Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Kaj pa nisi rekel čuj jaz sem Gizmo iz motosveta drugače Žan, pa saj sem malo tuhtal :yes: da bi to lahko bil ti. Vaju poiščem v Lembergu .)

pa sm mislu d drgač me poznaš :kva1: k dostikrat omeniš bučinela in to bando, sm pol študeru d si me vidu že miljvžntkrat, sam d nisva govorila še :D

čene, ne bi kar tko pršu tja h tebi pa začel debatirat :huh: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ona. For sure.

A je to transparent ????

eee :) to je moj transparent :) jao modeli so zmer za akcijo :)

ej pirurirc maš mogoče kkšno mogo fotko?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism vidu, čene bi zihr pršu...

a si bla pr hiški (WC) kjer gre proga v hrib? :hmm: ena se je drla za mano tam :kva2: ... sm slišu vidu pa ne kdo točno, k prvič je bla gužva, drugič sm bu zaposljen s tistim kamnjem v ovinku tam :D

ok ;)

ma ne sva ble tut tm en cajt sam sva se pol premaknle...drgač lih tm dol sva ble k se pride skoz ciljn skok B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: Čist noro. Pa zakaj ne piše, da so mel Italijani tm ene tretjo reprezentanco, pa Belgijci kr ene tm iz nekje ???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Kaj je to tazga zdej, da je treba na taglavn zvonc obešat ???? :worship: :worship:

No pa nej se ve s kom so dirkal

un k ne najde filinga, pa un k nima gnara ...

A bi kšno insajdersko od tamauga? Kost za gult, pranje možganov :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :010 :surrender: :surrender: :surrender: :surrender:

Sej če bi pa Irta šla tja gor bi pa še zmagal. Pol bi bil šele halo.

Ja noben pa ne pove, da je Mulec s tamalim motorjem Špindlerja nagonu. Pa da se je Smrekar odpelu z novo amortizacijo. Pa še kej bi se dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muha neki mam za povedt na tvoj komantar nedelje.

sory za zamudo, fax pa te stvari.

no tkole. bode me v oči.tole z Irti. poglejmo pretekle rezultate na mednarodnih tekmah ko so vozili klemen in brata Irt na eni tekmi. vedno je bil Gerčar najbolši slovenec, vedno kar nekaj mest pred Irtom.

pa še to. lani je blo zelo, zelo ampk zelo grdo od sitarja in amzs-ja da so v Radizelu na dp določili tretjega reprezentanta za pokal narodov. ko smo vsi vidl da je klemen absolutno bil bolši, pa so poslali Irta.saj nimam nič proti irtu ampak bilo je nefer. pa seveda da se govori o takih tekmah, edino pravilno. čez dve leti nihče ne bo vprašal v kaki konkurenci so vozili, važn bo končn rezultat. pa še šentvid v nedelo je bil zako. Mulec je legenda, Damjan je pa šou ke puška. nikol mu ne gre najbolš doma ampk tokrat vsaka mu čast. če je res to njegova zadna domača dirka jo je odpelu za +5 in mu ful čestitam.

no sicer v nedelo je nova tekma, šlo se bo za nove pike,vsi bomo tam, ful navijal(ne morte me zgrešit). pa kako majco bo treba nažicat in to je to.

še to. Joc in Muha mela sta v nedelo noro dobre majce in bi ble res za reprezentanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muha neki mam za povedt na tvoj komantar nedelje.

sory za zamudo, fax pa te stvari.

no tkole. bode me v oči.tole z Irti. poglejmo pretekle rezultate na mednarodnih tekmah ko so vozili klemen in brata Irt na eni tekmi. vedno je bil Gerčar najbolši slovenec, vedno kar nekaj mest pred Irtom.

pa še to. lani je blo zelo, zelo ampk zelo grdo od sitarja in amzs-ja da so v Radizelu na dp določili tretjega reprezentanta za pokal narodov. ko smo vsi vidl da je klemen absolutno bil bolši, pa so poslali Irta.saj nimam nič proti irtu ampak bilo je nefer. pa seveda da se govori o takih tekmah, edino pravilno. čez dve leti nihče ne bo vprašal v kaki konkurenci so vozili, važn bo končn rezultat. Joc in Muha mela sta v nedelo noro dobre majce in bi ble res za reprezentanco.

