Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ja to je ta! Sam s šraufencigerju bi bl težko, ker sem mel še probleme s 5mm debelim in 48mm širokim kosom železa. Je crknila ko bi reku keks :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX Peter, glede felge, ko sva zadnjič gledala v Ležnu, sem vprašal mojstra pa je reku naj prinesem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo mogoče kdo kak report dirke naredu?

Saj ni veliko za povedat. razen tega da nekateri fotografi naredijo vse za lepe fotografije :naughty: in tega da Damjan raztura!!!!! :worship:

no meni je blo kul.

Samo še Konjice letos!!! :cry: :cry: :cry:

post-17677-1192644056_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lej lej.. Hvala. Naslednjič povej, ti dam v roke mojga Eos-a pa škljocaj :D kartic je za ene 1500 fotk, tko da se ne bo za bat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Who is the most wanted ????

I finish race dead last, laped by entired field. It was amazing.... sem po dirki napisal SMS Kristini.

Hvala Pajacek sam pretiravat res ne gre.

Evo ti tvojga idola. Champ nas je res nagonu, mene za tri kroge.

Škoda, da je bila proga čist razturena še preden smo začel s treningom. Trije so šli v bolnico, z ne tolk nedolžnimi poškodbami. Vozu sm na 100% ziher in to je bila ena mojih dirk, s katero sem zelo zadovoljen. Med vožnjami (trije treningi in tri dirke) sem izkoristil iz proge vse, kar mi je ležalo na duši. Totalno trde jame na klancih, poln kanalov mehak teren v senci in skoki s štengami na odskokih. Pravi motokros. Bolj za šalo, kot zares sem meu en dvoboj pri veteranih in popolno podporo iz Radohove vasi, Bonc in Pajacek, Gas Vtejba crew - Slava jim. TGM Hribar, buhlonehj za tablo.

post-7006-1192650245_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po hladnem jesenskem jutru v Lembergu se je ozračje po treningih kar hitro segrelo, pritožbe dirkačev so se kar vrstile, vzrok slabo pripravljena proga, po vsej verjetnosti je bila to tudi zadnja dirka na tej progi.

Konfliktov pa ni majnkalo tudi med mladimi dirkači in njihovimi starši, priča pa smo bili tudi nagli jezi dveh hitrih veteranov.

Pokalno prvenstvo je končano vidimo se naslednjo sezono, upam da se vroča kri do tedaj ohladi.

post-5471-1192654669_thumb.jpg

post-5471-1192654694_thumb.jpg

post-5471-1192654722_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte no... slabo prpravlena proga? Kaj bi folk rad na motokros progi supermoto vozu al kaj? Razen mal luknjastih klancev je bla proga čist super pripravljena...

Drgač je bla pa super dirka :D kr 13. spet. Zdej ga pa še mal u Semiču napalimo pa smo konc za letos... Bla je čudovita 1. sezona...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam eno prošnjo! A se mogoče vala kje komu kakšna varovalna matica za zadje pesto, za CRF 250 (mislim da velja tudi od modelov CR)

Del številka 4 ( retainer, rear wheel)

Hvala za odgovore in Lp

Evo dobil :rolleyes: Še sreča, da obstajajo strojniki s stružnicami :D Vse zahvale gredo Nix MX-u :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dobil :rolleyes: Še sreča, da obstajajo strojniki s stružnicami :D Vse zahvale gredo Nix MX-u :worship: :worship: :worship:

Če paše v nulo, potem je pa res sreča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paše kot ata na mamo :D Vse zrihtano ;) Stara ketna in zobniki bodo pa še zdržal kako urco ;) Nix MX, kdaj gremo na furo? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paše kot ata na mamo :D Vse zrihtano ;) Stara ketna in zobniki bodo pa še zdržal kako urco ;) Nix MX, kdaj gremo na furo? ;)

Čimprej, da nam sneg ne prekrije kanalov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ponosen lastnik nove honde crf 250r (2004) vas sprušejem kakšne dodatke dajate v bencin. Nekateri dajejo svinec, baje da je boljše za ventile. Obstaja še kaj drugega?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabš nobenih dodatkov, sam glej da ne bo vode al pa smeti u bencinu pa bo delal brez problema. Pa nujno zračni filter prat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabš nobenih dodatkov, sam glej da ne bo vode al pa smeti u bencinu pa bo delal brez problema. Pa nujno zračni filter prat!

Pa redno olje menjavat! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!