje veteranov in vseh drugih razen nas.Motor sem v celoti našprical z WD40 da se ne bi blato tako sprijemalo a je po treningu bil kot ena velika blatna gmota. Na določenih delih je blo kar zanimivo posebaj še zgornji del proge v grapi.Po par krogih je nastal kar zastoj sredi tistega klanca med njimi je bil tudi naš Ciril, ki se komaj izkopal z dreka.Kaj hočemo za dober teren na dirki je pač potreben blaten trening.

V prvi vožnji se mi posreči štart in zapeljem prvi v ovinek pri sebi si mislim uaaa super nakar po nekaj sto metrih izgubim vodstvo in jo poklonim domačinu poskušam slediti tempo a se hitro predam do konca vožnje sem se boril z vodilnim v skupnem seštevku in ga tudi premagal, veselje je bilo takšno kot, da bi zmagal vožnjo zaključim na 4.mestu.

Druga vožnja na štartu izberem enako pozicijo prvi z leve od sredine rampe, štart se mi ponesreči in prvi krog zapeljem nekje na 12 mestu garal sem iz kroga v krog moči mi kar noče zmanjkati ne morem verjeti, po dolgem času sem si želel da traja dirka 30min v zadnjih dveh krogih se prebijem na 4.mesto in to tudi obdržim.

Z Piruricem malo podebatirala zaželel mi :hooray: na kar je z press opremo odrvel iskat Jelenovega.

Gizmo a si bil ti tisti ki smo se pred treningom pogovarjali o blatni progi pa še en tvoj kolega je bil zraven :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model kaj si naju vidu drgač?? uhka bi ti pršu do naju an..... ;)

drgač pa gizmo da ne boš kej reklu ne vem če si vidu ampak JST sm tut zate navijala....dokaj glasno :yea1: :D

nism vidu, čene bi zihr pršu...

a si bla pr hiški (WC) kjer gre proga v hrib? :hmm: ena se je drla za mano tam :kva2: ... sm slišu vidu pa ne kdo točno, k prvič je bla gužva, drugič sm bu zaposljen s tistim kamnjem v ovinku tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo a si bil ti tisti ki smo se pred treningom pogovarjali o blatni progi pa še en tvoj kolega je bil zraven :hmm:

jp, tisto je bil pa Nick #195. Bratec mlajši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, tisto je bil pa Nick #195. Bratec mlajši :D

Kaj pa nisi rekel čuj jaz sem Gizmo iz motosveta drugače Žan, pa saj sem malo tuhtal :yes: da bi to lahko bil ti. Vaju poiščem v Lembergu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!