Yo Pajacek.

Me veseli, da si se odzval. Naj te ne bode to kar nisem rekel. Da je bilo ne fer, ker Klemen ni šel na lanski MXDN. Na tiskovki sem bil edini, ki je hotel urradno pojasnilo, zakaj ni šel. In sem ga dobil. Zdaj smo pa tam. Res bi rad videl te rezultate, ki kažejejo Gerčarja pred Irtoma na mednarodnih dirkah ???? !!!! Prav ti rezultati so Matevža izstrelili v Anglijo. Sem pa opozarjal, da v Angliji velikokrat pada dež in v takšnih pogojih je Gerčar kralj.

Dejstvo je , da je Matevž najhitrejši od teh voznikov, pa kolikor kalkuliramo in obračamo. Sploh na dirkah izven SLO. Ne pozabimo, da se je ta fantiček peljal za Villopotom in Pourcelom na svetovnem prvenstvu tistega leta. Res je imel v zadnjih dveh letih veliko poškodb, vendar vsakič, ko se je vrnil nam je vsem skupaj pokazal, kaj so njegovi atributi.

Pajacek sodeluj z nami v teh debatah in nas opozarjaj na morebitne zmešnjave.

Hvala za pohvalo majic. Jocova ideja. Morda jo povzamejo na AMZS v bodočem dizajniranju reprezentančnih dresov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

Veš Muha,Pajacek je ženska... :whistle:

Pajacek,tistle da je biw Gerčar vedno pred Irtoma ni najbol res,je pa res da letos je biv na dirki za MX2 pred obema pa tud lani je, razn v Orehovi (kjer so se odločli kdo gre na pokal narodov),biv Klemen vse državne prvi.Pa če se ne motm,je Pajacek o teh rezultatih govorla (Gerčar & brata Irt v 125) :) Res pa letos Klemen mal štrajka na DP...na vsaki dirki mu gre kaj narobe...razen Šentvid je biv pa :worship: :worship: :worship: ... Dobr,pa še bi se dal na veliko razpravlat tko o Irtih kt o Gerčarju...

Mislm pa,da tud če bi Irta šla na pokal narodov nebi velik več naredla (ko si napisu da če bi bla onadva tm,bi bli prvi...). Iz moje strani vsa podpora Gerčarju,pa tud načeloma nimam nč prot Irtom,sam vsak ma svoje... :)

Thank you god,d se lah pregovarjamo o treh k se trudjo za svoje rezultate na tak in drugač način in majo šanse še kam drugam prit (izven Slo.)...če njih neb blo,bi blo tuki namest 234 strani 117 str. :whistle: :lol:

P.S. Pajacek,hvala na komentarju... :lol1:

BYE BYE...se kej srečamo u Prilipah ?!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vem, pa to ne spremeni mojega odgovora.

Dej ti mala Bonc, če že pišeš o kakršnih koli rezultatih, navedi KATERI???? MX2 je bil. Ker recimo v "Motocross MX2" teh fantov sploh ni bilo.

Kaj bi bilo če bi šla, bi videli po tem ko bi šla, ker pa nista šla sem samo domneval. In še to ne kar tja v tri dni, ker se ta dva opevana znata za te stvari dobro pripravit. Na pokalu o katerem se zdej bockamo je glavno nalogo opravil Kragelj, Klemen pa je pristavil svoj piskrček. Vse spoštovanje obema, ki sta povsem suvereno opravila svojo nalogo. Može je bil slaba stran in tu je prav to, zaradi česar sem Irte sploh omenil. M in J sta povsem enakopravna zamenjava za Možeta in Gerčarja. Toliko o mojem glasnem razmišljanju. Pa še enkrat vse spoštovanje tem fantom, ki peljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna "prerekanja" glede evropskega pokala,pa naj bo še nekaj iz moje strani!

Naši so se res odrezal,vsi trije so se pelal dobro,samo Može je malo "štrajkal" , če bi pa Klemen pristavil zraven Saša samo piskerček tudi Mladinski evropski prvak nebi postal,ampak je dokazal da se zna peljati in se kosati z močnejšimi!Res pa je,da v dp mu ne gre in ne gre,toda se je kdo vprašal glede tekme v Šentvidu?(vozil je samo Jernej Irt)in vrjamem da bi bilo drugače na drugih tekmah,če bi tudi Klemen imel npr. brata,ki bi tekmovala v isti klasi in bi Irt bil samo eden! Klemen je pa že veliko dokazal in naredil in vrjamem da ni rekel zadnje besede! Že ju3 v Brežicah se bo boril za zmago in nato še na finalni dirki v Konjicah! Upajmo,da mu uspejo dobre vožnje na koncu sezone in,da ne bodo samo nekateri se "bahali" v letošnji sezoni z zmagami v dp!Namreč "bahajo" se lahko Sašo in Klemen,ki sta res naredila velik uspeh za Slovenijo,še posebej Gerčar!

(Pa,da ne bo pomote, to je samo moje mnenje in moja gledanja,(da nebi bilo karkoli narobe))

In kakšno mnenje imate kaj o 85 ccm članih?(Molnar,Irt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so vse nepotrebna kreganja....pustmo času čas pa bomo vidli kdo bo največ rezultatov skp zbrav v tujini,med njima mam svojga favorita sam se mi zdi brezveze kle nabijat ta je pa najbol...oba sta DOBRA ,cenim oba...ker se mi niti pribižno tko nebomo nikol pelal.

če bo pa čas prnesu da bosta v isti klasi tut evopske vozila,pol bomo pa lahko govoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo ogenj v strehi. Samo da se da kej kregat pa smo srečni. Samo svoje mnenje sem podal in te fore.

Men je blo pa nevšečno, ker noben ni nas preostalih dvesto motokrosistov povzdigoval in so samo une tri v zvezde koval.

Pol pa k da mam jest neki proti reprezentanci in tem stvarem.

Počas. Brez panike. Vseen mi je kdo je pred kom. Jest nimam nič od tega. Ljubiteljsko bom danes spet navijal za Jerneja in Petra in Borisa. Pa upam , da Tončku štart rata in da se bo končno umešal med prve tri.

Zdej grem u Brežice par fotk narest in pogledat, če sem se že vsem zameril. V pričakovanju dobrega Slovenskega motokrosa. 125 klasa.

See ya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirurirc, kako pa to da nisi ti danes štartal??? Sem se tako trudil, da najdem tvojo številko pa nč. (sej nism siuren, če sem po številki in priimku pravega iskal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olA!

eno prašanje če kdo kej več ve o :

datum: 27.10

kraj:semič

kaj: dirka za novince(tisti k nimajo več kot leto dni motorja) v pokalu

organizator:kermavner

mogoče pirurirc kej veš o tem kej več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvedu sm od kolegov da nej bi se organiziral.jest upam da niso to sm govorice da bo res kej s tega.to je use kar vem.

kako to nimajo motorja več kot eno leto... a to d dirkamo prvo sezono?

Fajn, če bo kej tazga... super.

Prideva z bratom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOO,sorryyyyy...zajebala,Matevž res sploh ni doct str za ke,jao :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :blush: No,še vedno je biv pa velik pred Jernejem,Matevž pa na državnih tud bol mal kdaj bliz pride...

Dem,zdej mi je pa bed.... :blush: :blush: :blush: z Jernejem sta na mladinskm wozla,pa sm misla d je biw Matevž tud zravn...sam še vedno ostajam istga mnenja,pa tko naprej...pa načm se kregat...

Jao,ful sm smotana,wem,sam jeba,trenutni prebliski :slap: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!